You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Cafeini

Newbie

• "Cafeini" started this thread

Date of registration: 15. July 2015

• Send private message

1

Sunday, 2. August 2015, 00:27

Punkty uznania

Quoted from "Ultima"

Wszystkie stare punkty zostaną przeniesione do systemu i nic nie zostanie utracone.

Aby Wam to wynagrodzić, mamy niespodziankę:

Każdy bonusowy punkt, zdobyty od 1 sierpnia, do wejścia nowego systemu, będzie podwojony!

W zeszłym miesiącu uzyskałam ponad 150 punktow. W dniu dzisiejszym wydając kwotę 1000lcc nie dostałam żadnego powiadomienia o uzyskanych punktach. Z powyższej notki powinno być ich 8.
W jaki sposób można sprawdzić czy punkty są prawidlowo naliczane, czy tez po wprowadzeniu nowego systemu GM jak zawsze odeslą nas do supportu, gdzie przez kolejne pół miesiąca będziemy musieli udowadniac co nam się faktycznie należy?
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Jarvis

Sincere Adventurer

• "Jarvis" is male

Date of registration: 24. July 2015

Occupation: Front of House / Reception w Champneys Hotel & SPA

• Send private message

2

Sunday, 2. August 2015, 00:52

Możesz zakupić natychmiastowe powiadomienie o Twoich pkt za 10 lcc w IS. Wiem że to nie najlepszy sposób ale jesli czytałaś forum idą zmiany jeśli chodzi o program uznania. Pkt na pewno Tobie nie przepadną. Byliśmy o tym zapewniani.

Nocny Elf/ Rycerz-Templariusz
185 lvl i 100 % max maksów /127 lvl templar
Avalord/Avataron
Start gry: 27 kwietnia 2009 r. 10 lat w Last Chaos PL koniec 05.02.2020 r. Zegnaj LC :thumbup:
  • Activate Facebook

Ultima

Retired Teammember

• "Ultima" is female
  • "Ultima" has been banned

Date of registration: 6. July 2015

Occupation: Game Master

• Send private message

3

Sunday, 2. August 2015, 01:13

W jaki sposób można sprawdzić czy punkty są prawidlowo naliczane, czy tez po wprowadzeniu nowego systemu GM jak zawsze odeslą nas do supportu, gdzie przez kolejne pół miesiąca będziemy musieli udowadniac co nam się faktycznie należy?

Członkowie teamu odsyłają do supportu, ponieważ nie mają możliwości sprawdzenia niektórych rzeczy. Tylko pracownik supportu może to zrobić. Nie zmuszamy nikogo do korzystania z pomocy supportu techniczego, to tylko rady. Pamiętajmy, że support jest teraz połączony dla kilku wersji i jego pracownicy mogą mieć nieco więcej zgłoszeń. Jednak, może nie potrwa to aż tak długo, jeśli zdecydujesz się kiedyś skorzystać z ich pomocy.
Przypominamy, że do supportu należy pisać w języku angielskim.
Ultima
Game Master Last Chaos PL

• Activate Facebook

Segal226

Newbie

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

4

Sunday, 2. August 2015, 14:55

Pozwolę się podpiąć pod temat z kolejnym pytaniem co do programu uznania.

Co z programem w sierpniu??
Rozumiem ,że trwają zmiany systemu i tak dalej. Ale czy nie lepiej by było gdyby zamiast na "chybcika" wprowadzać te zmiany w połowie miesiąca (chyba że uwiną się wcześniej) to w sierpniu zrobić jeszcze po staremu z jakimiś super nagrodami ,a nowy program odpalić od września i w ramach rekompensaty za opóźnienia w zmianach we wrześniu zaliczyć każdemu na dzień dobry all punkty z sierpnia.

• Activate Facebook

Cafeini

Newbie

• Send private message

5

Sunday, 2. August 2015, 18:05

Nie bądz taki pazerny ; )
Nie przyszło ci do glowy, ze system zmieniają dlatego, że były skargi i wnioski samych grających, tylko dlatego, że zwyczajnie byl dla Gamigo nieopłacalny?
Nie liczyłabym na twoim miejscu na żadne supernagrody, bez wczesniejszej superinwestycji, żeby je zdobyc.

