You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Matheew

Newbie

• "Matheew" started this thread

• Send private message

1

Wednesday, 4. July 2018, 22:47

Itemek do pigułek

Czy jesteś chętny/a na dodanie takiego itemu/itema?

A total of 12 Votes have been submitted.

50%

Nie (6)

25%

Tak (3)

25%

Nie obchodzi mnie to (3)

Witam serdecznie! Ten temat będzie propozycją wprowadzenia nowego itemu/itema? Który będzie dawał możliwość przeniesienia pigułek z jednej postaci na druga oczywiście można to zrobić tylko na jednym koncie nie można wysyłać sobie na inne konto.

This post has been edited 2 times, last edit by "Matheew" (7. July 2018, 17:44)

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Borsuk

Rising Star

• "Borsuk" is male

Date of registration: 3. August 2016

Occupation: Przewodnik po Ścieżce Wygnania

• Send private message

2

Thursday, 5. July 2018, 01:14

Wiesz, że za handel dostaniesz ostrzejszą karę niż za posiadanie... Radziłbym to przemyśleć :p

*removed by admin*
"Żeby żyć trzeba jeść, żeby jeść trzeba żyć." - Major Wojciech Suchodolski, maj 2018.
  • Activate Facebook

Podpytywalski

Rising Star

• "Podpytywalski" is male

Date of registration: 25. December 2017

• Send private message

3

Thursday, 5. July 2018, 16:50

Ja jestem na nie kierowałem się tym iż to by było nie fer wielu graczy wydawało kupę golda na Jamy by zrobić klub na kilku postaciach
ponadto uważam iż jeśli jedna postać ma jakieś osiągnięcia to czemu inne postacie mają to wykorzystywać .
Bez pracy niema kołaczy :thumbsup:

• Activate Facebook

SizeR

Rising Star

• Send private message

4

Thursday, 5. July 2018, 20:45

Mnie tam zwisa i tak ta gra ledwo ciągnie i raczej wątpię by ktokolwiek tym się zainteresował chyba ze to będzie item do is :D

• Activate Facebook

Matheew

Newbie

• Send private message

5

Thursday, 5. July 2018, 20:47

Mnie tam zwisa i tak ta gra ledwo ciągnie i raczej wątpię by ktokolwiek tym się zainteresował chyba ze to będzie item do is :D
Tak to miałby być Item do IS inaczej to by nie miało sensu :thumbsup:
  • Activate Facebook

SizeR

Rising Star

• Send private message

6

Thursday, 5. July 2018, 21:12

To istnieje znikoma szansa ze ktoś się tym zainteresuje :D

• Activate Facebook

xFortiseK

Rising Star

• "xFortiseK" is male

Date of registration: 17. November 2016

• Send private message

7

Thursday, 5. July 2018, 22:18

XD

• Activate Facebook

Podpytywalski

Rising Star

• Send private message

8

Saturday, 7. July 2018, 17:39

Nowy badziew do IS bo za free są asy a leniwi kombinują. Był bym skłonny na wprowadzenie jeśli by nie było asów, a na dzień dzisiejszy niestety nie.
Powodzenia z klubami i miłej gry :P

• Activate Facebook

Nythrex

Rising Star

• "Nythrex" is male

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

9

Saturday, 7. July 2018, 18:29

Stanowczo NIE, jeśli jest się zainteresowanym pigułkami z klubu to trzeba się pomęczyć i tak gra już jest bardzo ułatwiona.

Nythrex | Cień | 185 lvl
  • Activate Facebook

Matheew

Newbie

• Send private message

10

Saturday, 7. July 2018, 18:47

Stanowczo NIE, jeśli jest się zainteresowanym pigułkami z klubu to trzeba się pomęczyć i tak gra już jest bardzo ułatwiona.
Mi nie chodzi o to że nie mam zrobionego klubu mi chodzi o to żeby pigułki które leżą na jakichś postaciach dało się przełożyć na inną postać na której się gra. A kluby to mam wszystkie zrobione :P
  • Activate Facebook

Nythrex

Rising Star

• "Nythrex" is male

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

11

Saturday, 7. July 2018, 20:45

Nie ma to nic do rzeczy bo zaraz znajdą się kombinatorzy którzy zaczną przerzucać piguły na postacie bez klubów.

