Du bist nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Last Chaos Forum. Falls dies dein erster Besuch auf dieser Seite ist, lies bitte die Hilfe durch. Dort wird dir die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus solltest du dich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutze das Registrierungsformular, um dich zu registrieren oder informiere dich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls du dich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert hast, kannst du dich hier anmelden.

unicornnus

Junger Held

• »unicornnus« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. Dezember 2015

• Private Nachricht senden

1

Montag, 14. Dezember 2015, 16:36

Tegoroczna świąteczna elcetka

Witam.
Długo się zbierałem z napisaniem tego postu ale ostatnie przygody z elcetką przelały czarę goryczy. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za tegoroczną elcetkę ale wydaje mi się, że nie przemyślał sprawy do końca.
Według mnie świąteczna elcetka powinna być prezentem dla graczy a nie karą i o ile zdaję sobie sprawę, że nie chodzi o to aby wylosować po 20 obróżek słonika itp to mimo wszystko itemki którymi się losuje są przydzielone albo na łapu capu albo chyba zwyczajnie po złośliwości (takie odczuwam wrażenie).
Moim pierwszym zarzutem będzie niesamowite rozstrzelanie jeśli chodzi o poziomy dropu, raz oko chaosu, innym razem tomb, o co kaman? Wydaje mi się, że każdy powinien mieć wyrównane szanse przynajmniej jeśli chodzi o świąteczne wydanie. W końcu nie każdego stać żeby kupować lvl jumpa 120 do oka a potem lvl jumpa 90 żeby bić na anubisach (o ilości tego dropu nie wspomnę).
Drugą sprawą jest rodzaj itemek, o ile potrafię zrozumieć, itemki z dropu które lecą raz na dwie godziny to losowanie za pomocą ciasteczek, certyfikatów czy kufrów 5lvl jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Loteria loterią i każdy ma w sobie żyłkę hazardzisty ale nie samobójcy. Czy dobra recepta jest warta kufra 5lvl to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Szary

Aufstrebender Held

Registrierungsdatum: 8. Juli 2015

2

Montag, 14. Dezember 2015, 17:05

zgadzam sie w 100 % z dnia na dzień coraz bardziej mnie to bawi, ale nie tylko elcetka w tym roku marna lecz organizacja wszyskich eventów, kończymy rok niestety z bardzo niską oceną ...szkoda szkoda szkoda...marny finisz.

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Areczek1510

Aufstrebender Held

3

Montag, 14. Dezember 2015, 17:07

15.12. czyli po północy będzie do wygrania puma, ciekawe co teraz będzie itemem losowań? Kolejny pierścień z anubisiaka?;)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

unicornnus

Junger Held

4

Montag, 14. Dezember 2015, 17:18

Może władza się zlituje i będzie można losować platynkami? ;)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eleolena

Aufstrebender Held

• »Eleolena« ist männlich

5

Montag, 14. Dezember 2015, 17:22

Nie rozumiem - elcetka to nie przymus, to opcja. Chcesz to latasz za różnymi mobami, dropisz, losujesz. A jak nie to sobie odkupisz dany itemek za gold w tym czasie zarobiony czy odłożony, od kogoś kto to z elcetki trafi. Dla mnie temat zupełnie niezrozumiały. Ja np zupełnie nie mam ochoty na tworzenie nowych postaci - zatem nie dropię, nie losuję, nie wygrywam / przegrywam. I dodam że wcale nie śpię na przysłowiowych pieniądzach.

Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

AriS

Junger Held

• »AriS« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Juli 2015

6

Montag, 14. Dezember 2015, 17:31

Tutaj chodzi o swego rodzaju tradycje. Odkąd LC-tka pojawiła się w grze, to jej świąteczne wydanie stawiało świat LC na głowie bo wszyscy dropili, a robili to dlatego bo mogli na tym zarobić. Teraz nagrody a przedmioty do losowania to jakaś zupełna abstrakcja. Losowanie kufrem 5 zapowiedzi 100kk po to aby wylosować za 2setnym boster równowartości jednego kuferka?:p

Kompletne nieporozumienie i mam nadzieję że przynajmniej choinki nie popsują

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Villentretenmerth

Aufstrebender Held

Registrierungsdatum: 24. September 2015

7

Montag, 14. Dezember 2015, 17:36

Nie rozumiem - elcetka to nie przymus, to opcja. Chcesz to latasz za różnymi mobami, dropisz, losujesz. A jak nie to sobie odkupisz dany itemek za gold w tym czasie zarobiony czy odłożony, od kogoś kto to z elcetki trafi. Dla mnie temat zupełnie niezrozumiały. Ja np zupełnie nie mam ochoty na tworzenie nowych postaci - zatem nie dropię, nie losuję, nie wygrywam / przegrywam. I dodam że wcale nie śpię na przysłowiowych pieniądzach.

