You are not logged in.

Krytyka | Czekamy na zmiany.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Initra

Sincere Adventurer

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Lewa Ręka Boga

• Send private message

81

Monday, 5. October 2015, 20:11

A mi nie chodzi o to żeby ze strzelca robić drugiego kleryka :P Tylko o ta parodię, że jestem uzdrowicielką a nie mogę uzdrawiać.

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

SoundVolume

Rising Star

Date of registration: 29. August 2015

• Send private message

82

Monday, 5. October 2015, 20:13

Możesz uzdrawiać tylko wiedz, że kiedy powstała uzdrowicielka, to nikt nawet nie marzył o tym, że ktoś będzie miał więcej niż 15khp. Wtedy nawet leczenie strzelca było pomocne. Lecz teraz przy takiej ilości hp traci ono swoją wartość

• Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

83

Monday, 5. October 2015, 20:14

Co do tego zabijania na pół hita.
Skoro legwan daje bufa na celke i uniki, to czemu by nie dać śłonikowi bufka na defa 300%? Dodali by go tylko do niego.
Bo jak obrona ma działać skoro mamy jej 9,7k przeciwko 50k+ ataku. Takie jest moje zdanie.

Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 185lvl
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 150
Resoraki -Cienieł 145

This post has been edited 1 times, last edit by "Roco" (5. October 2015, 20:16)

• Activate Facebook

TaediumVitae

Rising Star

• "TaediumVitae" is male

Date of registration: 30. July 2015

• Send private message

84

Monday, 5. October 2015, 20:14

Patchlog | 9 września 2015 chyba nie pojechał tam tylko po nowości do IS-u. Trzeba być dobrej myśli, skoro już coś zapowiedzieli to coś wprowadzą, ja mam tylko nadzieję, że te całe elfy wypadną z obiegu :)
  • Activate Facebook

Initra

Sincere Adventurer

• Send private message

85

Monday, 5. October 2015, 20:25

http://lastchaos.gamigo.com/pl/forum/boa…log-15-04-2015/
Nie jestem pewna czy on tam rzeczywiście jeździ czy to tylko taka otoczka fabularna żeby było ciekawiej :p Jak już pojechał mógł zrobić zdjęcie z tego samego miejsca tylko innego dnia :D

• Activate Facebook

TaediumVitae

Rising Star

• "TaediumVitae" is male

Date of registration: 30. July 2015

• Send private message

86

Monday, 5. October 2015, 20:29

Jak nie będzie w najbliższych patchach jakichś konkretnych zmian to trzeba będzie zacząć się upominać :D Niech sobie nie lecą w kulki :)

• Activate Facebook

HateMe

Newbie

• Send private message

87

Monday, 5. October 2015, 20:56

ile jeszcze miesięcy będziecie się upominać o zmiany?
Ile już powstało takich tematów?
Zmiany miały być na wakacje, miały.
Mamy październik i co? Dalej stoicie na tej samej niezmienionej ziemi, na tej starej niezmienionej arenie, dalej jesteście tymi samymi szelmami czy nocnymi jak wcześniej.
Zbyt dużo czasu minęło, przejrzyjcie na oczy. Ile to razy moi dawni przyjaciele mówili mi, że to o w tą środę ma coś ruszyć, że tak wszyscy myślą, jednak się zawiedliśmy, Zresztą jak zawsze,
"Niech sobie nie lecą w kulki" Przejrzyj stare tematy i zapowiedzi zmian i odpowiedz sobie TeadiumVite, czy nie lecą już od miesięcy? :)
Jedyne zmiany jakie są od miesięcy to większość związana z Isem, punktami do Isu, rzeczy do Isu, nie pamiętam, żeby cokolwiek innego ruszyło.
Tyle pustych nic nie znaczących słów i obietnic,
To tyle z mojej strony.
~Yuuki.

“If you were to write a story with me in the lead role, it would certainly be... a tragedy.”
  • Activate Facebook

Segal226

Newbie

• Send private message

88

Monday, 5. October 2015, 22:52

A mi nie chodzi o to żeby ze strzelca robić drugiego kleryka :P Tylko o ta parodię, że jestem uzdrowicielką a nie mogę uzdrawiać.
Temat stary jak świat ;)
W sumie i tak "posiadacze" strzelców najmniej chyba marudzą na braki. (Ciekawe czy ich tak mało czy po prostu strzelca się da ogarnąć tylko się nie chce:P ).
Strzelcowi leczenie grupy nie jest potrzebne i fajnie by było jakby strzelcowi leczenie grupy zostało tak jak jest ,a podnieśli leczenie osobiste.
(Nawet cień może się leczyć.
Kleryk niech osobiste ma tak jak ma ,a jako wsparcie podkręcić mu leczenie grupy.

Wilk cały owca cała szelmy płaczą ,że strzelec z mocnym samoleczeniem nie pada na 2-3 hity :P
  • Activate Facebook

Initra

Sincere Adventurer

• Send private message

89

Monday, 5. October 2015, 22:55

Strzelce się nie odzywają bo boją się, że jak sie zwróci na nie uwagę to jeszcze im coś popsują. Więc już. Koniec tematu. Co sądzicie o... o... o zbugowanej inteligencji? Zbugowała się tylko na cieniach czy na czarkach zakach i klerykach też?

