You are not logged in.

Krytyka | Czekamy na zmiany.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Alsatrox

Newbie

Date of registration: 8. October 2015

• Send private message

101

Thursday, 8. October 2015, 16:26

Jesli zmiany to tylko na takie jak byly kiedys czyli balans podzielony na klasy a mianowicie : Tytan zawsze ma latwiej z zamachem , zamach jest lepszy przeciwko czarce , czarka jest lepsza vs Tytan , Rycerz paladyn jest mocny na zamacha I czarke , uzdro jest najlepsza vs rycerz I tytan zaklinacz jest uniwersalny Bo ma dwie formy . Tak bylo kiedys I dobrze to dzialalo tylko wtedy lvl cap byl 90 teraz pewnie inaczej by to wygladalo ale idea ta sama kazda klasa jest lepsza na Dana klase I profesje a na Inna jest slabsza robi Nam sie kolo I wszystko funkcjonuje dobrze . Oczywiscie mowie o sytuacji gdy walcza postacie z takim samym lvlem I podobnym eq

Alsatrox - 177

This post has been edited 1 times, last edit by "Alsatrox" (8. October 2015, 16:27)

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

• "DANGEROUS" has been banned

• Send private message

102

Tuesday, 13. October 2015, 12:10

zmiany w systemie pvp.

witam wszystkich :)

System pvp, zmiana całokształtu a dokładnie patch który ma wprowadzić równowagę skili nad lewymi.
Gram nocnym elfem, wszystko fajnie zabieram z lewego 90k hp ale to żadna przyjemność gdy stoję w miejscu i bezmyślnie klepię graczy.
Chodzi mi o myślenie podczas pvp o rozłożenie skilii, obliczanie cool time w skillach, ustawienie i użycie ich tak aby był szybki pozytywny wynik i wygrana.
Podobno jest patch w gotowości do wprowadzenia że znowu będą skille a lewe słabsze. Czy to możliwe że znowu zamachowiec, paladyn czy inne postacie będą mogły się cieszyć z tego ? ^^
proszę również o wypowiedź ze strony naszego Teamu :)

• Activate Facebook

Ultima

Retired Teammember

• "Ultima" is female
  • "Ultima" has been banned

Date of registration: 6. July 2015

Occupation: Game Master

• Send private message

103

Tuesday, 13. October 2015, 15:11

Podobno jest patch w gotowości do wprowadzenia że znowu będą skille a lewe słabsze. Czy to możliwe że znowu zamachowiec, paladyn czy inne postacie będą mogły się cieszyć z tego ? ^^

Nie posiadamy informacji o gotowym patchu, który wprowadziłby te zmiany. Prawdopodobnie ktoś pisał o projekcie i mogło to zostać mylnie zinterpretowane.
Team nie zna zawartości patcha, póki nie otrzyma go do testowania. Nawet wtedy jest zobowiązany do utrzymania tego w tajemnicy. Czasem otrzymujemy pozwolenie o powiadomieniu przed konserwacją, lecz jest to rzadko. Nie nam oceniać też wpływ ewentualnych zmian na jedną z klas. Takie rzeczy, raczej, ocenia się w praktyce. Oczywiście, jeśli jakieś zmiany zajdą, z pewnością zostaniecie poinformowani o nich w patchlogu.
Ultima
Game Master Last Chaos PL

• Activate Facebook

Eshinda

Sincere Adventurer

• Send private message

104

Tuesday, 13. October 2015, 16:38

witam wszystkich :)

System pvp, zmiana całokształtu a dokładnie patch który ma wprowadzić równowagę skili nad lewymi.
Gram nocnym elfem, wszystko fajnie zabieram z lewego 90k hp ale to żadna przyjemność gdy stoję w miejscu i bezmyślnie klepię graczy.
Chodzi mi o myślenie podczas pvp o rozłożenie skilii, obliczanie cool time w skillach, ustawienie i użycie ich tak aby był szybki pozytywny wynik i wygrana.
Ta, tylko co to za zabawa będzie, jeśli wystarczy kupić karte nowego rozdziału.. ;d
Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

mal3nstw0

Rising Star

• "mal3nstw0" is female

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Mistrz freestyle'u

• Send private message

105

Tuesday, 13. October 2015, 16:52

Ja zanim zamieniłam się na łowce już miałam przygotowaną karte nowego rozdziału, moc zamachowca, nawet księgę respektu mam :P takie życie Eshi ;)

And on my deathbed, all I'll see is you
The life may leave my lungs
But my heart will stay with you
  • Activate Facebook

Initra

Sincere Adventurer

Occupation: Lewa Ręka Boga

• Send private message

106

Tuesday, 13. October 2015, 17:26

Niestety kart nowego rozdziału nie zabiorą. Były one kiedyś dawane jako rekompensata za coś tam czy może z innej okazji. A prezentów się nie zabiera :(

• Activate Facebook

Valandil

Rising Star

Date of registration: 31. July 2015

• Send private message

107

Tuesday, 13. October 2015, 17:32

Czy to możliwe że znowu zamachowiec, paladyn czy inne postacie będą mogły się cieszyć z tego ?

Ja codziennie po dobranocce odmawiam za to paciorki, ale tak szczerze to już straciłem nadzieję. Jak na razie trzeba się chyba pogodzić ze smutną rzeczywistością i czekać na kolejne hordy nocnych które aktualnie się expią.
  • Activate Facebook

Date of registration: 24. September 2015

• Send private message

108

Sunday, 18. October 2015, 02:20

Czy to możliwe że znowu zamachowiec, paladyn czy inne postacie będą mogły się cieszyć z tego ?

Ja codziennie po dobranocce odmawiam za to paciorki, ale tak szczerze to już straciłem nadzieję. Jak na razie trzeba się chyba pogodzić ze smutną rzeczywistością i czekać na kolejne hordy nocnych które aktualnie się expią.
Co do paladyna to idzie cały czas w dół, tylko z niedawnych zmian pasywek na oślepienie już ma wartość 80% więc lipa (chyba, że coś z tym zrobili). Także radości z gry tą postacią nie widzę, a szkoda :/ ciekawe czy jeszcze natarcie zbugowane...Również czekam na zmiany pvp i nie tylko :D
  • Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

Occupation: Pełno etatowy tatuś

• Send private message

109

Sunday, 18. October 2015, 17:41

Nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc o zbugowanym natarciu

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

xShinigami

Rising Star

• "xShinigami" is male

Date of registration: 12. August 2015

• Send private message

110

Sunday, 18. October 2015, 18:26

hmm, czasami jak się użyje natarcia to się "znika" , chyba xD

• Activate Facebook

Date of registration: 3. November 2015

• Send private message

111

Friday, 6. November 2015, 17:51

Może Gamigo i Barunson się nad nami ulituje i da nam tego patcha pod choinkę :) która jest tuż tuż.
A tak na serio długo czekamy już na balans i system lojalnościowy, który miał wejść na początku września...
A odnośnie tego patcha z przed dwóch tygodni, dużo euforii ale podczas wgrania się tego patcha wkradły się poważne błędy, które nie zostały naprawione. Gamigo kiedyś szybko reagowało a teraz, szkoda gadać, widać ze mają ten tytuł gdzieś.. a szkoda ;(

• Activate Facebook

Initra

Sincere Adventurer

Occupation: Lewa Ręka Boga

• Send private message

112

Friday, 6. November 2015, 18:38

Tutaj muszę z bólem sera przyznać rację. Kiedyś jak się w patchu wgrał poważny błąd to najpóźniej następnego dnia odbywała się specjalna konserwacja aby go wgrać. Może nie za każdym razem ale jednak. Teraz musimy czekać :(

• Activate Facebook

Bohun

Newbie

• "Bohun" is male

Date of registration: 17. July 2015

Occupation: zawsze tam gdzie Wiarka:)

• Send private message

113

Friday, 6. November 2015, 20:01

Bek o ,,przekoksanie" łowowców. Czepiacie sie balansu którego niebyło nigdy. Zawsze któraś klasa była górą. Palladyn,zamach,cień, zaklin, tytki i czarki na esc.... Jednym bezsensem jest cały ten system elementarny, i bład w dmg hitów i skilli. Jak i słonik i 200k hp na łebka. taka prawda

Niezabijesz mnie. Urodziłem sie martwy
  • Activate Facebook

InfiniteWhite

Rising Star

• "InfiniteWhite" is male

Date of registration: 18. October 2015

• Send private message

114

Friday, 6. November 2015, 21:07

Nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc o zbugowanym natarciu
wystepowal tylko jeden bug (najczesciej przy wykonywaniu tej umiejetnosci) a mianowicie "cel poza zasiegiem"
Wedlug mnie roznica pingu, predkosci poruszania sie jak i odleglosci wykonywania skila po3 cios (odleglosc 2) miala na to duzy wplyw.
Zdejmij tarcze, załóż miecze - Bądź prawdziwym rycerzem.
  • Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

115

Saturday, 7. November 2015, 00:27

Widzisz Infi to nie był jedyny bug znikanie palka to tylko graficzne niedociągnięcia
Natomiast częstym bugiem w walce z szelmami było zawieszenie się paska skilli gdy w czasie wykonywania natarcia szlma weszła w niewidke lub symulke

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

KrzysieK

Rising Star

• "KrzysieK" is male

Occupation: Przerwa w grze

• Send private message

116

Saturday, 7. November 2015, 09:36

Widzisz Infi to nie był jedyny bug znikanie palka to tylko graficzne niedociągnięcia
Właśnie... miałem tak często przy postaciach, które miało ok 50% parala, moja postać znikała i bugował się pasek, a natarcie nie dawało żadnego efektu, wiec całkowicie wywaliłem ten skill z paska :S
KrzysieK
  • Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

117

Saturday, 7. November 2015, 23:21

o to tego nie widziałem... mi raz kumpel pisał że mu zniknełem na arenie po dashu ale nie zablokowało mi to pasków skilli
co innego to co pisałem wcześniej w pvp z szelmami

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

InfiniteWhite

Rising Star

• "InfiniteWhite" is male

Date of registration: 18. October 2015

• Send private message

118

Sunday, 8. November 2015, 08:30

Natomiast częstym bugiem w walce z szelmami było zawieszenie się paska skilli gdy w czasie wykonywania natarcia szlma weszła w niewidke lub symulke
To prawda, nawet Esc nie pomagal aby sie odbugowac. i taki rycerz byl pozostawiony na pastwe wrogow. czeste restarty gry z tego powodu byly zenujace.
Zdejmij tarcze, załóż miecze - Bądź prawdziwym rycerzem.
  • Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

119

Sunday, 8. November 2015, 19:22

Z tym różnie bywało. Na początku pomagało rzucić na siebie bufka np gotowość bo z paska nie szły tylko skille atakujące później tego bufa tylko z ksiegi mozna było użyć i na końcu tak jak napisałeś zostawał tylko relog
A przyznam dawno nie byłem na arenie więc nie wiem czy coś się ruszyło bo wiem że było mnóstwo zgłoszeń na to

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

Tygrys1312

Rising Star

• "Tygrys1312" is male

Date of registration: 2. August 2015

Occupation: Wiedźmin

• Send private message

120

Friday, 13. November 2015, 10:27

To prawda, nawet Esc nie pomagal aby sie odbugowac. i taki rycerz byl pozostawiony na pastwe wrogow. czeste restarty gry z tego powodu byly zenujace.

Dosyć długo grałem ryckiem/palkiem więc wiem coś na ten temat. Poradziłem sobie z tym bugiem. Trzeba było jedynie zaznaczyć samego siebie, wtedy wyskakiwał komunikat "Nie właściwy cel" i można było latać dalej.

Co do naprawy PvP raczej jeszcze sobie poczekamy, ponieważ o balans gracze proszą już od bardzo dawna i nic się nie zmieniło.
Słyszałem,że wiedźmini noszą dwa miecze.
Jeden na potwory, drugi na ludzi. - Mylisz się. Oba są na potwory.
  • Activate Facebook