• Activate Facebook

Segal226

Newbie

• Send private message

6

Sunday, 2. August 2015, 19:17

I niech zmieniają z jakich tam chcą powodów. To że tracili bo była możliwość zrobienia max programu nie wydając nawet 1 PLN na cash to już inna sprawa.
Chodzi mi o to ,że jeśli "nowy" program jeszcze nie działa to miło by było gdyby w zamian za to dali na sierpień coś naprawdę exstra po staremu.
Na coś się te PLN wydawało by program robić ,a tak programu na sierpień nie ma to i ludzie cashu mniej kupują bo czekają na to co będzie nie wiedzieć kiedy.

Nowość dopracować i odpalić od września a w sierpniu pożegnalny super program po staremu i ludzie zadowolenia by byli ,a jak gracz zadowolony to chętniej PLN wydaje na cash . Proste:)

• Activate Facebook

Jarvis

Sincere Adventurer

• "Jarvis" is male

• Send private message

7

Sunday, 2. August 2015, 19:30

Czekamy na wpis GM. Nie wiem czy mam teraz coś kupować bo nie wiem na co mi się pkt naliczają ;/

Avalord/Avataron
Start gry: 27 kwietnia 2009 r. 10 lat w Last Chaos PL koniec 05.02.2020 r. Zegnaj LC :thumbup:
  • Activate Facebook

Cafeini

Newbie

• Send private message

8

Wednesday, 5. August 2015, 13:26

W dalszym ciągu nie mamy informacji o zebranych punktach, czy mozemy chociaż uzyskac informację kiedy system wraz z okienkami zacznie działac?
Ijezeli punkty są naliczane, tak jak nam obiecano dlaczego nie dostaję % zwrotu cash?

This post has been edited 2 times, last edit by "Cafeini" (6. August 2015, 17:05)

• Activate Facebook

Sincere Adventurer

• "Avataron" is male

• Send private message

9

Saturday, 14. November 2015, 22:29

Dziś punkty spadną mi pierwszy raz poniżej diamentowego poziomu ..... Pomimo że "Reward points" są nadal w takiej samej kondycji
tak jak już wcześniej pisałem punkty statusowe które spadają codziennie a zależą w ogromnej mierze od tego jaki mamy "cashbackbalance" czyli zwrot cashu od każdego zakupu.
Dziś z 1000 pkt statusu i "diamentowego" poziomu pod żarówką tak zwaną jest obwieszczenie że moje punkty spadną aż do 120 i poziomu "platynowego" ? Jakim cudem ? Jest mi w stanie ktoś napisać jak temu zapobiec ? Dodam że wydanie jednorazowo 500 cash + nie pomogło.

Avalord/Avataron
  • Activate Facebook

Areczek1510

Rising Star

• Send private message

10

Saturday, 14. November 2015, 23:50

o widzisz u mnie to samo:D spadne do brązowego statusu i zostaną mi 2pkt;D paranoja;D

tylko ja miałem diamentowy status (ponad 150pkt) a tam mam że 75pkt.. ;p

This post has been edited 1 times, last edit by "Areczek1510" (14. November 2015, 23:55)

• Activate Facebook

Ultima

Retired Teammember

• "Ultima" is female
  • "Ultima" has been banned

Date of registration: 6. July 2015

Occupation: Game Master

• Send private message

11

Sunday, 15. November 2015, 00:05

Nie ma powodu do niepokoju, zapewniono nas, że nikt nie straci punktów. Do czasu naprawy system może pokazywać punkty w sposób niewłaściwy.

Ultima
Game Master Last Chaos PL

• Activate Facebook

Sincere Adventurer

• "Avataron" is male

• Send private message

12

Sunday, 15. November 2015, 00:56

Nie ma powodu do niepokoju, zapewniono nas, że nikt nie straci punktów. Do czasu naprawy system może pokazywać punkty w sposób niewłaściwy.
Ok skoro Ultima tak pisze tak będzie :)
Avalord/Avataron
  • Activate Facebook

skaut

Newbie

• "skaut" is male

Date of registration: 5. August 2015

• Send private message

13

Sunday, 15. November 2015, 01:38

A ja mam problem taki ze jak chce wejść w "żarówkę" to wywala mi całe lc. Ktoś ma jakiś pomysł na to?

• Activate Facebook

Initra

Sincere Adventurer

Occupation: Lewa Ręka Boga

• Send private message

14

Sunday, 15. November 2015, 11:58

Odznacz uruchamianie ze zgodnością (dawny sposób an bug z maksiami)

• Activate Facebook