You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

vergi

Newbie

Date of registration: 18. December 2015

• Send private message

121

Sunday, 20. December 2015, 13:32

Tak na każdym mam to samo czyli mam 3 kopmy i nie mogę grać w lc czyli to nie wina systemu !!!!

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Legendary

Sincere Adventurer

• "Legendary" is male

Date of registration: 3. August 2015

• Send private message

122

Sunday, 20. December 2015, 13:41

Co wy macie z tym formatem mam 3 kopmy w tym jeden miesięczny i na każdym jest to samo dziwne by to było ze na wszystkich format robić bo w tym system czasie padł system . Grę już na nowo pobierałem instalowałem wywalałem xstrapa itp. nie dział nic . gram już sporo w ta gre i nie miałem problemów wiec niech nie zganiają na Internet na system bo to jest nie realne cos się zwaliło na konserwie i tyle . Jak by to było na jednym kopie ok format bym robił ale na 3 to nie wina koma tylko serwera :(:(:(

Ze znajomym próbowałem praktycznie wszystkie sposoby usunięcia tego problemu, ale dopiero po zrobieniu formata zaczęło mu działać. Po usunięciu foldera Xtrap działało mu przez 1 dzień, po czym znów występował ten problem. U siebie osobiscie na w8.1 nie mam problemu, ale na drugim laptopie z w8 już musiałem walnąć formata. Dobrze się złożyło, bo dawno go nie ruszałem. :D
"I keep waiting in the dark for someone to come and save me
And I've been holding onto something I could never change
We all search for higher ground when the world comes crashing down
But I know nobody will come into the dark and save me."
  • Activate Facebook

Trixell

Newbie

Date of registration: 20. December 2015

• Send private message

123

Sunday, 20. December 2015, 13:49

15 minut czekania aby moje konto wylogowało się po dc :thumbsup:

• Activate Facebook

Zibii

Rising Star

Date of registration: 28. July 2015

• Send private message

124

Sunday, 20. December 2015, 13:56

ehh to jakas masakra, 4 dzien na kompie nie działa lc na lapku to samo 2 inne systemy. na lapku bez antyvira i z nie działa;/ teraz loguje sie zmuliło gre i wyskoczył error log po wpisaniu hasła... poprostu wysmienite eventy i niespodzianki... ale cisza z GORY nadal jest, restar servow zero pomogło. czekam nadal do srody jak nie zrobia nic good bay lc... zamiast coraz lepiej, to co raz gorzej... ;/

• Activate Facebook

vergi

Newbie

• Send private message

125

Sunday, 20. December 2015, 14:09

Ze znajomym próbowałem praktycznie wszystkie sposoby usunięcia tego problemu, ale dopiero po zrobieniu formata zaczęło mu działać. Po usunięciu foldera Xtrap działało mu przez 1 dzień, po czym znów występował ten problem. U siebie osobiscie na w8.1 nie mam problemu, ale na drugim laptopie z w8 już musiałem walnąć formata. Dobrze się złożyło, bo dawno go nie ruszałem. :D
Ale co da format jak bym miał to na jednym kopie to tak ale na 3 jaja jakieś i niech mi nikt nie mówi ze format cos da to jest nie realne i tyle
  • Activate Facebook

Zibii

Rising Star

Date of registration: 28. July 2015

• Send private message

126

Sunday, 20. December 2015, 14:11

Formata tu nic nie da wina dostawcy czy nie wiem tam kogo z GORY. dziwne 2 rok lc mi smigało nagle patch chwila gry i CIACH musowy format kompa dla lc? smieszne i wciskanie kitu z FORMATEM, czekamy nadal

• Activate Facebook

• Send private message

127

Sunday, 20. December 2015, 14:11

mi moje zabiegi pomogły tylko wczoraj na chwile ;D bo po bitwie w meark co restart był zas to samo.. czyli jakis syf dogrywaja stale

• Activate Facebook

Trixell

Newbie

• Send private message

128

Sunday, 20. December 2015, 14:19

Nie wiem jak wy ale prędzej odejdę z tej gry niż zrobię format komputera.

• Activate Facebook

Date of registration: 17. November 2015

• Send private message

129

Sunday, 20. December 2015, 14:22

Format nic nie da, ani na win7, ani na 8.1 ani na 10. Jakos inne gry dzialaja i nie potrzebuja formata by ruszyc, swoja droga zawsze mnie zastanawialo czemu instalacja i deinstalacja lc tyle zajmuje, nawet battlefield 4 szybciej sie instaluje.

