You are not logged in.

Krytyka | Czekamy na zmiany.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Initra

Sincere Adventurer

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Lewa Ręka Boga

• Send private message

21

Wednesday, 16. September 2015, 12:24

Zgadzam się z Segalem, że bez ładowania realnych pieniędzy na cash można spokojnie grać i coś osiągnąć i jest wiele osób, które mogą to udowodnić.

CO do identyfikatorów to się nie zgodzę. Wszystko zależy od szczęścia i niektórym wystarczy nawet 10-20 sztuk na cały set

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

22

Wednesday, 16. September 2015, 12:32

Zgadzam się z Segalem, że bez ładowania realnych pieniędzy na cash można spokojnie grać i coś osiągnąć i jest wiele osób, które mogą to udowodnić.

CO do identyfikatorów to się nie zgodzę. Wszystko zależy od szczęścia i niektórym wystarczy nawet 10-20 sztuk na cały set
Tak można grać bez ładowania cash - dropiąc gold wiele godzin dziennie :P
I może niektórzy mają szczęście w identyfikacji, ale powiedz to pozostałym, którzy na part, żeby dobrze wykręcić, musieli dać 40-50 identów, jak nie więcej ;)
A oprócz identyfikacji - trzeba zrobić cargi i osadzić kamienie no i wyplusować oczywiście :)

Jak ktoś mi poda sposób na szybki i dobry zarobek na lc, to ja chętnie skorzystam (oprócz ładowania cash oczywiście :love: )
Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.
  • Activate Facebook

WyseK

Newbie

• "WyseK" is male

• Send private message

23

Wednesday, 16. September 2015, 14:04

Nie mam nic zaznaczone :P
no to coś zepsułeś.. :P
Ania ja nie psuuje :D ja tworze :D:D
  • Activate Facebook

NOCNY

Newbie

• "NOCNY" is male
  • "NOCNY" has been banned

Date of registration: 16. July 2015

• Send private message

24

Wednesday, 16. September 2015, 15:23

Kiedyś wyzwaniem było wbicie max lvla, teraz jest np. zrobienie wykoksanego pod każdym względem setu (korale 15, opcje podkręcone, plus maksymalny itp.).
Wszystko się zmienia. Kiedyś się jeździło na koniach, teraz samochodami. Teraz jest łatwiej, bo wystarczy kupić samochód i jedziesz kilka razy szybciej niż ktoś kto nie ładuje cash i jedzie na koniu. Pamiętajmy jednak, że oboje dojedziecie na metę, ale z innymi czasami. Jak komuś brakuje wyzwań to niech stworzy nowe konto i nic, zupełnie nic nie przekłada ze starego. Proszę bardzo, wyzwanie gotowe :)

-_-_- :thumbsup: HELHEIM :love:-_-_-
  • Activate Facebook

Grzmot

Sincere Adventurer

• "Grzmot" is male

Date of registration: 3. August 2015

• Send private message

25

Wednesday, 16. September 2015, 15:34

Przypuśćmy,że na identy idzie średnio 80b-średnia celka,mało casta,tak na oko. Czasem więcej,czasem mniej. 2 godzinki-średnio 900kk,tak średnio zazwyczaj wychodzi. Zależy kto jak dropi. 1 ident po obecnej cenie to 450kk... Wychodzi jakieś 3 miesiące,na same identy przypominam,bez lup. Dołóżcie do tego kamyczki porządnego poziomu i o... Z częstotliwością 2 godzin dziennie gracz nie zrobi wykoksanego setu w rok,dwa...trzy. Albo siedzisz 7h+ dziennie,albo pakujesz w cash. To jedyna myśl tego serwera. Wiadomo,że to mmorpg,nie można mieć wszystkiego w moment. Ale to jest przesada... Koral 15 ile kosztuje? 20b? 25b? Właśnie... To jest choreeee... Dodatkowo utrzymaj postać,jakieś leki,zwoje,limity. Wiadomo,że można bez tego expić,ale sami wiecie jak wygląda exp bez choćby leków,czy rulonu. Dorzućcie zrobienie carg na 6-7,jakieś zwierzaki,broń elementarna,słoneczka,jubilery itp itd. I niech ktoś mi powie,że ta gra nie jest nastawiona na IS...

"I keep waiting in the dark for someone to come and save me
And I've been holding onto something I could never change
We all search for higher ground when the world comes crashing down
But I know nobody will come into the dark and save me."

