Nie jesteś zalogowany/a

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 dla 466.

08.12.2016, 10:33

Wpis użytkownika: »Initra«

2 konta LC na rożnych serwerach

Co więcej, nie musisz mieć 2 kont. Z konta założonego na LC PL możesz spokojnie korzystać na innych serwerach.

08.09.2016, 18:24

reflink do lc

Ja słyszałam, że na pierwszej postaci to nie działa i trzeba drugą stworzyć i z niej zrobić feniksa

24.06.2016, 07:27

Jestem nowy i mam wiele pytań

Złoty klucz można też dostać za 1000 drewnianych kluczy. Wymienia się je u Estelli jeśli dobrze pamiętam.

23.06.2016, 08:29

Jestem nowy i mam wiele pytań

Widzę, że ciągle nikt Ci nie odpowiedział na temat paladyna :/ sama nie będę się wymądrzać bo nigdy nie grałam tą klasą, ale tak ogólnie o postaci możesz poczytać tutaj Paladyn - Nieoficjalny przewodnik po Last Chaos A tu o jego umiejętnościach Paladyn: umiejętności - Nieoficjalny przewodnik po Last Chaos

15.06.2016, 17:51

Problem z loginem i hasłem.

Jeśli nie robiłeś nowego konta, tylko probujesz się zalogować na to, które utworzyłeś 6 lat temu, to tu masz rozwiązanie problemu Resetowanie haseł w gamigo Account System oraz grze po zmianach w lutym 2012

15.06.2016, 09:10

Kamyk :D

Bo najlepiej powiedzieć "jesteś w błędzie" i nie powiedzieć na czym ten błąd polega. Taka pomoc to żadna pomoc..

18.05.2016, 23:24

Błogosławieństwo - Cienia

Cytat »Eshi« Strzelce są super. Ale trzeba do nich mózgu i forsy, a dla nocnego 3 paluszkow i blyska.. xD Edit: a to nie jest tak, ze jak paladyj zalozy tarcze to moze zestunowac przeciwnika skillem z przed profesji? Tam tez chyba mial takiego stuna. Tak samo ja moge laska klera sie buffać i leczyć skillami z przed profesji.. sprawdzilby ktoś paladyna? Nawet fenix chyba wystarczy. Ja mam niestety dostep do LC ograniczony Tak, jeśli paladyn założy tarczę to może stunować tym skillem sprzed wybor...

18.05.2016, 08:30

Aaaaa To właśnie mnie uświadomiłeś, że Cię nie zrozumiałam, ale już prawie wiem o co chodzi To w tej Twojej bajce w takim razie nie zgodzę się z tym, że strzelec powinien mieć mniejszy dmg niż szelma. Łucznicy zawsze dużo biją tylko są mało wytrzymali, więc muszą zabić wroga znim ten do niego podejdzie (dlatego w lc strasznie u strzelca brakuje mi takiej umiejętności jak odskok). Rogale natomiast mają już taką naturę żeby irytować przeciwnika. Jednak są bardziej postaciami wspierającymi.

18.05.2016, 08:16

Ale Bracie... Paladyn nie bije tarczą tylko dwoma mieczami. Z tarczą lata templariusz. Swoją drogą kiedyś paladyni zmieniali szybko miecze na tarcze, żeby zestunować mobka. Ale to było wiele lat temu. Chyba wtedy nawet 100 lvl jeszcze ni było.

16.05.2016, 12:24

Pochwała | Nowe forum

Aj, chyba po prostu ślepa jestem i tego wcześniej nie zauważyłam :p Dziękuję

16.05.2016, 07:39

Pochwała | Nowe forum

Potwierdzam to forum jest o wiele bardziej przejrzyste. Na tamtym, dopóki się nie pozwijało sekcji innych krajów, ciężko było się odnaleźć. No i ten czat dla wsiech też na wielki + Tylko jedna uwaga, gdzie jest sekcja VIP?

08.05.2016, 20:49

Propozycja eventu

Też uważam, że to dobry pomysł

08.05.2016, 18:58

Pomagamy LC ?

Infi, masz rację, że na lc jest dość dużo nienawiści. Ale powiedzmy sobie szczerze. W porównaniu z innymi grami mmo eLCaki są bardzo grzeczni

08.05.2016, 18:54

Inferna - Super pomysł / Braki w realizacji

Co do tytułów to mogłyby być na stałe, tylko że z dopiskiem, z którego sezonu był to zwycięzca. Co za tym idzie, trzeba by wymyśleć nazwy dla każdego sezonu, mógłby to być po prostu numer (chociaż przy takiej częstotliwości byłoby ich chyba trochę za dużo), miesiąc albo jakaś zupełnie inna nazwa wymyślona przez team.

08.05.2016, 18:31

Prezenty złote i niebieskie

Wydaje mi się, że jak kiedyś był tego typu event to mi te niebieskie i złote prezenty zostały. Po za tym do tej pory zazwyczaj znikały tylko takie, które można było wymienić u npc, postawionego specjalnie na event lub kiedy np. Lorein wymieniała na prezenty itp.

18.04.2016, 17:06

zmiana serwera

Gildie też zostały przeniesione, przynajmniej z UK. Zauważcie, że serwer UK istniał dosyć krótko i nikt nie mial możliwości zdobycia znacznej przewagi w stosunku do EU, więc pewnie dlatego uznano, że transfer jest możliwy. Na PL i Eu być może wprowadzono by możliwość przenoszenia postaci miedzy serwerami za słoną opłatą, gdyby EU nie był speed serwerem.

02.04.2016, 18:10

7 lat lc pl-wyzwanie Combo

Już był kiedyś event na jak największą liczbę zrobionych mc i wtedy było jasne, że nie ważne ile sal sobie ustawisz, jedno zakończone mc = 1 pkt. Dlaczego 5-salowe mc miałoby być mniej zakończone niż 20? Niesprawiedliwością byłoby właśnie gdyby teraz nagle tym co zrobili 20-salowe mc namnożyć pkt. Jest już po evencie, więc nie powinno się nagle zmieniać regulaminu.

30.03.2016, 09:52

Nie grałam z 2lata i mam kilka pytań...

W procku zdaje się, że jest ten sam klub co w belfist. Jak się komuś nie chce zbierać itemków to bije mobki

29.03.2016, 21:05

Nie grałam z 2lata i mam kilka pytań...

A na pytanie co duże lvl mogą robić na mniejszych lokacjach, mogą oni robić kluby chaosu