• Activate Facebook

• Send private message

130

Sunday, 20. December 2015, 14:24

no ja nie wiem co sie dzieje, ale gralam przez caly czas. dzisiaj wbilam na handla i chcialam wystawic stoisko pochodzilam z 4 minuty chyba i puf scinka. mysle sobie no lag (od paru dni ciagle je mialam) czekam, czekam. zrestartowalam gre, wchodze i mam tego juz znanego wszystkim tytana. ja nie wiem, ale wychodzi na to, ze po ostatnim "naprawianiu" sie pogorszylo skoro wiecej osob zaczyna miec ten sam problem. prosze mi nie mowic, ze trzeba zrobic formata bo najwyrazniej dana osoba nie zna sie na komputerach. to wina gry. za duzo osob ma ten sam problem, a watpie, ze wszyscy maja te same rzeczy na komputerach :)

• Activate Facebook

• Send private message

131

Sunday, 20. December 2015, 14:35

Widac ciezko im glowa ruszyc i rollback chociazby zrobic

• Activate Facebook

• Send private message

132

Sunday, 20. December 2015, 14:37

hihi :D no mogli w 1 dzien zrobic, a teraz za duzo strat juz by bylo :P

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

133

Sunday, 20. December 2015, 14:37

No, a pomyśl o graczach, którzy powbijali sobie lvl itp. -.- rollback to słabe wyjście z sytuacji

• Activate Facebook

• Send private message

134

Sunday, 20. December 2015, 14:44

No, a pomyśl o graczach, którzy powbijali sobie lvl itp. -.- rollback to słabe wyjście z sytuacji
Tak, bo to lc 4 lata temu i lvle miesiacami sie wbija..

Ale masz racje, lepiej nic nie robic.
  • Activate Facebook

Trixell

Newbie

• Send private message

135

Sunday, 20. December 2015, 14:46

Navya a pomyślalałaś o graczach którzy nie powbijali lvli bo co chwile dc dostają ?

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

• Send private message

136

Sunday, 20. December 2015, 14:47

Zitadelle sorka, ale gram 2 lata ponad i nadal nie wbiłam 185 ;) Niektórzy nie spieszą się tak jak Ty.. po za tym wystarczy cierpliwie poczekać. Prędzej czy później zrobią coś z tym, tym bardziej, że wiele graczy ma ten problem i nie tylko z PL serwera :)

• Activate Facebook

• Send private message

137

Sunday, 20. December 2015, 14:52

Zitadelle sorka, ale gram 2 lata ponad i nadal nie wbiłam 185 ;) Niektórzy nie spieszą się tak jak Ty.. po za tym wystarczy cierpliwie poczekać. Prędzej czy później zrobią coś z tym, tym bardziej, że wiele graczy ma ten problem i nie tylko z PL serwera :)
Cierpliwie poczekac na co? Bo chyba nie na covery, opiekuna, walizke klucze co mi ich czas leci i rekompensaty nie dostane za to zadnej. O wiernosci i straconym expie/pu juz nie wspomne.
  • Activate Facebook

azaco

Newbie

Date of registration: 29. July 2015

• Send private message

138

Sunday, 20. December 2015, 14:52

Uważam,że ta zabawa w kotka i myszkę z graczami powinna się już skończyć.Wskazuje to na całkowity brak szacunku dla nas graczy.Brak jakiejkolwiek informacji na ten temat od GM-ów , wczorajsza konserwa to śmiech na sali.Gram w ta gram od początku ale takiego lekceważenia graczy jeszcze nie było.Mam pytanie do GM-ów,kto nam zwróci koszty poniesione w ciągu tych dni i dla kogo są robione te eventy skoro prawie 40% graczy ma problemy?Dziwi mnie tylko że IS działa bez problemów.

This post has been edited 1 times, last edit by "azaco" (20. December 2015, 14:55)

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

• Send private message

139

Sunday, 20. December 2015, 14:55

Zitadelle akurat bonus pewnie oddadzą, bo zazwyczaj tak robili ;p A o resztę do nich pisz, a nie do mnie, ja nic na to nie poradzę, ale nic innego nie zrobisz oprócz czekania. No ew. możesz skończyć grać.

azaco wczoraj nie było konserwy, a jedynie restart serwera. I właśnie event nie został włączony, nie wiadomo czy z tych powodów czy może z powodu zapomnienia o nim ;p

• Activate Facebook

• Send private message

140

Sunday, 20. December 2015, 14:58

Wiem ze nic nie poradzisz. Chcialem tylko podkreslic ze rollback wcale nie jest takim slabym pomyslem jak napisalas. Dla mnie akurat bedzie z tego wiecej dobrego niz zlego i pewnie nie tylko dla mnie.

• Activate Facebook