Zupełnie błędne myślenie.
Podkreślam elcetka jest dla graczy!!! Ma to być przede wszystkim dobra zabawa, a nie jest. Chyba w takim kontekście autor zamieścił temat. Pamiętam poprzednie znakomite wydania człowiek czekał, dropił ludzie się bawili. Tegoroczna to swojego rodzaju ,,kara". Tak na marginesie, jak ktoś nie zauważył jeszcze jest to dział krytyka i pochwała więc temat jak najbardziej zrozumiały.
Wracając do sprawy, zgadzam się z założycielem, sam miałem taki wątek umieścić na forum...AriS fajnie to zobrazował :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Villentretenmerth« (14. Dezember 2015, 17:38)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Legendary

Ausdauernder Held

• »Legendary« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. August 2015

8

Montag, 14. Dezember 2015, 17:44

Do korzystania z eventów nikt nikogo nie zmusza. Kto może i ma ten losuje. Jeden event faworyzuję jedną grupę ludzi, drugi event drugą grupę ludzi. Nie rozumiem, czego chcecie w elcetce? Do losowania zwoje teleportu a do wygrania słoneczne+30? Masz dany item, losujesz jeśli chcesz. Event nie jest obowiązkowy. Trzeba patrzeć też z drugiej strony. Jak zareaguje rynek kiedy wrzuci się do losowania np. demoniczny napój a do wygrania obroża słonia? Ja rozumiem, zarobki itp. Ale na pierwszym miejscu powinna być zabawa. Parę dni wstecz były elcetki, w których były itemy możliwe do wydropienia(w sensie opłacalne do losowania). Raz, dwa, trzy razy dali elcetkę no nie oszukujmy się, z lekka dziwną i narzekacie? Ten event nie trwa 1 dzień, a 2-3 tygodnie(?), zdążycie jeszcze zarobić.

Co do ostatnich słów. Rozumiem, że chcesz item dropiący najczęściej w elcetce, aby był wart więcej niż tym, którym się losuje? Gdzie ryzyko, gdzie zabawa? ;) Wiadomo, że tak nie będzie.

"I keep waiting in the dark for someone to come and save me
And I've been holding onto something I could never change
We all search for higher ground when the world comes crashing down
But I know nobody will come into the dark and save me."

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »Legendary« (14. Dezember 2015, 17:48)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

unicornnus

Junger Held

9

Montag, 14. Dezember 2015, 17:50

Właśnie chodzi o to, że bardzo dużo osób chce biegać, dropić i próbować szczęścia ale w tym roku to w niektóre dni po 10-20 osób tego szczęścia spróbowało przez wybór itemków do losowania.
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Nerezza

Aufstrebender Held

Registrierungsdatum: 18. Oktober 2014

10

Montag, 14. Dezember 2015, 17:56

15.12. czyli po północy będzie do wygrania puma, ciekawe co teraz będzie itemem losowań? Kolejny pierścień z anubisiaka?;)

Skad taka informacja?
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Initra

Ausdauernder Held

Beruf: Lewa Ręka Boga

11

Montag, 14. Dezember 2015, 18:57

Przyznam, że mnie też ciekawi skąd Areczek wesz jaka nagroda będzie, którego dnia :huh:

Co do "żetonów" w elcetce. Być może taki dobór itemków do losowania ponieważ wielu graczy już od kilku miesięcy zbierali itemy, które mogłyby się przydać właśnie do losowania w grudniu. Może nie tylko na polski serwer taki cwany i Ci z góry postanowili aby dalej była to zabawa przedmiotami, które zdobyło się danego dnia. W końcu na tym ta zabawa miała polegać.

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eshi

Ausdauernder Held

12

Montag, 14. Dezember 2015, 19:09

Przecież większość itemów jest takich samych jak w poprzednich latach.

Mnie bardziej ciekawi, co ze złotym papierem się stało :) Przecież 24 zawsze jakaś specjalna elcetka, z tym papierem była :)

Kleryk 185 100%
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

unicornnus

Junger Held

13

Montag, 14. Dezember 2015, 21:15

Przecież większość itemów jest takich samych jak w poprzednich latach.

Mnie bardziej ciekawi, co ze złotym papierem się stało :) Przecież 24 zawsze jakaś specjalna elcetka, z tym papierem była :)
Owszem, też pamiętam, że w ubiegłym roku były zadanka na złoty papier. Teraz niet. Ale czy przypadkiem zadań nie było jak już była choinka?
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Areczek1510

Aufstrebender Held

14

Montag, 14. Dezember 2015, 21:53

Skad taka informacja?

U Ciebie w gildii nie wiedzą? Przecież tam gracze śledzą nowinki itd., tak jak wyżej.. Nagrody są ze mnianami te co rok temu (na starym forum jest opisane ze screenami każdego dnia)

PS. Posądźcie mnie jeszcze o kontakty z GM :P hahaha
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Shizotsu

Aufstrebender Held

• »Shizotsu« ist männlich

Beruf: Śmieszek heheszek

15

Montag, 14. Dezember 2015, 21:57

Arus to chyba u was wiedzą a nie u nas :P

Od wódki rozum krótki, ale pomysły przednie
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eshi

Ausdauernder Held

16

Montag, 14. Dezember 2015, 22:51

możliwe, że będzie to smocze jajko, bo jeszcze nie było w elcetce, a rok temu był słonik do wygrania ^^ Zobaczymy co będzie, jeszcze godzina :p

Kleryk 185 100%
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

unicornnus

Junger Held

17

Dienstag, 15. Dezember 2015, 00:06

Tośmy się przekonali ;) Już nie chcę cytować klasyka "Bunkrów nie ma..." ;)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eleolena

Aufstrebender Held

• »Eleolena« ist männlich

18

Dienstag, 15. Dezember 2015, 00:42

He, he. Jest i Wasza puma. Więc jak wspomniałem - jak ktoś ma na nią chrapkę to niech dropi. Ja do Tomba na pewno iść nie będę :D

Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

NaomI

Junger Held

• »NaomI« ist weiblich

Registrierungsdatum: 11. November 2015

19

Dienstag, 15. Dezember 2015, 01:22

Również się zgadzam, według mnie tegoroczna elcetka to jedno wielkie nieporozumienie. :(:(:(

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Spectre

Junger Held

Registrierungsdatum: 6. Dezember 2015

20

Dienstag, 15. Dezember 2015, 01:49

Bardzo fajny pomysł z ta elcetką jest super, nie widzę z nią żadnych problemów.

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren