You are not logged in.

Anonimix

Newbie

• "Anonimix" started this thread

Date of registration: 3. February 2019

• Send private message

1

Sunday, 3. February 2019, 22:55

Powrót do Iris

Powitać społeczeństwo.
Otóż nawiedził mnie pomysł, by powrócić do gry po długiej "przerwie".
Wstęp z głowy, więc do rzeczy :thumbsup: .
Grałem w LC za czasów bolku exp 100% i farmy w procku, później miewałem przelotne epizody po wprowadzeniu cienia i trochę błąkałem się po privach. Nie mam zamiaru pytać o wprowadzone od tamtego czasu zmiany, gdyż zapewne nie sposób ich zliczyć czy wymienić, a i tak najlepiej wszystko zobaczyć na żywym organizmie. Stąd pojawiają się nurtujące mnie zagwozdki.
Czy obecnie jestem w stanie wymaxować postać? Oczywiście mowa tutaj o grze całkowicie od zera, którą traktuję zupełnie relaksacyjnie, taki anty-stresowiec.
Oświeciło mnie, po pobieżnym przeglądnięciu forum, że mogą zaskoczyć mnie pustki na serwerze, rzecz jasna mowa o aktywnych graczach - słuszne "obawy"?

Pozostaje kwestia obecnej "strategii" gry: co, gdzie, kiedy, jak i w jakim celu? (drop exp sp)

[/ciach]
Ufam, że znajdą się tutaj dusze, które zechcą rzucić nieco światła na owe wątpliwości.
Dobrego i do zobaczenia w grze, mam nadzieję ;) .

/Nairis

This post has been edited 1 times, last edit by "Nairis" (3. February 2019, 23:07) with the following reason: Talks about private servers are not permitted.

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Hospicjum

Rising Star

• "Hospicjum" is male

Date of registration: 11. September 2016

• Send private message

2

Sunday, 3. February 2019, 23:03

Tak jesteś w stanie wymaxowac postać swoją ciężką niezależna pracą xD
A tak serio to albo ładujez cash i masz kamole albo strugasz wariata i robisz elfa i zabijasz w pvp małym kosztem.
Co do populacji serwera to jest kiepsko ale chociaz spot bedziesz mieć wolny.

Strategia gry to farmisz pu na questach w juno ile mozesz malpoludy/drzewoludy a następnie lecisz do alvi potem tomb, nariat oko chaosu, mooraska questy, tarian questy, krypta questy i tam między tym jest jeszcze parenascie godzin expa na mobach. Zbierasz hajs na slonia kupujesz go jak najszybciej... wbijasz 180 robisz wepa elementarnego i jesteś kozak na arenie jezeli kogos spotkasz

• Activate Facebook

Wojtek

Newbie

• "Wojtek" is male

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

3

Sunday, 3. February 2019, 23:26

Witam :)

Można grać normalnie bez ładowania cash choć zajmie to więcej czasu niż kiedyś ale można i nie trzeba grać tylko elfem że by zabijać małym kosztem w pvp ;) A co do populacji to bywa różnie choć jak na tak starą grę i tak sporo ludzi gra :)

KENSAI
  • Activate Facebook

Anonimix

Newbie

• Send private message

4

Sunday, 3. February 2019, 23:31

Rozumiem że procek, margadom, sfiny niejako odpadają i farma wyłącznie na questach?
Tylko czy to wystarczy do max‘a (obrałem sobie taki cel myśląc o powrocie, bo nawet w zabawie coś trzeba osiągnąć).
Jak wygląda sytuacja gildii i bloka obecnie - stosuje się jeszcze takie praktyki?
Btw. elfa spróbuję choćby z ciekawości, "za moich kurła czasów" takich wynalazków nie było xD.

• Activate Facebook

Wojtek

Newbie

• "Wojtek" is male

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

5

Sunday, 3. February 2019, 23:36

Blok 100% znowu istnieje i można farmić tak jak kiedyś a nawet myślę że tak będzie lepiej bo zbierzesz sobie zawsze jakiś drop i powoli gold będzie się nabijał :D A gildii też jest trochę więc ze znalezieniem gildii też nie ma problemu :)

KENSAI
  • Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

6

Monday, 4. February 2019, 08:21

Zacząć możesz jak kiedyś, moby w procku na 100% bloku, i/lub zadania na pu. Zadania na pu w alvitar, naplecznik i weteran na limicie 300% dadzą ci od groma pu.
Nie ważne jaką postać wybieżesz, pierw wykupuj pasywy i bufy, skile ataku można olać. I tak każdy bije na autoataku-sprawa elementu w broni (dobierasz go pod moby, a nie pod postać)
Więc tak. Procek, Margadoom, Alvitar (tu tygodnie spędzisz, jak nie miesiące aby zarobić na eq, słonia i pumy [specjalista 2, inne postacie po 3 potrzebują aby non stop na bufie bić])jak już będziesz miał co potrzeba idzieszdo tomba, nairat-zadania na pu, oko chaosu w strajanie(opcjonalnie kryształowa jaskinia w juno, lub grota krydon w merak) byle by do 140lvl, na 130 w między czasie zadania na wejście do Moraski i Tarian.
Jako że zaczynasz od ,,0,, ja bym tego nawet nie ruszał. Osobiście zostawiłem ten ... w którym tylko is się zmienia.
I tu się mylisz. Idzie zliczyć i wymienić te zmiany które wprowadzili od tamtego czasu, tyle tego było. Większość związana z IS.

Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 180lvl koniec expa
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 135
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

Date of registration: 16. July 2015

• Send private message

7

Monday, 4. February 2019, 10:56

hahah co racja to racja. z samego dropu to mozna zarobic na mapy albo standardowe potki, a gdzie bron czy slon. chyba ze ktos chce biegac w 69+8 bo tyle mu sie udalo uzyskac za swoje niebki wydropione

VVenzel - Cień Miliardy expa
  • Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

• Send private message

8

Monday, 4. February 2019, 13:07

A co do populacji to bywa różnie choć jak na tak starą grę i tak sporo ludzi gra

Znam inny tytuł podobnie stary gdzie ,,tylko,, na polskim serwie gra 400+ ludzi aktywnie, gdzie w lc na pl serwie gra aktywnie z 100 osób, może troche więcej jak choinka była (altów starych wyjadaczy i trzymaków pt/wyprawy nawet nie uwzględniam)
Tam gdzie siedze, przynajmniej co 6msc wprowadzają takie zmiany co praktycznie w całości przebudowują gre, nowy patch, no to wszyscy bez wyjątku od ,,0,, zaczynają jedynie lvlu im nie zerują.
A tutaj? Nowy nigdy nie dogoni weterana jeśli chodzi o dobytek.
Zmiany? Tych nie związanych wcale z is można policzyć, i palców ci do tego starczy. Mało tego, nie dają tego, czego najbardziej gracze potrzebują aby zabić nude gdy już się wbije chociaż 180lvl.
Pytek -Elemek 168 lvl
Poele -Kleryk 135
  • Activate Facebook

Anonimix

Newbie

• Send private message

9

Monday, 4. February 2019, 14:44

Z tego co pamiętam to najżmudniejsza i najnudniejsza była właśnie farma, żeby nazbierać te 25-30k pu. Exp później jako tako leciał do 130-140, tyle że cup był chyba 165.więc mając nawet ten 135 max + dobry set już można było sie bawić.
Pytania o aktywność ze względu na rynek i exp‘a, bo jak tu zdobyć cokolwiek sensownego dla swojej klasy i zawsze w ekipie lepiej się chodziło. Zdaje sobie sprawe że lata świetności gra ma za sobą lecz liczyłem na okolice przynajmniej 1000 aktywnych. Pamiętam czasy, kiedy wychodząc z Juno Randol (chyba taka nazwa), nie ważne w którą stronę, zawsze za lisami spotykało się dziesiątki graczy, lub kiedy 4. osobowe pt, lvl 30-35, biło winosa w dratan.

Zmiany są widoczne kiedy wraca sie po takim czasie. Mieć konika czy smoka 30 to już dla wielu było nie do osiągnięcia. Teraz jakieś osadzania, jakieś biżuterie, kompletnie nie mam pojęcia co to jest xD, ostatnie co kojarzę to lilith, ale wtedy już zaglądałem tylko by zobaczyć grę. Nie potrafie za bardzo powiedzieć co jest z jakiego okresu więc mogłem sporo namieszać.

This post has been edited 1 times, last edit by "Anonimix" (4. February 2019, 14:52)

• Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

• Send private message

10

Monday, 4. February 2019, 14:56

Z kimś biegać możesz na farmie pu na zadaniach. LC jest nastawione na gre solo-słoń, elemeny itp.
Pu. Q w Alvi, na naplecznik, i weteran na limicie którymś daszą ci +-20k pu, albo to pasek był, niepamiętam.
Eq. Jedynie broń zmieniasz. Na 75? Zakładasz erebusa pchasz korale i element 2lvl i biegasz w tym do fantoma na upartego.

Pytek -Elemek 168 lvl
Poele -Kleryk 135
  • Activate Facebook

Anonimix

Newbie

• Send private message

11

Monday, 4. February 2019, 21:39

Heh, ściągnąłem downloader, odpalam go i niezależnie czy zostawię domyślna ścieżkę czy podam własną nic się nie dzieje, czekałem 15min - na początku jakby coś chciał mielić ale nic. próbowałem też wersję UK i IS, to samo.
System 8.1Pro czysty, wszystkie biblioteki typu visual, .net są.
Jeżeli potencjali nowi gracze także napotykają taki falstart to nie dziwi mnie frekwencja xD
Spróbuję jeszcze na 10 w przyszłym tyg.
Wie ktoś dlaczego zrezygnowano z paczki zip?

• Activate Facebook