Nythrex | Cień | 185 lvl
  • Activate Facebook

Serono

Newbie

Date of registration: 27. August 2015

• Send private message

12

Saturday, 7. July 2018, 21:28

Pewnie większość z was sobie tego nie wyobraza,ale co jeśli zamiast jednej marnej postaci ktoś ma 3,4 albo nawet i 6?
Oczywiście,ze to wam nie przeszło przez myśl,bo i po co :P Po co coś tutaj osiągnąć? Lepiej stworzyć jedną kiepską postać i płakać o balans xD
Jak najbardziej za :)
Pozdrawiam Polaczków :)

• Activate Facebook

xFortiseK

Rising Star

• "xFortiseK" is male

Date of registration: 17. November 2016

• Send private message

13

Saturday, 7. July 2018, 23:06

Pewnie większość z was sobie tego nie wyobraza,ale co jeśli zamiast jednej marnej postaci ktoś ma 3,4 albo nawet i 6?
Oczywiście,ze to wam nie przeszło przez myśl,bo i po co :P Po co coś tutaj osiągnąć? Lepiej stworzyć jedną kiepską postać i płakać o balans xD
Tylko powiedz mi co to ma do tego? XD Robiłeś nową postać to powinieneś się liczyć z kolejnym wydatkiem na pigsy. Kogo obchodzi ile Ty masz postaci i na ilu masz klub? Powinieneś się domyślić, że nikogo XD
  • Activate Facebook

Matsuo

Rising Star

• "Matsuo" is male

Date of registration: 12. August 2015

• Send private message

14

Sunday, 8. July 2018, 16:32

¯\_(ツ)_/¯
  • Activate Facebook

xBlacky

Rising Star

Date of registration: 29. January 2016

• Send private message

15

Sunday, 8. July 2018, 18:00

¯\_(ツ)_/¯
  • Activate Facebook

Podpytywalski

Rising Star

• Send private message

16

Monday, 9. July 2018, 11:16

Jak wnioskuje to ty masz kilka słabych postaci i na jednej masz jakiś tam klubik na piguły (dlatego jesteś na tak)
Co do balansu mają racie, jest potrzebny. Jeśli tego nie dostrzegasz to zastanów się nad ilością Elfów i graczy ogólnie .

• Activate Facebook

Wojtek

Newbie

• "Wojtek" is male

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

17

Monday, 9. July 2018, 15:19

Witam

Jak wnioskuje to ty masz kilka słabych postaci i na jednej masz jakiś tam klubik na piguły (dlatego jesteś na tak)
Co do balansu mają racie, jest potrzebny. Jeśli tego nie dostrzegasz to zastanów się nad ilością Elfów i graczy ogólnie .
On nie zauważa braku balansu bo sam sobie go odpala kiedy chce (kumaci wiedzą o co chodzi :D) A co do tematu to uważam że jest wiele więcej do zrobienia w tej grze niż wprowadzenie kolejnego itemu do IS który po 2-3 miesiącach będzie wisiał tylko jak ozdoba gdy już wszyscy sobie poprzenoszą piguły tam gdzie im pasuje więc jestem w chwili obecnej na nie bo uważam że powinni wpierw wprowadzić zapowiadane zmiany i nie tracić czasu na głupoty bo jak wszyscy widzimy te zmiany które zapowiadali zajmują im bardzo dużo czasu że aż pojawia się zwątpienie czy w ogóle nadejdą :)
KENSAI
  • Activate Facebook

Vilya

Community Manager (en/es/it/pl/ru)

• "Vilya" is female

Date of registration: 3. September 2014

Occupation: Last Chaos Community Manager

• Send private message

18

Tuesday, 17. July 2018, 17:40

Topic closed upon request.