You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Tisues16

Newbie

• "Tisues16" started this thread

Date of registration: 14. December 2015

• Send private message

1

Friday, 5. February 2016, 17:45

kumno itemek z IS

Zostalo mi troche cashu ktorego nie potrzebuje i teraz mam pytanie jakie itemki najlepiej kupic zeby je potem szprzedac za kase w grze ?Itemki moga byc do 4k cashu.

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Eleolena

Rising Star

• "Eleolena" is male

Date of registration: 8. July 2015

• Send private message

2

Friday, 5. February 2016, 17:57

Rozumiem, że Ci o "kupno" chodziło? :P

Najlepsze są przedmioty polecane w danym tygodniu patcha, typu 3 za 2. Np były karty resetu carg niedawno, w IS wychodziły po jakieś 90 kk licząc po cenie cashu, a teraz schodzą po 150 kk szt. Więc jak widzisz przebicie niezłe (450 kk za równowartość 270 kk - gdybyś ten cash sprzedał "normalnie"). Można też pomyśleć o abonamencie - np obecnie jest platynka expa za 2,993 k cashu. Polega to na tym, że każdego dnia otrzymujesz jedną sztukę. Obecnie po 350 kk szt na rynku.

Czarownica.. Moja pierwsza postac - maks maksów ^^
Od 164 do 185 bez uzycia platyn ani tygrysich lilii, i na starych progach expa :] 4 lata gry..
Templariusz - 185 lvl, z uzyciem czterech platyn expa :] niecaly rok gry..
Pierwszy na LC pl prawdziwy templar 185 bez zmian podklas ^^
Harcownik - nowe wyzwanie, czyli od 1 lvla do 185 bez użycia ani jednej platy expa, limitu czy lilii i bez serafinów :thumbsup:
Póki co jest 139 142 156 162 170 175 lvl..
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook