You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Nysmanti

Rising Star

• "Nysmanti" is female
  • "Nysmanti" started this thread

Date of registration: 12. July 2015

Occupation: OP healer :3

• Send private message

1

Wednesday, 25. November 2015, 21:16

Bazarek?

Witam,
Jak pewnie większość graczy, zauważyliście przedmioty w IS specjalnie dodane na event "Bazarek", lecz nie pojawiła się żadna informacja o starcie tego eventu (forum jak i gra).
Tutaj pytanie głównie do GM: Czy event ten jest planowany czy przedmioty te "wdarły się" podczas konserwacji. Prosimy o informacje :)

Pozdrawiam

Śmieszy mnie to, że uważasz się za sto razy lepszą niż jesteś..
Na szczęście sto razy zero i tak daje zero :whistling:
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

2

Wednesday, 25. November 2015, 21:21

Również przyłączam się do pytania. W patchlogu nie ma informacji kiedy bazar się zaczyna i kiedy się kończy. Dużo graczy jest przekonanych, że bazar już się zaczął i być może niepotrzebnie ładują cash ;)

Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.
  • Activate Facebook

Ultima

Retired Teammember

• "Ultima" is female
  • "Ultima" has been banned

Date of registration: 6. July 2015

Occupation: Game Master

• Send private message

3

Wednesday, 25. November 2015, 21:43

Gdy tylko otrzymamy dokładniejsze informacje na temat tego wydarzenia, przekażemy je.

Ultima
Game Master Last Chaos PL

• Activate Facebook

InfiniteWhite

Rising Star

• "InfiniteWhite" is male

Date of registration: 18. October 2015

• Send private message

4

Thursday, 26. November 2015, 20:21

Skoro bazar pojawil sie w is a Team Last Chaos Pl od poczatku nie mial zadnych informacji na ten temat czemu nikt nas nie uprzedził ze moze byc to bład który wdarł się z nowym patchem.
Totalna kpina z ludzi, ktorzy z tego powodu doladowali cash...

Zdejmij tarcze, załóż miecze - Bądź prawdziwym rycerzem.
  • Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

5

Thursday, 26. November 2015, 20:44

Skoro bazar pojawil sie w is a Team Last Chaos Pl od poczatku nie mial zadnych informacji na ten temat czemu nikt nas nie uprzedził ze moze byc to bład który wdarł się z nowym patchem.

To się nazywa dobry chwyt marketingowy - ludzie naiwnie doładowali cash ;) Pod koniec miesiąca gamigo często robi różne promocje, po to tylko aby ludzie doładowali cash (w zależności pewnie od tego, jaki był zysk w ostatnim miesiącu). Miesiąc temu była promocja na podwójne punkty lojalności wraz z informacją, która sugerowała, że wkrótce zostanie uruchomiony MyLastChaos. I ludzie również wtedy naiwnie doładowali cash. To jest marketing - liczy się zysk ;)
Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.
  • Activate Facebook

Nysmanti

Rising Star

• "Nysmanti" is female

• Send private message

6

Thursday, 26. November 2015, 21:40

Mieliśmy zostać poinformowani.. a team - milczy :thumbdown:

• Activate Facebook

Date of registration: 2. October 2015

• Send private message

7

Thursday, 26. November 2015, 23:13

No lipa :) także skupuje cash bo na słonika poluje a tu kupa ... bazarek zamknięty :D

• Activate Facebook

Ultima

Retired Teammember

• "Ultima" is female
  • "Ultima" has been banned

Date of registration: 6. July 2015

Occupation: Game Master

• Send private message

8

Friday, 27. November 2015, 10:12

Najwyraźniej poprzednia wypowiedź nie była dość jasna. Nie możemy teraz udzielić informacji na temat Bazaru, ponieważ ich nie znamy. Jeśli poznamy, obiecujemy przekazać.

Team jest po to, aby pomagać pracownikom gamigo, nie są Oni zobowiązani do informowania członków teamu o każdym etapie przygotowań do różnych wydarzeń. Nie ma powodu do niepokoju.
Ultima
Game Master Last Chaos PL

• Activate Facebook

PROROK

Rising Star

Date of registration: 28. July 2015

• Send private message

9

Friday, 27. November 2015, 14:07

Jesli duza część graczy załadował Cash ze względu na bazar a okaże sie ze to bug, to gracze Ci powinni domagać sie włączenia tego bazaru, jesli tak sie nie stanie będą czuli sie oszukani, ale to juz nie pierwszy raz...

