You are not logged in.

Mehira

Game Master

• "Mehira" is female
  • "Mehira" started this thread

Date of registration: 18. April 2019

• Send private message

1

Tuesday, 14. January 2020, 11:32

Feedback | Aktualizacja XIGNCODE

Podziel się z nami następującymi informacjami, które pozwolą nam Ci lepiej pomóc.

• Którą wersję Windowsa używasz na swoim komputerze (XP/Vista/7/8/10..Home, Pro, Office)?
  • Jak często zostajesz wyrzucony z gry?
  • Na której wersji oraz serwerze grasz?
  • Próbowałeś przeprowadzić reinstalację?
  • Jeśli tak, pomogło? Jeśli nie, zrób to i odpowiedz na pytanie czy pomogło.

Jeśli nie chcesz dzielić się tymi informacjami tutaj, napisz wiadomość do wybranego członka teamu lub prześlij ticket do supportu.

Mamy świadomość, że zmiany w XIGNCODE mogą i często powodują problemy, ale konieczne jest aktualizowanie go, aby jak najlepiej zabezpieczyć serwer.
Przepraszamy za problemy, które może to spowodować, jednocześnie prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Dziękujemy,
Team Last Chaos
Mehira
Game Master Last Chaos PL/NA
Regulamin gry | Support | In-Game Rules
Discord PL | Facebook | Discord EN
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

Date of registration: 16. July 2015

• Send private message

2

Tuesday, 14. January 2020, 15:41

Dobra bede pierwszy.
Windows 10.
Jak czesto? Czasami 3 razy w losowych miejscach tj. Krypta merak dratan. Z wyjatkiem juno. A czasami raz w krypcie i potem spokoj ( to nie wina internetu mam swiatlowod)
Na wersji polskiej jesli o to chodzi serwer panga
Nie nie robilem tego bo wedlug mnie nie ma to sensu.
Nie i nie, chodz sie domyslam. Ogarnijcie te dcki. To nie jest wina graczy tylko wasza. Nawpychacie jakis patchow gdzie tylko nowosci w is. Skoro nic nowego nie doszlo to co ma dac reinstal? Alfabetycznie poukladac pliki zeby wasz ksinkode powiedzial: hmm a moze go nie wyrzuce z serwera bez powodu? Rozumiem jakby mi neta wyjerozlączyło ale to nie ma miejsca.
Pozdrawiam i benc.

VVenzel - Cień Miliardy expa
  • Activate Facebook

Nythrex

Rising Star

• "Nythrex" is male

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

3

Wednesday, 15. January 2020, 15:44

Win 10
Wyrzuca mnie co +- 30 minut a w alber co chwilę, wystarczy że zabije 1 Moba i DC.
Pangea
"Wróciłem" do gry a właściwie próbowałem ale się nie da grać przy tych DC, więc świeżo zainstalowana gra prosto z linku od was.

Zrozumienia i cierpliwości to gracze LC mają aż za dużo, żarty sobie robicie a swoją nieudolnością aktualizowania dobijacie ten tytuł.

Nythrex | Cień | 185 lvl
  • Activate Facebook

Nasti

Newbie

• "Nasti" is female

Date of registration: 1. February 2016

• Send private message

4

Tuesday, 21. January 2020, 12:32

Win 10 home.

Po dzisiejszej konserwacji na ch 3 egeha , przy drzewku na bossa ,chciałam odpalić bufka nietoperza i dc -dobra poprawa nie ma co.

• Activate Facebook

vornox12

Newbie

Date of registration: 5. November 2019

• Send private message

5

Wednesday, 22. January 2020, 01:42

U mnie również po dzisiejszej konserwacji częstotliwość DC się zwiększyła podczas chodzenia po ele bossach. :)
Win 10 home.

• Activate Facebook

vangraff

Newbie

Date of registration: 13. October 2019

• Send private message

6

Wednesday, 22. January 2020, 06:12

Windows 10
Pandgea
Próbowałem reinstalacji.

Ze względu na mój poziom gram tylko w krypcie Tarian. wylogowanie z serwera odbywa się losowo ale dość często zdarza się że gra zawiesza się przy wejściu do krypty. Postać zatrzymuje się w teleporcie i nie reaguje na żadne komunikaty. Pozostaje poczekać aż gra sama się zamknie albo ctrl alt delete. Dwa dni temu podczas czasu podziemi niemal poddałem się po 8 wylogowaniach w ciągu 10 min, póżniej było już stabilnie i dotrwałem do końca bonusowego czasu gry. W moim odczuciu rozłączenia z serwerem występują za często i zniechęcają do grania szczególnie kiedy korzystamy z bonusów za cash. Chciałbym wierzyć że to tylko tymczasowe problemy. Pozdrawiam Rechel

• Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

Date of registration: 16. July 2015

• Send private message

7

Wednesday, 22. January 2020, 16:35

Windows 10
Pandgea
Próbowałem reinstalacji.

Ze względu na mój poziom gram tylko w krypcie Tarian. wylogowanie z serwera odbywa się losowo ale dość często zdarza się że gra zawiesza się przy wejściu do krypty. Postać zatrzymuje się w teleporcie i nie reaguje na żadne komunikaty. Pozostaje poczekać aż gra sama się zamknie albo ctrl alt delete. Dwa dni temu podczas czasu podziemi niemal poddałem się po 8 wylogowaniach w ciągu 10 min, póżniej było już stabilnie i dotrwałem do końca bonusowego czasu gry. W moim odczuciu rozłączenia z serwerem występują za często i zniechęcają do grania szczególnie kiedy korzystamy z bonusów za cash. Chciałbym wierzyć że to tylko tymczasowe problemy. Pozdrawiam Rechel
Jesli uzyjesz skilla czy tam buffa i odrazu wejdziesz do krypty to postac sie zbuguje. albo wyskoczy komunikat ze z artefaktem nie mozesz wejsc xd
VVenzel - Cień Miliardy expa
  • Activate Facebook

KrauseR

Newbie

Date of registration: 28. March 2020

• Send private message

8

Saturday, 28. March 2020, 21:02

Zostałeś wyrzucony z serera

Po zalogowaniu do gry po 4 sekundach wyskakuje mi zostałeś wyrzucony z serwera (14). Proszę o pomoc !

• Activate Facebook

Geroxir

Newbie

Date of registration: 15. December 2016

• Send private message

9

Monday, 30. March 2020, 12:15

• Windows 10 64 bit
  • Mając stoisko w juno 2 razy dziennie, albo jak używam teleportu do innego miasta
  • Last chaos pl Pangea , XIncode nr 80188
  • tak
  • nie pomogło, nawet zaczeły wyskakiwać error logi wchodząc do innych miast albo memory pamieć

specyfikacja pc :
    Ryzen 1600
    GTX 1060 g1 gaming
    16 gb ram ddr4 3200 mhz

po ostatnich 2 update jest gorzej przed tem było idealnie 3 miesiące ani 1 dc, ani 1 error loga lub memory pamieć
  • Activate Facebook

Polak

Rising Star

• "Polak" is male

Date of registration: 21. August 2015

• Send private message

10

Thursday, 30. April 2020, 13:02

Mie tez wlasnie wywalilo

na dwoch komputerach
jest win 10 home polaczone w jednej sieci wyrzucenie z serwera jest niezalezne miedzy nimi, jeden dziala drugi nie
pangea ch1
swieze instalacje lc
jak czesto ? w przeciagu chyba 3 dni mialem z 5 razy

• Activate Facebook