This post has been edited 2 times, last edit by "Grzmot" (16. September 2015, 15:39)

• Activate Facebook

Eleolena

Rising Star

• "Eleolena" is male

• Send private message

26

Wednesday, 16. September 2015, 16:33

Nie do końca się zgodzę. Nie tyle gra co tryb pvp wymaga dużych nakładów golda. Zacząłem grać tytanem - nie powiem że od zera, bo tytek dostał 500 kk oraz słonika 40 lvl. Po paru miesiącach tytan ma 147 lvl, wydropil ponad 200 niebkow, wytworzył kilka broni 15➕ i ma kilka dobrych kkk w plecaku. Mocne identy są przydatne klasom magicznym bo pozwolą zejść z cooldownem skilli, ale aby uzyskać np na czarce ponad 650 casta to zużyłem lacznie ok 10 szt.mocnych. A po drugie przy obecnym pvp niektóre postacie i tak nie mają szans w starciu z innymi, nawet przy nakladach Cash.

Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..

This post has been edited 1 times, last edit by "Eleolena" (16. September 2015, 16:35)

• Activate Facebook

Grzmot

Sincere Adventurer

• "Grzmot" is male

• Send private message

27

Wednesday, 16. September 2015, 16:40

Nie tyle gra co tryb pvp
To jest gra typu pvp. Wiadomo,że niektóre osoby nie bawią się w pkowanie,czy grody ale zdecydowana większość tak ;) Ele,co do +,trzeba mieć mega szczęście. Mi nic nie chce wykręcić. Czy to niebkami,czy runkami ;p

Ja zjechałem już ponad 20 identów i nadal nie wyszło mi ponad 500 celki :cursing:

This post has been edited 1 times, last edit by "Grzmot" (16. September 2015, 16:41)

• Activate Facebook

MrTomb

Newbie

• Send private message

28

Wednesday, 16. September 2015, 16:49

Ja zrobiłem set, broń, nawet pety w rok, nie ładując cashu, wystarczyło mi mc i eventy na łączenie kamieni. Nie pamiętam ile identyfikatorów włożyłem, ale jakoś mało wyszło po 5-6 na part

This post has been edited 1 times, last edit by "MrTomb" (16. September 2015, 16:50)

• Activate Facebook

Grzmot

Sincere Adventurer

• "Grzmot" is male

• Send private message

29

Wednesday, 16. September 2015, 16:54

Ja zrobiłem set, broń, nawet pety w rok, nie ładując cashu, wystarczyło mi mc i eventy na łączenie kamieni. Nie pamiętam ile identyfikatorów włożyłem, ale jakoś mało wyszło po 5-6 na part
Teraz saszetki nie robi sie tak łatwo jak pare lat temu. Nowy gracz od tak ich nie ogarnie ;p Na MC też trzeba mieć odpowiednio dobraną ekipe ;p Przedlużka,ktoś kto bije i do przełączenia ;p Chyba,że bijesz sam :D

Teraz na niczym jak właśnie na MC nie da sie "wybić",chodzi mi o nowych graczy ;p

This post has been edited 1 times, last edit by "Grzmot" (16. September 2015, 17:01)

• Activate Facebook

JamaisVu

Newbie

• "JamaisVu" is male
  • "JamaisVu" has been banned

• Send private message

30

Wednesday, 16. September 2015, 17:18

Identyfikacja jest niczym lotto dla przykładu (na własnej osobie sprawdzałem) :
broń na czarodziejce 10x ident i ledwo 122 casta,
broń na uzdrowicielce 10x ident i wypadło 135 casta + troche BDM

Z Partami identycznie w spodnie czarodziejki w unik poszło ponad 30 identów, by było 300 bdm,
a na uzdrowicielce po 7 już miałem to... także tutaj jest lotto

Co do zarabiania bez ładowania cash (na około 170lvl byłem w stanie dropić ponad 1kkk na godzinę nie licząc run i żetonów...) także to nie jest aż taki problem

• Activate Facebook

Eshinda

Sincere Adventurer

• Send private message

31

Wednesday, 16. September 2015, 18:11

Identyfikacja jest niczym lotto dla przykładu (na własnej osobie sprawdzałem) :
broń na czarodziejce 10x ident i ledwo 122 casta,
broń na uzdrowicielce 10x ident i wypadło 135 casta + troche BDM