• Activate Facebook

Date of registration: 19. July 2015

• Send private message

10

Friday, 27. November 2015, 14:27

I zapewne nie ostatni raz.. no ale ja mam nadzieje że jednak to nie jest bug i włączą bazarek ;)

• Activate Facebook

Nysmanti

Rising Star

• "Nysmanti" is female

• Send private message

11

Friday, 27. November 2015, 14:45

Sytuacja wygląda tak: Po konserwacji gracze zauważyli w IS przedmioty na bazarek. Chcąc z niego skorzystać i przygotować się załadowali cash. Okazuje się, że jednak bazarku (na dzień dzisiejszy, czyt. środa, nie będzie). A w piąteczek promocja 25% na cash xD

Niech każdy sobie odpowie co się dzieje - ja nie chcę bana na forum :D

• Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

12

Friday, 27. November 2015, 15:25

Sytuacja wygląda tak: Po konserwacji gracze zauważyli w IS przedmioty na bazarek. Chcąc z niego skorzystać i przygotować się załadowali cash. Okazuje się, że jednak bazarku (na dzień dzisiejszy, czyt. środa, nie będzie). A w piąteczek promocja 25% na cash xD

Niech każdy sobie odpowie co się dzieje - ja nie chcę bana na forum :D
Ale za co bana? :) Za to jeszcze, że gamigo robi nas w kulki? :P To nie pierwszy raz i nie ostatni zapewne (gracze znają mnóstwo takich akcji)

Najwyraźniej poprzednia wypowiedź nie była dość jasna. Nie możemy teraz udzielić informacji na temat Bazaru, ponieważ ich nie znamy. Jeśli poznamy, obiecujemy przekazać.
To dlaczego nikt wczoraj nie poinformował graczy oficjalnie, że bazar jeszcze nie działa i niewiadomo kiedy ruszy? Że team nie posiada takich informacji, ale aby się jeszcze wstrzymać i niepotrzebnie nie ładować cashu?
Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.
  • Activate Facebook

InfiniteWhite

Rising Star

• "InfiniteWhite" is male

Date of registration: 18. October 2015

• Send private message

13

Friday, 27. November 2015, 16:21

Team jest po to, aby pomagać pracownikom gamigo, nie są Oni zobowiązani do informowania członków teamu o każdym etapie przygotowań do różnych wydarzeń. Nie ma powodu do niepokoju.
Ja to rozumiem Ultimo ale tak jak nizej zacytowane

To dlaczego nikt wczoraj nie poinformował graczy oficjalnie, że bazar jeszcze nie działa i niewiadomo kiedy ruszy? Że team nie posiada takich informacji, ale aby się jeszcze wstrzymać i niepotrzebnie nie ładować cashu?
Zdejmij tarcze, załóż miecze - Bądź prawdziwym rycerzem.
  • Activate Facebook

Eleolena

Rising Star

• "Eleolena" is male

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

14

Friday, 27. November 2015, 19:24

Problem robicie - nikt nie kazał kupować, nikt nie zachęcał do tego. Sami to zrobiliście. Kupiliście to macie wcześniej. A nie to kupicie teraz. Oczywiście kto chce, bo musu nie ma :P Ja nie wydam ani złotówki, a kolejna postać 185 lvl będzie :]

Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..
  • Activate Facebook

raisin

Rising Star

• Send private message

15

Friday, 27. November 2015, 19:31

Problem robicie - nikt nie kazał kupować, nikt nie zachęcał do tego. Sami to zrobiliście. Kupiliście to macie wcześniej. A nie to kupicie teraz. Oczywiście kto chce, bo musu nie ma :P Ja nie wydam ani złotówki, a kolejna postać 185 lvl będzie :]
Tak robimy, ponieważ wielu ludzi wydało swój gold na kupony a wielu pieniądze na cash, ponieważ nikt nas nie poinformował, że bazar nie działa ;)
Respect is for those,
who deserve it,
not for those,
who demand it.
  • Activate Facebook

Bohun

Newbie

• "Bohun" is male

Date of registration: 17. July 2015

Occupation: zawsze tam gdzie Wiarka:)

• Send private message

16

Friday, 27. November 2015, 19:51

XD paranoja może jeszcze wypadało by wam cash oddać bo chcieliście kupić coś okazyjnie a sie nieudało XD weźcie już jaj nieróbcie

Niezabijesz mnie. Urodziłem sie martwy
  • Activate Facebook

Eleolena

Rising Star

• "Eleolena" is male

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

17

Friday, 27. November 2015, 19:51

Ale też nie informował, że działa :] Dobrze wiecie jak często jesteśmy niedoinformowani w kwestiach patchów środowych. Ponadto bazarek rusza i każdy kto kupił cash będzie mógł go wydać. Gdyby pojawił się i następnie został wycofany to wówczas by można było mówić o zachowaniu nie fair i stosowaniu nieodpowiednich praktyk handlowych :P

Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..
  • Activate Facebook