You are not logged in.

Inferius

Newbie

• "Inferius" started this thread

Date of registration: 30. September 2018

• Send private message

1

Friday, 5. July 2019, 19:23

Pytanie o wybór klasy

Witam,
Powracam do gry po kilku latach. Mam co prawda jakieś drobne postacie w tym czarkę 68lvl, ale raczej zrobię nową postać.
Czy nocny elf bardzo się różni od szelmy? Warto zrobić nocnego łowcę?

Kogo możecie mi polecić na start? Zaczynam praktycznie od zera. Mam tylko kilka petów i biżuterię na krytyki.

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Blady

Newbie

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

2

Friday, 5. July 2019, 23:05

Nocny zdecydowanie lepszy od szelmy i jest dobrą postacią na start , ale czy gra tą postacią cieszy to już kwestia preferencji.

• Activate Facebook

Azumatsu

Rising Star

• "Azumatsu" is male

Date of registration: 18. July 2015

• Send private message

3

Saturday, 6. July 2019, 12:10

Wszystko zależy od Twoich preferencji i stylu gry.

Jeżeli chcesz mieć postać pod PvP, wiadomo że w chwili obecnej warto celować w kogoś kto atakuje hitami.
Użytkownik wyżej poleca nocnego łowcę. Moim zdaniem w PvP rozpatrując pod kątem walki z każdą klasą,
zdecydowanie wygrywa zwykły łowca. Nocny ma możliwość zmiany elementu celu na 1 lvl i wówczas dostajemy
solidne obrażenia. Ok. Lecz tego debuffa można w sekundę zdjąć a wówczas nocny łowca ma problem.
Zwykły łowca ma moim zdaniem najlepszego self buffa w grze, czyli Fokusa. Jest to self buff, dający na określony
czas 10000 celności. A to oznacza, że trafisz każdego gracza. Nawet zaklinacza w najlepszej pod unik postaci oraz w secie w unik,
powinieneś dotknąć prawie każdym hitem.

Zaś jeśli chciałbyś się bronić przed łowca, najlepszą postacią będzie arcyksiężna, która ma debuffy obszarowe i może szybko nas rozbroić.

Gra łowcą (niezależnie którym) jest o tyle wygodna, że atakujesz na dystans. Więc możesz na małym levelu atakować nawet bardzo potężne
stworzenia. Podobnie to się ma w walce pvp z postacią bijącą z bliska (jak tytan, paladyn i pokrewne). Atak, dystans, atak, dystans. Nawet
Ciebie nie trafią jak to wyćwiczysz.

Innymi słowy, do wygodnej gry polecam zwykłego łowce. Do PvP, także. Ale wszystko to kwestia Twoich umiejętności i preferencji.
Jak masz dość samozaparcia, możesz zrobić prawie z każdej klasy niezłego killera.

Ps.

Jeśli odpowiada Ci bycie tankiem, inwestuj w kleryka.

Pozdrawiam
Azumatsu

Azu nation
Postać: Azumatsu lvl 131 - przerwa od gry
  • Activate Facebook

Inferius

Newbie

• "Inferius" started this thread

Date of registration: 30. September 2018

• Send private message

4

Saturday, 6. July 2019, 17:37

Zrobiłem lekkie rozeznanie i dowiedziałem się co to jest casting.
Więc zostaję przy czarownicy. Interesuje mnie czyste pve - przynajmniej na razie, a jeśli kiedyś mi sie znudzi zawsze mogę zmienić klasę na wiedźmę, która w pvp jest chyba jedną z najlepszych.

This post has been edited 1 times, last edit by "Inferius" (6. July 2019, 23:06)

• Activate Facebook