You are not logged in.

Krytyka | Czekamy na zmiany.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Brzydki

Newbie

Date of registration: 2. August 2015

• Send private message

141

Wednesday, 18. November 2015, 18:27

Powiem tyle, zbyt wiele czekałem na zmiany!Legalny handel postaci, tragiczny balans, bardzo łatwa gra w której wszystko się dostaje, beznadziejne PvP, brak poprawy, tragiczne community, którzy mają swoje postacie w grze (kretynizm), level jumpy, zniszczony system zwierzaków. Czekałem długo i z nadzieją. Już nie czekam.
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Date of registration: 24. September 2015

• Send private message

142

Wednesday, 18. November 2015, 20:40

Dodam, iż czekam na zmiany....a w szczególności na nastawienie temu do graczy i wreszcie potraktowanie ich tak jak na to zasługują

• Activate Facebook

Areczek1510

Rising Star

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

143

Saturday, 21. November 2015, 01:48

Gamigo szuka ludzi do dogadania się z Koreą.. może to jest przyczyna??

>> LINKUJEMY <<

• Activate Facebook

Tygrys1312

Rising Star

• "Tygrys1312" is male

Occupation: Wiedźmin

• Send private message

144

Monday, 23. November 2015, 09:05

Naprawiamy system PvP w Last Chaos

Witam,

Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach nasza gra Last Chaos nie ma żadnego balansu PvP Kiedyś może i był, lecz się skończył. Gagmio dodawało patche ze słoniem, elementami itd. nie myśląc jak bardzo owe elementy mogą zmienić mechanikę gry. Dlatego spróbujmy razem "naprawić" czyli dać jakieś sensowne pomysły, aby przynajmniej choć trochę odzyskać radość z PvP.

Chciałbym już teraz zaznaczyć, że nie jest to temat do wylewania żali, tylko do sensownego wypowiadania się co byście zmieni, aby PvP stało się znośne. Będzie wiele kontrowersji, lecz dzięki temu będziemy mogli zobaczyć co tak naprawdę szwankuje, może akurat któryś z naszych pomysłów wyda się sensowny sensowny i ktoś go poda dalej?

Postaram się, aby każdy lepszy pomysł by przypięto pod postem. Jeśli zbierze się ich większa pula spróbujemy wysłać wyżej.

Zapraszam do dyskusji :)

Słyszałem,że wiedźmini noszą dwa miecze.
Jeden na potwory, drugi na ludzi. - Mylisz się. Oba są na potwory.
  • Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

Date of registration: 16. August 2014

• Send private message

145

Monday, 23. November 2015, 09:24

Było już tryliard takich tematów, ale jeśli nalegasz :

1. Wszystkie skille i buffy powinny zmieniać element na element 2 lvl.

2. Obrona powinna działać w pvp wszędzie nie tylko na grodach.

3. Max atak speed 3.

4. Dostosowanie Cooldownów skili do realiów gry.

5. Zmiana systemu castingu ( Niech cast będzie max 40%, a skile które przeznaczone są do spamienia nimi zostaną stosunkowo osłabione kosztem niskiego czasu odnowienia ).

EDIT

6. Pigułki zdejmujące wszytskie stuny - cooldown 30 sec

7. Witalki i inne miskturki na hp - nie można użyć nie tylko podczas skamienienia ale i podczas paraliżu i milczenia.

This post has been edited 1 times, last edit by "Narvish" (23. November 2015, 09:28)

• Activate Facebook

mal3nstw0

Rising Star

• "mal3nstw0" is female

Occupation: Mistrz freestyle'u

• Send private message

146

Monday, 23. November 2015, 09:25

Takich tematów były dziesiątki, nie wiem czy jest sens zakładać nowy... Gracze dali już tyle swoich propozycji, chyba każdy wie jakie są problemy. Pewnie jak zwykle wyjdą same spiny i tyle z tego będzie :P

And on my deathbed, all I'll see is you
The life may leave my lungs
But my heart will stay with you
  • Activate Facebook

Tygrys1312

Rising Star

• "Tygrys1312" is male

Occupation: Wiedźmin

• Send private message

147

Monday, 23. November 2015, 09:37

Było na starym forum, tutaj chyba jeszcze nie widziałem, ale zawsze można spróbować miliard pierwszy :)

Słyszałem,że wiedźmini noszą dwa miecze.
Jeden na potwory, drugi na ludzi. - Mylisz się. Oba są na potwory.
  • Activate Facebook

Date of registration: 24. September 2015

• Send private message

148

Monday, 23. November 2015, 14:37

Było na starym forum, tutaj chyba jeszcze nie widziałem, ale zawsze można spróbować miliard pierwszy :)

