You are not logged in.

Ejrene

Newbie

• "Ejrene" started this thread

Date of registration: 2. December 2016

• Send private message

1

Wednesday, 9. October 2019, 15:15

cash przez sms

Witam. Chciałam się dowiedzieć, co stało się z płatnością za cash metodą sms? Ta opcja zniknęła nagle, bez żadnego poinformowania, czy to chwilowe, czy na stałe, nic. Więc pytam czy będzie jaszcze ta opcja i kiedy? I zanim ktoś "życzliwy" poradzi, aby zadać pytanie do GM, informuję, że pytałam o to GM w grze, ale powiedział, że się tym nie zajmuję. Napisałam więc prywatną wiadomość do innego GM, ale minęły już dwa tygodnie i nie ma odzewu, więc zakładam temat tutaj w nadziei, że nie zostanę znowu olana. Nie ukrywajmy, że gra w LC jest praktycznie niemożliwa bez ładowania LCC, a metoda sms była moją główną formą płatności i chciałabym być informowana o zmianach w sposobie zakupów waluty gry. No ale gamigo jak zwykle pokazuje graczom gdzie ich miejsce w myśl zasady "my robimy co chcemy, a wy się cieszcie z tego co macie i nie wymagajcie niczego więcej" Pozdrawiam

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Raal

Rising Star

• "Raal" is male

Date of registration: 22. September 2015

• Send private message

2

Wednesday, 9. October 2019, 16:14

Osobiście z tego nie korzystałem, ale powiem szczerze, że to byłą super opcja i tez mnie to dziwi, że nagle zniknęło to z opcji płatności bez żadnego info

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook