You are not logged in.

Blady

Newbie

• "Blady" started this thread

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

1

Tuesday, 5. March 2019, 19:02

Zmiana funkcji magazynu gildyjnego.

Czy to dobry pomysł?

A total of 15 Votes have been submitted.

67%

Tak (10)

33%

Nie (5)

Tak na szybkiego :P
Zawsze starałem się pomagać powracającym lub nowym graczom niestety przeważnie kończyło się tym że ponosiłem jakieś tam koszty a gracz po czasie znikał.
Dlatego proponuje wprowadzić gildyjną wypożyczalnie w ramach magazynu gildyjnego. Szczegóły zabezpieczenia przedmiotów do przedyskutowania.

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Podpytywalski

Rising Star

• "Podpytywalski" is male

Date of registration: 25. December 2017

• Send private message

2

Tuesday, 5. March 2019, 19:22

Mam pytanie magazyn ma być zmieniony na wypożyczalnie czy gildia ma mieć depozyt z pożyczanymi przedmiotami jako dodatkowa funkcja ?
Magazyn jest ok zaufani mają dostęp dzienki temu mogą sie wymieniać np przedmiotami z MC lub innymi fantami .
Wynajem broni no ok a co jak ktoś chce np trunki mikstury czy inne drobiazgi odbierze np tygrysią liljie spali ją na spocie ii niema innej w plecaku to co mu zabiorą by zwrócić do depozytu albo weżmie z depozytu np broń mc i zamieni na cawer czy wróci do właściciela ?
Ps. dla mnie to mało dopracowany pomysł, ale depozyt z wynajmowaniem jest ciekawy i żeby była opcja w dowolnym momencie wróć do właściciela i kto wsadził item natychmiast może go odebrać przedmiotu wypożyczonego nie można by było ulepszać przerabiać na kawery sprzedać ani wyrzucić wtedy by to miało sens .

• Activate Facebook

• "mustaffa50" is male

Date of registration: 11. August 2018

• Send private message

3

Tuesday, 5. March 2019, 19:32

Ale jak np. wyciągniesz koral z magazynu osadzisz go to chyba trudne było by to do odzyskania? Podobnie z platynkami czy limitami...

• Activate Facebook

• "maniekjp007" is male

Date of registration: 23. July 2015

• Send private message

4

Tuesday, 5. March 2019, 20:25

tu raczej chodzi o bronie sety ja już nie pożyczam za dużo ich straciłem ostanio 85c7 20+ a typ był naprawdę spoko i grał sporo i od 2 miesięcy cisza

• Activate Facebook

Blady

Newbie

• "Blady" started this thread

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

5

Tuesday, 5. March 2019, 20:41

Wszyscy macie rację sam nie wiem jak to powinno wyglądać może dodatkowa zakładka o nazwie zbrojownia?
Chodzi o to żeby dać szanse innym i uniknąć cwaniaków,podnieść znaczenie gildii.
Ważne czy coś się będzie działo w tym temacie po stronie wydawcy w końcu i tak ostatnie słowo należy do nich.

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

6

Tuesday, 5. March 2019, 21:52

Na którejś z wersji językowych była podobna propozycja. Wymyślili, że przedmiot np. broń miałaby ograniczenie czasowe X dni i automatycznie wracałaby do tego magazynu. O ile jest to możliwe do zrobienia.

• Activate Facebook

1 registered user thanked already.

Users who thanked for this post:

Nightheaven (06.03.2019)

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

7

Tuesday, 5. March 2019, 23:20

Ten temat był u nas, jeszcze na popszednim forum, które zostało skasowane. Pomysł spoko, tyle że niewykonalny ,,poprawnie,, przez Gamigo.

Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 180lvl
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 146
Resoraki -Cienieł 145
  • Activate Facebook

Wiedzmin86

Rising Star

• "Wiedzmin86" is male

Date of registration: 19. October 2016

• Send private message

8

Wednesday, 6. March 2019, 11:25

Może coś ala" podarunek gildyjny za niewielką opłatę w gold można by było wysłać broń/zbroję do członka gildii na ileś godzin/dni. broń wysyłana by była na posłańca ze specjalnym statusem zablokowane:
-majstrowanie przy cargach
-ulepszanie
-identyfikowanie
-handel
-osadzanie rafinek
-magazynowanie
-wyrzucanie z plecaku /do kosza
-przetwarzanie u alchemika itp
- zablokowane skasowanie postaci na czas wynajmu bądź po wybraniu opcji skasuj postać automatyczne odesłanie przedmiotu
- automatyczne odesłanie przedmiotu w przypadku gdy jeden z graczy otrzymał bana ( w chwili otrzymania banu, bądź po upływie czasu wynajmu)
-łączenie z cowerami typu 1 (zdarzają się jeszcze na serwerze)
Po zakończeniu wyznaczonego czasu przedmiot automatycznie wracał by na posłańca postaci która wysłała przedmiot (coś jak zakończenie czasu aukcji),pasowało by była lista przedmiotów pożyczonych wraz z nickiem gracza który posiada dany przedmiot dodatkowo jak wspomniał "Podpytywalski" była by specjalna opcja odbierz / odwołaj przedmiot by natychmiastowo wrócił do właściciela (było by pomocne ale nie obowiązkowe).
Wykonalne tylko czy będzie się chciało komuś nad tym siedzieć xd?

• Activate Facebook

Zuza

Newbie

Date of registration: 5. September 2017

• Send private message

9

Wednesday, 6. March 2019, 12:22

Tobie się chciało.; dobra robota

• Activate Facebook