Z Partami identycznie w spodnie czarodziejki w unik poszło ponad 30 identów, by było 300 bdm,
a na uzdrowicielce po 7 już miałem to... także tutaj jest lotto

Co do zarabiania bez ładowania cash (na około 170lvl byłem w stanie dropić ponad 1kkk na godzinę nie licząc run i żetonów...) także to nie jest aż taki problem
Gdzie się tyle dropi? Ja jak 75 kk dostanę, to i tak niezle XD
Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

Grzmot

Sincere Adventurer

• "Grzmot" is male

• Send private message

32

Wednesday, 16. September 2015, 18:14

Właśnie... Ja na karłach,smokach bądź ograch wyrabiam ledwo 250kk -.-

• Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

33

Wednesday, 16. September 2015, 20:57

Też jestem ciekaw. Gdy ide dropić/ expić mam zawsze odpalony full koks na speeda ( krok,dłonie,adrenalina,hermes, puma na przedłu ) mobki padają na hita, i w godz max 370kk z all dropu wpadło ?( W Tarian

Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 185lvl
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 150
Resoraki -Cienieł 145

This post has been edited 1 times, last edit by "Roco" (16. September 2015, 20:59)

• Activate Facebook

JamaisVu

Newbie

• "JamaisVu" is male
  • "JamaisVu" has been banned

• Send private message

34

Wednesday, 16. September 2015, 21:31

Też jestem ciekaw. Gdy ide dropić/ expić mam zawsze odpalony full koks na speeda ( krok,dłonie,adrenalina,hermes, puma na przedłu ) mobki padają na hita, i w godz max 370kk z all dropu wpadło ?( W Tarian

Zrób, czarkę i odpal jedną rzecz wtedy masz co 2'giego moba 1-2 itemy średnio....

Aktualnie jak expie uzderką z dropa idzie około 350kk? ale bije po 1 targecie + nie wliczam run w to [ostatnio lecą bardzo dobrze]

• Activate Facebook

Segal226

Newbie

• Send private message

35

Wednesday, 16. September 2015, 22:45

Jak ktoś mi poda sposób na szybki i dobry zarobek na lc, to ja chętnie skorzystam (oprócz ładowania cash oczywiście :love: )
Szybki sposób na gold w LC bez ładowania cashu to handel cashem:). Reszty się domyśl:P.Podpowiem iż 1kkk wystarczy by po miesiącu mieć 100kkk :P
  • Activate Facebook

NOCNY

Newbie

• "NOCNY" is male
  • "NOCNY" has been banned

• Send private message

36

Thursday, 17. September 2015, 15:32

Segal, a w tej bajce były smoki?

-_-_- :thumbsup: HELHEIM :love:-_-_-
  • Activate Facebook

TaediumVitae

Rising Star

• "TaediumVitae" is male

Date of registration: 30. July 2015

• Send private message

37

Thursday, 17. September 2015, 22:04

Wdg. mnie zmiany powinny zostac wprowadzone. Dopóki jest administracja, a gracze ładują hajs w grę to jak najbardziej. Trzeba być dobrej myśli :)

• Activate Facebook

Segal226

Newbie

• Send private message

38

Thursday, 17. September 2015, 22:41

Segal, a w tej bajce były smoki?

Był :) I jest nadal ,służył mi za wierzchowca. Reszta bajki to zaradność ,inteligencja i żyłka do handlu ;).
  • Activate Facebook

Vixien

Newbie

• "Vixien" is male

Date of registration: 29. July 2015

Occupation: Professional Assassin

• Send private message

39

Friday, 18. September 2015, 00:09

Chcąc sobie ulepszyć set fantka samymi identami, muisz przeznaczyć te 10-20 identów minimum na part (jak nie więcej) - na taką ilość niektórzy muszą dropić naprawdę dlugi czas a ten kto ma cash, ładuje i ma wszystko od razu ;)
Albo 100 identow na bluze w celke i wciaz jej nie miec xD
  • Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

Occupation: Pełno etatowy tatuś

• Send private message

40

Friday, 18. September 2015, 17:54

Zgodzę się że identyfikacja to istna loteria (daje casta zabiera uniki i na odwrót)
A i kasę da radę zarobić sprzedając kamyki z 10+
Saszetki i żetony zabrali ale np w alvi kamienie 1lvlu lecą ładnie więc między jednym a drugim eventem na kamyki jest czas aby ich trochę na zbierać

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook