You are not logged in.

Krytyka | Czekamy na zmiany.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Pełno etatowy tatuś

• Send private message

121

Sunday, 15. November 2015, 22:46

Łudzimy się jednak nadzieją że już wystarczająco długo czekamy i niebawem się to wszystko zmieni

ByczY
GohanTeam
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Odys

Newbie

• "Odys" has been banned

• Send private message

122

Sunday, 15. November 2015, 23:20

Dobrym rozwiązaniem byłoby skrócenie cd niektórych skilli, aby opłacało się ich używać :) Moc dla hitów obciąć o 60% a dla skilli dodać 30%. Chociaż odbiłoby się to na grodach/arenie, bo teraz w takiej erze hitów są postacie "nieśmiertelne"

• Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

123

Monday, 16. November 2015, 01:29

Jeżeli maaz na myśli że wydłużyło by to pvp to jestem jak najbardziej za (no może na nie za skróceniem cd skilli) bo było by to ciekawe doświadczenie po tych paru latach kilku sekundowego pvp

ByczY
GohanTeam

This post has been edited 1 times, last edit by "Byczy" (16. November 2015, 01:34) with the following reason: składnia zdania

• Activate Facebook

Odys

Newbie

• "Odys" has been banned

• Send private message

124

Monday, 16. November 2015, 08:19

Byczy, po co czarka ma używać skilli skoro ich cd wynosi 600/900sekund? (Nie jestem pewien co do cd) Skoro zbicie cd do 1s ze skilla 60-cio sekundowego jest problemem..

• Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

Date of registration: 16. August 2014

• Send private message

125

Monday, 16. November 2015, 08:33

Chcesz żeby czarka była niezbalansowana jak szelma ? Przecież zemsta ma aż 25% dmga szach- matu, przecież nie może mieć cooldownu niższego niż 5 min. :thumbdown:

• Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

126

Monday, 16. November 2015, 18:53

Cóż bardziej mi chodziło o skille np szelm szach-mat
Nie tylko czarka ma problem zbić cd na wysokolevelowych skillach ryc też ale np po wprowadzeniu nowego naliczania widziałem co czarki wyprawiają ze skilem z przed przemiany tzn zemstą ognia
Bardziej mi tu chodzi o wykorzystanie całego wachlarza dostępnych skilli jak to było np. 5 lat temu w dobie 30% casta

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

Date of registration: 3. November 2015

• Send private message

127

Monday, 16. November 2015, 19:12

Do tego należało by zmodyfikować dmg starych skili, które są przestarzałe jak na owe czasy.

• Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

• Send private message

128

Monday, 16. November 2015, 21:48

Cóż bardziej mi chodziło o skille np szelm szach-mat
Nie tylko czarka ma problem zbić cd na wysokolevelowych skillach ryc też ale np po wprowadzeniu nowego naliczania widziałem co czarki wyprawiają ze skilem z przed przemiany tzn zemstą ognia
Bardziej mi tu chodzi o wykorzystanie całego wachlarza dostępnych skilli jak to było np. 5 lat temu w dobie 30% casta
Ognista zemsta na castcie ma 0.2 sec cooldownu, przeciez nie problem jest to zbic, zresztą chwalebne jest posługiwać się skilem sprzed specjalizacji-.-
  • Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

129

Monday, 16. November 2015, 22:53

Nie wiem czy chwalebne natomiast było skuteczne bo dostałem papier kilka zemst i było po mnie
Navrish mnie też zastanawia dlaczego po2 i po3 zostały tak wymaksowane ze ich dmg przewyższa obosieka i kopniak ktore są skilami późniejszymi i były przed erą slonika dużo mocniejsze

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

• Send private message

130

Monday, 16. November 2015, 23:01

Zemsta ma element i uderza podwójnie więc na słoniu ma ładnego kopa, w sumie u arcy łatwiej tym spamowac niz wyciagnac hity ponizej 3.

• Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

131

Tuesday, 17. November 2015, 00:40

A to czymś się różni zemsta ognia czarodziejki od arcymaga?

ByczY
GohanTeam

This post has been edited 1 times, last edit by "Byczy" (17. November 2015, 00:56)

• Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

• Send private message

132

Tuesday, 17. November 2015, 08:36

Czarodziejka jej nie ma :D

• Activate Facebook

Areczek1510

Rising Star

• Send private message

133

Wednesday, 18. November 2015, 01:04

Autohity vs skille - co z wypowiedzią Avayi z dawnego forum

Quoted

Cytat »Avaya«
Co do elementów, zbicia elementów i ogólnej sytuacji z przewagą autohitów nad skillami, jest to nie tylko nam bardzo dobrze znane i nie przyglądamy się biernie tej sytuacji. Istnieje, wreszcie po wielu miesiącach, realna szansa, że się to zmieni. Jest to ostatnia rzecz, którą się zajmuję, przy pomocy polskiego teamu testującego: przygotowanie projektu zmian. Wasze wypowiedzi są dla nas ważne, a ja osobiście mam nadzieję, że uda mi się takie zmiany jeszcze w Last Chaos zobaczyć. Post z 30.06.2015