• Activate Facebook

Ultima

Retired Teammember

• "Ultima" is female
  • "Ultima" has been banned

Date of registration: 6. July 2015

Occupation: Game Master

• Send private message

90

Monday, 5. October 2015, 23:06

http://lastchaos.gamigo.com/pl/forum/boa…log-15-04-2015/
Nie jestem pewna czy on tam rzeczywiście jeździ czy to tylko taka otoczka fabularna żeby było ciekawiej :p Jak już pojechał mógł zrobić zdjęcie z tego samego miejsca tylko innego dnia :D

Zdjęcie jest raczej symboliczne :) Pewnie miał tam ważniejsze sprawy i wykorzystano stary materiał.
Ultima
Game Master Last Chaos PL

• Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

91

Tuesday, 6. October 2015, 12:02

Patchlog | 9 września 2015 chyba nie pojechał tam tylko po nowości do IS-u. Trzeba być dobrej myśli, skoro już coś zapowiedzieli to coś wprowadzą, ja mam tylko nadzieję, że te całe elfy wypadną z obiegu :)
No przecież przywiózł Nowy Program Uznania (My LastChaos). Jest zmiana? Jest ;)
Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.
  • Activate Facebook

Enriqe

Rising Star

• "Enriqe" has been banned
  • "Enriqe" started this thread

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

92

Tuesday, 6. October 2015, 18:31

Prawda boli co ? :) Nie ma Avayi i nie ma pomysłów oj przykre :) Wierna dzieciarnia zostanie do końca upadku tej gry :)

• Activate Facebook

• Send private message

93

Tuesday, 6. October 2015, 18:40

Enriqe skończ, bo nudne to się robi :D nikt nie każe Ci grać i nie spamuj na forum jak to już Ciebie nie dotyczy...

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

94

Tuesday, 6. October 2015, 18:42

Jest wiele osób nie należących do "dzieciarni", którzy po prostu lubią grać w tą grę, by odpocząć od pracy, od codzienności.
Ja nadal nie dostałam odpowiedzi na pytanie "Skąd wiesz, że nie ma pomysłów? Byłeś tam? Czytasz w myślach, jasnowidz jesteś?"

• Activate Facebook

Godsmack

Newbie

• "Godsmack" has been banned

Date of registration: 9. May 2014

• Send private message

95

Tuesday, 6. October 2015, 19:04

Jasnowidzem nie jestem, ale 3 lata bez zmian mowi samo za siebie

• Activate Facebook

SoundVolume

Rising Star

Date of registration: 29. August 2015

• Send private message

96

Tuesday, 6. October 2015, 19:08

Jak już napisałem wcześniej. Pierwszą cegiełką ku upadku tej gry było wprowadzenie eventów+15. Reszta leciała jak lawina.

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

97

Tuesday, 6. October 2015, 19:12

Godsmack.. z tego co wiem elementy wprowadzono 2 lata temu, a to zmiana, więc jakie 3 lata? :P
Po za tym.. naprawienie czegoś co się samemu zepsuło jest już troszkę trudniejsze od samego zepsucia ;)
Najwidoczniej trzeba czasu.. a skoro już Avaya wspominała o projekcie to dlaczego nie ma być zmian?

• Activate Facebook

mal3nstw0

Rising Star

• "mal3nstw0" is female

Occupation: Mistrz freestyle'u

• Send private message

98

Tuesday, 6. October 2015, 19:20

To żalenie się i tak nie ma sensu, więc nie wiem po co zakładać co miesiąc nowy temat, w którym znowu same żale jak to nic nie zmieni ;_; jak przyjdą zmiany to będą i tyle, wątpię żeby nasze wypisywanie tu w niezrozumiałym dla nich języku coś dało ^^ team na pewno przekazał co miał przekazać i nie zostaje nam nic innego jak nadal czekać albo sobie odpuścić i nie wracać do czegoś co nam przeszkadza tak jak kolega Enriqe bo podobno skończył gre, więc uważam, że bez sensu się tu wypowiada ;_;

And on my deathbed, all I'll see is you
The life may leave my lungs
But my heart will stay with you

This post has been edited 1 times, last edit by "mal3nstw0" (6. October 2015, 19:23)

• Activate Facebook

Szary

Rising Star

• Send private message

99

Tuesday, 6. October 2015, 19:41

To żalenie się i tak nie ma sensu, więc nie wiem po co zakładać co miesiąc nowy temat, w którym znowu same żale jak to nic nie zmieni ;_; jak przyjdą zmiany to będą i tyle, wątpię żeby nasze wypisywanie tu w niezrozumiałym dla nich języku coś dało ^^ team na pewno przekazał co miał przekazać i nie zostaje nam nic innego jak nadal czekać albo sobie odpuścić i nie wracać do czegoś co nam przeszkadza tak jak kolega Enriqe bo podobno skończył gre, więc uważam, że bez sensu się tu wypowiada ;_;

dokładnie tak każdy tego typu temat nie ma kompletnie sensu ...lepiej sobie założyć bloga i tam się bawić w gdybanie :)
  • Activate Facebook

Eleolena

Rising Star

• "Eleolena" is male

• Send private message

100

Tuesday, 6. October 2015, 21:24

Strzelce się nie odzywają bo boją się, że jak sie zwróci na nie uwagę to jeszcze im coś popsują. Więc już. Koniec tematu. Co sądzicie o... o... o zbugowanej inteligencji? Zbugowała się tylko na cieniach czy na czarkach zakach i klerykach też?
Nie tyle jest zbugowana co mało daje na wyższych lvlach, gdzie główny atak postaci pochodzi z plusa broni. Natomiast na niskich poziomach widać jak inteligencja podnosi atak. Na wszystkich magicznych jest tak samo. Ale i tak samo jest np z siłą u fizycznych postaci. Może zmiana i tu nastąpi i główna cecha postaci nabierze większego znaczenia.
Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..
  • Activate Facebook