Nie jesteś zalogowany/a

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 dla 42.

14.01.2016, 15:17

Wpis użytkownika: »Segal226«

13.01.2016 Strajk CH1. Blokowanie kont

Dobry. Święta ,święta i po świętach . Choć raz zrobili porządek z multi-kanciarzami. Brawo ,jeszcze trochę i będzie do czego wracać. Pozdrawiam.

17.11.2015, 07:18

Formuła Łączenia

Jak najbardziej wszystko poszło dobrze . Formuła łączenia zwiększa szanse na pomyślne uzyskanie wyższego lvl kamienia wiec jak z 12 lvl dostałeś 13 a nie 11 czy 10 to zadziałała. Czasem jest tak ze dasz 1 sztukę i ci z 10 zrobi 13 a czasem przeskoczy tylko o 1 lvl a dasz sztuk 100. Z formułami jest tak jak z wszystkimi rzeczami zwiększającymi szanse ,czyli loteria.

08.11.2015, 08:31

No name

Cytat »adi14b« co zrobić abym mógł oddawać 1 i 2 no name exa Załaduj cashu i kup odpowiedni przedmiot w IS (chyba odpoczynek zwierzaka to się zwie).Wtedy będziesz mógł oddawać z tylu petów expa ile tych przedmiotów kupisz i petów masz. Masz 3 pety kup 3 przedmioty i oddaj z 3 petów od razu exp .

29.10.2015, 00:53

Wierzchowce

A to parę patchy wstecz nie wprowadzili jakiść zmian w buffach i lvl koni i smoków ??

20.10.2015, 16:25

Tegoroczny Haloween

Wszystko tylko nie księgi . Myślę że duża większość graczy po ostatnich latach dyń ma tych ksiąg po postaciach i magazynach tyle że im do zamknięcia serwera starczy. Mogli by za to zaszaleć w tym roku i zamiast ksiąg dać żetony Zwykłe (po 2-3 albo po 5 jak kamienie)z częstotliwością zeszłorocznych kamieni księżycowych , złote z częstotliwością ksiąg (po 1-2). A na zakończenie zrobić eventową elcetkę np z przedmiotami do klubów .

15.10.2015, 07:48

Konserwacja

Ale ,że co się takie coś stało?? X się schował pod ramkę i nie da się kliknąć?? Kliknij "Reset" w opcjach ,resetuje ustawienia okien na ekranie.

10.10.2015, 19:26

Program uzniania- spadające punkty ~!

Cytat »Ultima« Prosimy nie dublować tematów. Odpowiedź padła jakiś czas temu, w temacie "Krytyka | system isowy - pytania" Z naszych informacji wynika, że system jest nadal dopracowywany. Prosimy nie wprowadzać paniki, sugerując oszustwo. Duża cześć My LastChaos nadal działa niepoprawnie. Prosimy o cierpliwość. Paniki?? Ludzie realną kasę tracą bo punkty które uzbierali (czy to super eventach podwójnego ładowania czy normalnie) znikają bez żadnych konkretnych wyjaśnień. Skoro system nie działa ...

05.10.2015, 22:52

Czekamy na zmiany.

Cytat »Initra« A mi nie chodzi o to żeby ze strzelca robić drugiego kleryka Tylko o ta parodię, że jestem uzdrowicielką a nie mogę uzdrawiać. Temat stary jak świat W sumie i tak "posiadacze" strzelców najmniej chyba marudzą na braki. (Ciekawe czy ich tak mało czy po prostu strzelca się da ogarnąć tylko się nie chce ). Strzelcowi leczenie grupy nie jest potrzebne i fajnie by było jakby strzelcowi leczenie grupy zostało tak jak jest ,a podnieśli leczenie osobiste. (Nawet cień może się leczyć. Kle...

05.10.2015, 22:48

Grody - regulamin

Regulamin kiedyś gdzieś był . Ale nie ma i na oficjalnym forum więc chyba (chyba) można robić wszystko co nie jest związane z bugami i błędami?? Swoja drogą ciekawe czy by pozwolili by gracze taki regulamin sami "zrobili" Np w formie podania punktów na forum ,albo ankiety czy eventu. Ciekawe ile by razy padły propozycje "zakaż używania petów w strefie grodu ani logowania się do strefy z buffami petów". Event niech zrobią np i rozegrało by się (również w ramach eventu) gród dratan np na próbę czy...

04.10.2015, 15:21

Czekamy na zmiany.

A co do zmian to ciekaw jestem czy się prędzej doczekamy zmian na lepsze czy LC 2 . pvp- naprawiają. system bonusów- naprawiają. elementy- naprawiają. bugi- naprawiają. balans miedzy klasami-naprawiają. Ogółem od dłuższego czasu wszystko naprawiają tylko jakoś naprawić nie mogą. Może by tak zamiast naprawiać wszystko na raz skupili się na naprawie jednej rzeczy i dopiero gdy to zrobią to następne niech naprawią. Bo tak to 10 srok za ogon i żadnej nie utrzymają .

02.10.2015, 15:32

Lazurowe ochronki.

Cytat »BlueLagun« Lazurowe idzie kupić po 700-800kk nawet na evencie Mnie sie tak udało ostatnio. A to że jeden cień który ma 185 i lubi strasznie przebijać ceny to już jego sprawa Musisz dużo pisać na serwie i na pewno ktoś sprzeda w takiej cenie Dokładnie ,kto szuka ten znajdzie Tak samo jest z cashem .po 300-350/100 selają ,a i tak idzie znaleźć po 250/100 spokojnie (nawet w kuponach) tylko trzeba szukać. PS: Również jestem za tym by "ochronki" były w IS dostępne choćby na dzień (lub w dniu)...