No właśnie zasmucę Cię :( , ale chyba już nie warto, szczególnie w ostatnim czasie mamy jasno pokazane jakie jest nasze miejsce w szeregu...
  • Activate Facebook

AriS

Newbie

• "AriS" is male

Date of registration: 11. July 2015

• Send private message

149

Monday, 23. November 2015, 18:32

Temat taki sam już od dawna. Przewinęło się przez to forum multum świetnych pomysłów, które zostały posłane do kosza bo nikt tym się nie interesuje. Nawet jeśli jakiś pomysł trafił do rąk odpowiedniej osoby to został rzucony głęboko do szuflady. Bo przecież liczą się tabelki, statystki i KASA!

Nie wiem jaki światopogląd mają osoby zarządzające ale na pewno nie podołały zadaniu. Jestem przekonania, że jeśli sobie z czymś nie radzisz to poproś innych o pomoc, albo daj szansę innym aby mogły się wykazać.

Świetnym pokazem nieprzemyślanych nowości jest serwer Atlas. Nastawiony na zarobek, a samo święto jakim są turnieje PvP, które powinny świadczyć o umiejętnościach danych nacji są przesłonięte grubością portfela.

Jestem przekonany, że miejsce tego postu zostanie wyznaczone na to gdzie lądują Wasze, NASZE pomysły.

Pozdrawiam Wszystkich świetnych graczy, których było mi dane spotkać. Kocham rywalizacje z Wami pomimo tego, że czasem obrzucamy się bluzgami. To dzięki Wam nadal mam ochotę, aby moja postać stawała się lepsza. Wielka piątka dla Was!

• Activate Facebook

Skislem

Newbie

Date of registration: 16. November 2015

• Send private message

150

Monday, 23. November 2015, 21:36

Opis klas postaci/Odzwierciedlenie tego w grze.

Witam.
Jako weteran tejże gry chcę dać swój głos w sprawie tak zwanego balnasu którego brak odczuwalny jest od... podniesienia lvl cap powyżej 90. Czytając opis jaki znajduje się na http://lastchaos.gamigo.com/pl

"Tytani to śmiertelnicy, wzbudzeni do życia przez boga ciemności Eresa, którzy walczyli po jego stronie w wojnie przeciwko bogu światła Apollonowi. Ich potęga, siła i wytrwałość, połączone z wrodzonym talentem do walki, czynią z nich niepokonanych wojowników."

"Urodzone z błogosławieństwem boga wiatru Shihuru, które użycza im doskonały wzrok i zadziwiającą szybkość, sięgające daleko ponad zdolności zwykłego śmiertelnika. Brak wielkiej siły czyni je jednak słabymi w porównaniu do tytana lub rycerza. Ich broń to kusza lub sztylety. Szelmy są mistrzyniami w dokonywaniu zamachów wspomagających wojowników na pierwszej linii frontu."

widzimy jak sprawdza się to w grze... Szelma wyglądająca jak moja noga zadaje 3x taki DMG jak ja tytanem... Dodam że posiadam broń elementarną +26 i w grze 129000 Ataku na słoniu (kolega z gildii odpalając słonia przy broni ele.+28 posiada 81000 ataku i bije znacznie więcej ode mnie) . Jakim prawem ta.. mała, szybka, słaba istotka jest w stanie zabijać na jeden strzał każdego bez większych problemów.!?
Czy ktoś już myślał nad zmianą opisów albo balansu gry?
Mogę dać przykład... Szelma z Tytanową siłą lub tytan mięso armatnie to dobre określenie obecnej sytuacji panującej na polskim LC.

Prosił bym graczy jak i support o wypowiadanie się na ten temat, ingerowanie w grę jak tylko jest to możliwe ponieważ wiele klas zostaje zapomniane, a gra traci cały swój urok różnorodności skilli(umiejętności) i Wyzwania które wcześniej trzymało tylu graczy przy komputerach.
Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w grze.

• Activate Facebook

InfiniteWhite

Rising Star

• "InfiniteWhite" is male

Date of registration: 18. October 2015

• Send private message

151

Tuesday, 24. November 2015, 22:20

Temat taki sam już od dawna. Przewinęło się przez to forum multum świetnych pomysłów, które zostały posłane do kosza bo nikt tym się nie interesuje. Nawet jeśli jakiś pomysł trafił do rąk odpowiedniej osoby to został rzucony głęboko do szuflady. Bo przecież liczą się tabelki, statystki i KASA!