Są jakieś plany, czy administracja cokolwiek testuje, wystarczy nawet krótkie ;tak lub nie; . Gracze chcą poznać prawdę.
  • Activate Facebook

Sugar

Newbie

• "Sugar" has been banned

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

134

Wednesday, 18. November 2015, 01:15

Odpowiem Ci na to pytanie bo znam odpowiedz!:) Gdy tylko coś dostaniemy trafi to na serwer testowy. ;)

• Activate Facebook

ActionMen

Rising Star

• "ActionMen" is male

Date of registration: 31. July 2015

• Send private message

135

Wednesday, 18. November 2015, 10:12

Heh te patchologi mnie dobijają Nie wiem czy tylko mnie Cały dzień zmarnowany a dodali tylko promocje w IS .... A my nadal wierzymy że będą jakieś zmiany hmmm .... Ciekawe czy dożyjemy :P

Moją przygodę z LastChaos zacząłem 16.04.2009 r
  • Activate Facebook

PROROK

Rising Star

Date of registration: 28. July 2015

• Send private message

136

Wednesday, 18. November 2015, 10:30

Środa goni środę, konserwacja za konserwacja a LC "umiera" bez zmian systemu pvp i bez wyższego lvl Cup... Jedno co się zmienia to liczba stron w tym temacie.

This post has been edited 1 times, last edit by "PROROK" (18. November 2015, 10:37)

• Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

137

Wednesday, 18. November 2015, 11:33

PROROK ponieważ nadzieja umiera ostatnia he he :D (chodź w tym przypadku nie było to śmieszne)

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

Domines

Newbie

Date of registration: 17. July 2015

• Send private message

138

Wednesday, 18. November 2015, 12:06

Jest takie powiedzenie o nadzei i matce. Gra się zwija i widać to gołym okiem. Czekacie na zmiany? A widzieliście jakieś oficjalne zapowiedzi?

[/ciach]

/Ultima

This post has been edited 1 times, last edit by "Ultima" (18. November 2015, 14:51)

• Activate Facebook

Byczy

Sincere Adventurer

• "Byczy" is male

• Send private message

139

Wednesday, 18. November 2015, 14:13

Domines nikt nam grać nie nakazuje
Ja pojawiam się na dłużej w grze jak są eventy lub mnie najdzie ochota zwierzaka podexpić. Tak to w zasadzie tylko bonus na 2 postaciach
Do innych tytułów już nie mam takiego zacięcia więc nawet nie podchodzę do nich (ewentualnie sobie w pasjansa będę pykał)

ByczY
GohanTeam
  • Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

140

Wednesday, 18. November 2015, 17:02

Quoted

Cytat »Avaya«
Co do elementów, zbicia elementów i ogólnej sytuacji z przewagą autohitów nad skillami, jest to nie tylko nam bardzo dobrze znane i nie przyglądamy się biernie tej sytuacji. Istnieje, wreszcie po wielu miesiącach, realna szansa, że się to zmieni. Jest to ostatnia rzecz, którą się zajmuję, przy pomocy polskiego teamu testującego: przygotowanie projektu zmian. Wasze wypowiedzi są dla nas ważne, a ja osobiście mam nadzieję, że uda mi się takie zmiany jeszcze w Last Chaos zobaczyć. Post z 30.06.2015

Są jakieś plany, czy administracja cokolwiek testuje, wystarczy nawet krótkie ;tak lub nie; . Gracze chcą poznać prawdę.

Już minął ponad rok od wprowadzenia elementów, a gamigo wciąż z nic z tym nie robi. Ludzie się łudzą bo Avaya napisała, że "istnieje szansa" na zmiany oraz, że pracuje nad "projektem zmian" - to nie jest ani nic konkretnego ani pewnego, dlatego nie rozumiem, jak niektórzy mogli to zinterpretować, jako obietnicę nadchodzących wkrótce zmian.

Zupełnie też nie rozumiem polityki gamigo - jakim problemem jest powiedzieć, że pracują nad zmianami? Po to, aby gracze wiedzieli, że jest na co czekać...? No chyba, że jednak nie pracują :P A ludzie nadal się łudzą i czekają tak samo jak na lvl cap, naprawę skilli, czy wprowadzenie w końcu balansu pvp między postaciami...

Pozdro dla żyjących złudzeniami ;)
Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.

This post has been edited 2 times, last edit by "raisin" (18. November 2015, 17:06)

• Activate Facebook