25.09.2015, 19:05

Kamienie chaosu i zwykłe wysoki lvl 15

Cytat »Eshinda« A jeśli już coś zmieniać w kamykach, to hm... Opcja castingu? Na kamykach od +13 lvl w górę (zwykłych) bądź też kamieni chaosu (tylko 15-sty lvl). Np. 13 zwykły dawałby 3% , 14 - 4 %, 15 - 5 %.. od łącznej wartości castingu w secie/broni ( bez naliczania dodatkowego casta z butli czasu!) Ale to tylko takie co gdybanie. Ciekawie to brzmi . Ogółem kamieniom (zwłaszcza chaosu) by się jakiś retusz przydał bo w sumie poza 3 rodzajami inne są używane tylko do mielenia.

25.09.2015, 07:36

Kamienie chaosu i zwykłe wysoki lvl 15

Wybacz ,ale LC jest już tak łatwe i banalne ,że podawania kamieni hlvl na tacy (czyt w IS) już całkowicie by tą grę zmieniło na rozgrywkę dla przedszkolaków. Mówisz ,że mimo iż posiadasz dużo cashu nie możesz kupić odpowiednich kamieni. Żaden problem , kup za cash żetony w IS i losuj kuferki a potem miel ,miel i jeszcze raz mieeelllll kamole u jubilera. Fakt o kamienie teraz trudno (zwłaszcza te dobre) bo "Jubilerów" na serwie mało już zostało a zapasy porobione na księgach i żetonowych droperac...

21.09.2015, 19:08

Zbierający Maksiu

Standardowo jak każdy (większość) napiszę ,iż pomysł wałkowany na forum od czasu wprowadzenia maksów do gry. A jak już narzekanie iż po raz 10 to samo mam za sobą to napisze tak. W dobie gdy LC PL z konserwy na konserwę staje się coraz łatwiejsze (czasem się zastanawiam czy twórcy dążą do tego by gracz logował się ,kupował przedmiot z IS (bota czy coś) ,a potem szedł sobie do szkoły, pracy czy robić co innego a gra se sama gra (exp ,ulepszanie i tak dalej )), myślę iż dodanie takiej drobnostki j...

20.09.2015, 11:04

Problem po konserwacji 16.09.2015

A tak z innej beczki. Wcześniej nie było czasu napisać. Czy komuś zniknęły po konserwie dni wierności?? Loguję się we wtorek 150+dni. Loguję się w środę po konserwie 150+dni. Loguje się w czwartek przed pracą 0 (zero) dni . Do support jeszcze nie pisałem , a w poście w sumie pytam czy tylko u mnie takie coś czy ktoś jeszcze takie coś po konserwie miał.

17.09.2015, 22:41

Czekamy na zmiany.

Cytat »NOCNY« Segal, a w tej bajce były smoki? Był I jest nadal ,służył mi za wierzchowca. Reszta bajki to zaradność ,inteligencja i żyłka do handlu .

16.09.2015, 22:45

Czekamy na zmiany.

Cytat »raisin« Jak ktoś mi poda sposób na szybki i dobry zarobek na lc, to ja chętnie skorzystam (oprócz ładowania cash oczywiście ) Szybki sposób na gold w LC bez ładowania cashu to handel cashem. Reszty się domyśl.Podpowiem iż 1kkk wystarczy by po miesiącu mieć 100kkk

16.09.2015, 12:02

Czekamy na zmiany.

Cytat »raisin« Ludzie przestają grać i serw się wyludnia bo nie ma co robić i ciężko grać jeżeli nie ładuje się cashu... Z tym że nie ma co robić i wieje nudą to się zgodzę. Wcześniej się chociaż można było bawić dropem żetonów i łupaniem kamieni u jubilera. Co do tego ,że bez cashu ciężko grac to już przesada trochę. Wchodzi nowy na serwer i na dzień dobry ma możliwość "otrzymania" w podarunku postaci max lvl z max skillami i wykoksanym sprzetem. I na to cash trzeba?? Nie ,wystarczy pograć tro...

10.09.2015, 22:36

[Połączone] Problem ze zwierzakami zbierającymi doświadczenie

Cytat »Constancja« Ale niestety u nie wszystkich te rady działają I zapewne to jest powodem do tego by zakładać nowy temat o tym samym po raz 10 zamiast przeczytać obszerny 6-ścio stronicowy temat o problemie z maksami lub (gdy tam nie znajdzie się rozwiązania) napisać do support zgłoszenie .

09.09.2015, 22:21

[Połączone] Problem ze zwierzakami zbierającymi doświadczenie

Cytat »bezkonkurencyjna« Jasne, ale są też tacy, co codziennie reinstalują grę od nowa, by exp oddać. To co? im rekompensata się nie należy? Mi to akurat wisi, mi działa wsio poprawnie... (tak, bawię się w adwokata) lecz dużo bywało błędów... np ostatnio z żydem. Nie było rekompensaty (chyba, raczej nie, bo by o tym wspomnieli) i tu też sobie wyobrażasz, że mieliby coś tam dostać tylko nieliczni? to tylko przykład, ale jednak. Eventy typu exp x2 etc są nawet... dość często... tak jak wiele inny...