Nie wiem jaki światopogląd mają osoby zarządzające ale na pewno nie podołały zadaniu. Jestem przekonania, że jeśli sobie z czymś nie radzisz to poproś innych o pomoc, albo daj szansę innym aby mogły się wykazać.

Świetnym pokazem nieprzemyślanych nowości jest serwer Atlas. Nastawiony na zarobek, a samo święto jakim są turnieje PvP, które powinny świadczyć o umiejętnościach danych nacji są przesłonięte grubością portfela.

Jestem przekonany, że miejsce tego postu zostanie wyznaczone na to gdzie lądują Wasze, NASZE pomysły.

Pozdrawiam Wszystkich świetnych graczy, których było mi dane spotkać. Kocham rywalizacje z Wami pomimo tego, że czasem obrzucamy się bluzgami. To dzięki Wam nadal mam ochotę, aby moja postać stawała się lepsza. Wielka piątka dla Was!

nic dodac nic ujac...
Zdejmij tarcze, załóż miecze - Bądź prawdziwym rycerzem.
  • Activate Facebook

Areczek1510

Rising Star

• Send private message

152

Wednesday, 25. November 2015, 12:27

Co takiego dodali dzis na vip? Bo in game pewbie bez instrukcji co testowac a szukać wiatru w polu... może to cos wnoszacy patch?

• Activate Facebook

Sincere Adventurer

• "Avataron" is male

Date of registration: 24. July 2015

Occupation: Front of House / Reception w Champneys Hotel & SPA

• Send private message

153

Wednesday, 25. November 2015, 12:29

Czy jest ktoś w stanie sprawdzić server VIP ? Co zostało dodane ?

Nocny Elf/ Rycerz-Templariusz
185 lvl i 100 % max maksów /127 lvl templar
Avalord/Avataron
Start gry: 27 kwietnia 2009 r. 10 lat w Last Chaos PL koniec 05.02.2020 r. Zegnaj LC :thumbup:
  • Activate Facebook

PROROK

Rising Star

Date of registration: 28. July 2015

• Send private message

154

Wednesday, 25. November 2015, 12:59

Chciałem o to samo zapytać, lecz stwierdziłem ze jesli ktos to sprawdzi zostawi dla Sb, wiec zapytam jak sie zalogować na serwer testowy?

This post has been edited 1 times, last edit by "PROROK" (25. November 2015, 13:00)

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

155

Wednesday, 25. November 2015, 13:00

Musisz napisać do Teamu i poprosić o dostęp do tego serwera :)

• Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

Date of registration: 16. August 2014

• Send private message

156

Wednesday, 25. November 2015, 13:01

Jeśli dobrze pamiętam :
Musisz spełniać warunki członkostwa VIP, wtedy piszesz do członka teamu na forum, dostajesz dostęp do sekcji VIP i tam jest jak dobrze pamiętam link do clienta.

• Activate Facebook

Akathara

Retired Teammember

• "Akathara" is female
  • "Akathara" has been banned

Date of registration: 23. November 2015

• Send private message

157

Wednesday, 25. November 2015, 13:03

Witam. Tutaj jest poradnik co zrobić, aby dostać się do serwera testowego link. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Akathara
Moderator Last Chaos PL
Support techniczny | Regulamin forum | Rekrutacja

This post has been edited 1 times, last edit by "Akathara" (25. November 2015, 13:06)

• Activate Facebook

Areczek1510

Rising Star

• Send private message

158

Wednesday, 25. November 2015, 13:19

Prorok ściągnij tylko clienta. Masz 185 wystarczy. .. ja mam na lapku ale w pracy siedze a akurat swojego nie zabrałem xd

ps. Nie trzeba miec 100% ... wystarczy 185

This post has been edited 1 times, last edit by "Areczek1510" (25. November 2015, 13:20)

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

159

Wednesday, 25. November 2015, 13:21

Ale, żeby mieć dostęp trzeba napisać do członka teamu, żeby konto zrobił chyba, przynajmniej ja musiałam napisać :P

• Activate Facebook

Godsmack

Newbie

• "Godsmack" has been banned

Date of registration: 9. May 2014

• Send private message

160

Wednesday, 25. November 2015, 13:36

Quoted

Witam. Tutaj jest poradnik co zrobić, aby dostać się do serwera testowego link. Mam nadzieję, że pomogłam :)
nie, nie pomoglas w niczym. gracze sobie pomogli nawzajem. Pytanie klucz brzmialo:

Quoted

Co takiego dodali dzis na vip? Bo in game pewbie bez instrukcji co testowac a szukać wiatru w polu...
  • Activate Facebook