You are not logged in.

WielkiBrat

Sincere Adventurer

• Send private message

41

Monday, 24. April 2017, 14:13

Event nie jest nowy tylko poprawiony bo był za czasów Katharu. Tylko was wtedy nie było :)

BTW: lagi są od tych poprawek wylogowania. Wcześniej ich nie było a event trwa 2 tygodnie.

"END"
od 2007-2008 z serwerami LC
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

DANGER

Newbie

• "DANGER" is male
  • "DANGER" has been banned

Date of registration: 2. November 2016

• Send private message

42

Monday, 24. April 2017, 14:19

wątpię bo cienie-inne postacie obszarowe na kole lub innych spotach gdzie znajduje się znaczna ilość mobów narzekają na lagi i czasem napotykające dc poprzez wysypanie zbyt dużej ilości zbędnych jajek eventowych :/

• Activate Facebook

WielkiBrat

Sincere Adventurer

• Send private message

43

Monday, 24. April 2017, 14:25

Na kole to i bez eventu miałem na Tytku lagi jak ściągnąłem wszystkie moby na siebie ze spota. Teraz więcej leci dropu więc i na pewno się to zwiększyło. A kto bardziej obrotny na tym evencie zarobił na słonia, wystarczy nie robić do srebrno burakowego tytułu tylko do pewnego zadania na którym można na serio wyhaczyć. I tak w koło. Niestety bardzo ciekawy event a nagrody tak jakoś... przecież wbijając nawet różowy tytuł już trzeba na serio się wysilić. Mogło by być lepiej choćby po to żeby zachęcało to brnięcia dalej.

A nie ma zbędnych ilości jaj. Jak zauważysz, że jak masz zadanie to dropi mniej tych na zadanie natomiast jak oddajesz to jest tak że kolejne już masz z głowy. Wczoraj zrobiłem 2 a oddałem 4. Tak to mniej więcej leci.

Dla mnie farsą jest nagroda z jaja niespodzianki 10.000 gold. Sorry ale to jest obraza dla czegokolwiek. Przecież masz oprócz tego porcje dające nic to jeszcze takie coś. Równie dobrze mogło by pisać na pół ekranu " spadaj dziadu " Jak widzę ten super gold efekt mam ten sam.

"END"
od 2007-2008 z serwerami LC

This post has been edited 1 times, last edit by "WielkiBrat" (24. April 2017, 14:45)

• Activate Facebook

Date of registration: 11. August 2018

• Send private message

44

Thursday, 18. April 2019, 09:49

up

• Activate Facebook