You are not logged in.

Mehira

Game Master (pl)

• "Mehira" is female
  • "Mehira" started this thread

Date of registration: 18. April 2019

• Send private message

1

Sunday, 18. August 2019, 17:59

Event | Dzień Fotografii

Lubicie robić zdjęcia lub selfie? Posiadanie fotograficznych dowodów wydarzeń z naszego życia budzi w nas wszystkich wspomnienia.
Począwszy od chwili narodzin, Wasi rodzice prawdopodobnie udokumentowali na zdjęciach Wasze całe życie, dopóki się nie przeprowadziliście... i zapewne
nie chcielibyście, aby Wasi partnerzy zobaczyli niektóre z nich?

Teoria głosi, że koncepcja fotografii zaczęła się już w 1046 r. p.n.e. od starożytnych Chińczyków używających kamery obscura (aparatu z obiektywem otworkowym) do pomiaru zjawisk astrologicznych.
Pierwszą osobą, która z powodzeniem uchwyciła obraz na papierze, był jednak Joseph Nicéphore Niépce w około 1825 roku.
W 1826, używając chlorku srebra do pokrycia kawałka papieru, zrobił pierwsze zdjęcie i zmienił świat!
Jego pierwszy znany obraz, zatytułowany "Widok z okna w Le Gras" jest najstarszą fotografią na świecie i zachował się do dziś! WOW!

W ramach dnia fotografii chcielibyśmy, abyście założyli swoje artystyczne kapelusze i zrobili zrzut ekranu swojego ulubionego miejsca w Last Chaos.
Opisz dlaczego wybrałeś te miejsce i jak to się stało, że jest Twoim ulubionym.
Nie zapomnij dodać nazwy postaci, wersji i serwera, na którym grasz. Jeśli nie wiemy, jak Cię znaleźć, nie możemy dać ci nagrody, jeśli wygrasz.

Początek: 19 sierpnia 2019 o 00:01 lokalnego czasu serwera
Koniec: 22 sierpnia 2019 o 23:59 lokalnego czasu serwera
Nagroda: 1x Rozszerzenie pamięci (30 dni)

Zasady:
  • Trollowanie i spamowanie jest zabronione.
  • Należy pamiętać o przestrzeganiu wszystkich zamieszczonych regulaminów. Jeśli złamiesz jakąś zasadę, Twój post zostanie usunięty.
  • Zrzut musi być Twoje własny, żadnych obrazków od kogoś innego lub z internetu.
  • Możesz edytować zrzut do poprawy kolorów itp. za pomocą edytora, ale musi być bezpośrednio związany z Last Chaos.
  • Musisz opublikować zrzut ekranu w czasie dozwolonym dla Twojej wersji (np. jeśli grasz na US, musisz opublikować zrzut między 00:01 a 23:59 EST).
  • Musisz dołączyć nazwę postaci, wersji i serwera, na którym grasz, w przeciwnym razie zrzut zostanie zdyskwalifikowany bez względu na to, jak bardzo jest niesamowity.
Mehira
Game Master Last Chaos PL
Homepage | Support
Facebook | Discord | Rekrutacja

This post has been edited 1 times, last edit by "Mehira" (18. August 2019, 21:33)

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

2

Wednesday, 21. August 2019, 12:57

Niestety moja słaba pamięć nie chce mi powiedzieć dlaczego postanowiłam usiąść właśnie w tym miejscu (zapewne nie wiąże się z tym żadna piękna historia), ale bardzo lubiłam tam siadać, gdy logowałam się do gry. Spędzałam tam cały dzień czytając czat i nic nie robiąc. :D Jest to moje wyjątkowe miejsce, mimo że czasem ktoś mnie tam podsiadał. X(
O taka sobie wspaniała historia.

Nick: Navya
Wersja: PL
Serwer: Pangea

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook