Du bist nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Last Chaos Forum. Falls dies dein erster Besuch auf dieser Seite ist, lies bitte die Hilfe durch. Dort wird dir die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus solltest du dich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutze das Registrierungsformular, um dich zu registrieren oder informiere dich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls du dich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert hast, kannst du dich hier anmelden.

s1mple

Aufstrebender Held

• »s1mple« wurde gesperrt
  • »s1mple« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 24. August 2016

• Private Nachricht senden

1

Sonntag, 25. September 2016, 21:05

zwierzaki do gry w lc

Siemka
Jakie zwierzaki nie lcizac 3pum i slonia i nonae i legwana 2 faze an uniki i celke polecacie kupic?
do expa i na pvp bede gral nocnym :)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

xIAiirusx3

Aufstrebender Held

• »xIAiirusx3« ist männlich

Registrierungsdatum: 31. Juli 2015

2

Sonntag, 25. September 2016, 21:18

Słoń + 3 pumki do tego + zwierzaki pod buffki typu celka i unik +2 lub 3 nowe noname + wierzch obojetnie jaki ( daje nam szybki powrot do miasta Przydatne) Mysle ze tyle wystarczy

Moją przygodę z LastChaos zacząłem 16.04.2009 r
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

• »ObsessivE« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2015

3

Montag, 26. September 2016, 15:51

Moim zdaniem pety na unik i celke to strata czasu. Na ch4 nie można używać petardy a na kanałach pvp to i tak większość pasek ma

"Ma fizyczność, choć nieduża jest jak burza co kobiety roznamiętnia i odurza (...)"

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

xIAiirusx3

Aufstrebender Held

• »xIAiirusx3« ist männlich

Registrierungsdatum: 31. Juli 2015

4

Montag, 26. September 2016, 22:47

Moim zdaniem pety na unik i celke to strata czasu. Na ch4 nie można używać petardy a na kanałach pvp to i tak większość pasek ma

Tak wiem ale kolega pytał jakie pety sie przydadzą a nie ktore się używa Ja osobiscie używałem petów na celke i unik na PvP Nigdy nie latałem z paskiem po spotach jak idiota...
Moją przygodę z LastChaos zacząłem 16.04.2009 r
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Avalord

Ausdauernder Held

• »Avalord« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Juli 2015

Beruf: Front of House / Reception w Champneys Hotel & SPA

5

Montag, 26. September 2016, 23:58

Oprócz tych co wymienili poprzednicy jak nie stać Cię na złodzieje hp możesz zakupić nietoperka i wykupić mu skill na zassysanie hp przeciwnikowi przydaje się na bossy różne na małym lvlu jak jesteś i w zależności czym będziesz grał.
Ja lubię pumę 3f bo daje zwinke +30% celki :) ale to już pisałeś że nie chcesz petów na buffy celka/unik
Jeśli masz nacisk w secie na unik/celke w fantku przydaje się Alsvid/ Selto z 20 speeda by na niższych lvlach dotrzeć chociażby do kaplicy zrobić zadanka powtarzalne.
Ostatni zwierzak to koń/smok by zrobić szybki teleport tak zwany "koń/miasto" gdy np. czujemy że fantek jednak nas ubije tym razem :P- taki przykład. Niektórzy uciekają w ten sposób przed PK :)

Nocny Elf/ Rycerz-Templariusz
185 lvl i 100 % max maksów /127 lvl templar
Avalord/Avataron
Start gry: 27 kwietnia 2009 r. 10 lat w Last Chaos PL

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Avalord« (27. September 2016, 00:54)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

6

Dienstag, 27. September 2016, 00:09

Czy to pve czy pvp jak już wyżej napisałem moje zdanie w tym względzie się Joe zmienia. Jestem za puma i sloniem. Nic więcej nie jest potrzebne. Reszta to tylko gadżety.

"Ma fizyczność, choć nieduża jest jak burza co kobiety roznamiętnia i odurza (...)"

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Avalord

Ausdauernder Held

• »Avalord« ist männlich

7

Dienstag, 27. September 2016, 00:55

Czy to pve czy pvp jak już wyżej napisałem moje zdanie w tym względzie się Joe zmienia. Jestem za puma i sloniem. Nic więcej nie jest potrzebne. Reszta to tylko gadżety.

Ogólnie rzecz biorąc jestem tego samego zdania. Słoń i puma to absolutne minimum co trzeba mieć teraz w LC by przetrwać. Inne to " gadżety" jak napisał obes.
Avalord/Avataron
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

DuchWszechczasów

Ausdauernder Held

8

Dienstag, 27. September 2016, 08:17

Jedna z wielu kwestii w tej grze która leży i kwiczy. A szkoda.
"END"
od 2007-2008 z serwerami LC
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

9

Dienstag, 27. September 2016, 10:22

Sam jednak tęsknię jak nie było zwierzaków bufujących. Smok i kon w fazie peta bądź fazy 3f czy azael którego teraz gracze nie pamiętają bądź nie wiedzą co to jest. Chociaż te czasy byly w swoim okresie ciekawe i dokuczliwe że stunem pandy. Tylko gdybanie zostało i wspominanie tych czasów. Udogodnienia które miały miejsce przez ostatnie lata zawazyly nad wszystkim. Taniec czy mryczenie robią furorę na tle postaci. Atak i jego speed dobrze działają w połączeniu. Teraz mi przyszło do głowy taka myśl że w trybie pvp powinny być wyłączone buty zwierzaków jak jest na ch4. Może to by coś zmieniło w kwestii pvp. Trochę się rozpisałem nie na temat

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Roco

Ausdauernder Held

• »Roco« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. Juli 2015

10

Dienstag, 27. September 2016, 10:47

Teraz mi przyszło do głowy taka myśl że w trybie pvp powinny być wyłączone buty zwierzaków jak jest na ch4. Może to by coś zmieniło w kwestii pvp.

Znając umiejętności programistów Borunsy (z doświadczenia) wyłączyli by pety na wszystkich kanałach PvP ^^
Do tematu.
Słoń i puma to podstawa, legwan dla bufa- mniejszy koszt iż kręcenie setu w celke pod pve, oraz koń/smok-tp miasto.
Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 180lvl koniec expa
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 135
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eshi

Ausdauernder Held

11

Dienstag, 27. September 2016, 14:36

Ja polecam konia albo smoka zwykłego. Smok na skille obszarowe takze na sloniku i z wepkiem dobrym fajnie na ghulach dropi się runy tak dla odmiany 8) i tez sie szybko tp do miasta. Slonik puma wiadomo, puma 3f tez spoko i legwan 2 faza. Nietoperz tez bardzo dobrze sie przydaje. Bo absa hp ma darmowego zlodzieja zycia. Alsvid lub selto jak kto uwaza, speed 20 mozna malym kosztem osiagnac, poza tym dziala tylko na powoerzchni wiec wiadomo, malo potrzebny ^^ na tym 172 z butami fantka speed to tak 26+ za friko jest :p

Kleryk 185 100%
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

12

Dienstag, 27. September 2016, 20:17

Ja nigdy nie używałem bufow legwan ów na unik czy celke. Wolałem Sellac je. Nawet nwm ile cd skala jest żeby się opłacało. Jestem za tym by mieć dobry set. Za petem tp-miasto jestem za bo sam używam. Ja jestem za setem celki 620+ bądź uniku 300+. Więc myślę że żadne pety dodatkowego bufetu celki/unik nie są potrzebne

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eshi

Ausdauernder Held

13

Dienstag, 27. September 2016, 20:39

Zak może na przedłużce cały czas być na buffku legwana 2f (30% celki i uniku) bo trwa 5 min, a cd ma 10 min. Buff pumy 3f 30% celki trwa 2 min, ale 5 min cd. Czyli jak mruczenie w sumie.

No przy takim secie 620+ celki, można śmiało przy petach i dobrych acckach wycisnąć conajmniej 10k celki (a to tyle co szelma na fokusie ;d)

Kleryk 185 100%
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

14

Dienstag, 27. September 2016, 20:46

Nigdy się nawet nie zastanawiałem w sprawie tych bufow. Te 30% to od podstawy czy całości

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Avalord

Ausdauernder Held

• »Avalord« ist männlich

15

Dienstag, 27. September 2016, 20:53

Nigdy się nawet nie zastanawiałem w sprawie tych bufow. Te 30% to od podstawy czy całości

No właśnie chodzi o to że to całościowo zwiększa i na swoim nocny na buffie pumy 3f niedźwiedzia 2f i legwana 2f mam kolejna 30 % celki + 12% celki i 12 % unika + 30 % celki i 30 % unikania odpowiednio z tych buffów. Jako że jestem nocnym cały w celke i set mam podkręcony na 640 celki + z takimi petami + piguła na celke i przebijam grubo fokus szelmy zwykłej. Tyle powiem że jest możliwe przekroczyć granice 15k celki luzem na nocnym jeśli ma się chyba sok malinowy czy gruszkowy z 20 % celką jeszcze. Nic nie ma prawa nie wejść ;p Sprawdzę dziś dokładnie ile uda mi się max wyciągnąć.
Avalord/Avataron
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

16

Dienstag, 27. September 2016, 20:58

To te buty można łączyć. ...raz tu gdzieś na forum czytałem że nie można. Dobytek w skali jest imponujący. Do tego precka 4 lvl i można poprawić wynik. Sok gruszkowy to jest

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Avalord

Ausdauernder Held

• »Avalord« ist männlich

17

Dienstag, 27. September 2016, 21:33

To te buty można łączyć. ...raz tu gdzieś na forum czytałem że nie można. Dobytek w skali jest imponujący. Do tego precka 4 lvl i można poprawić wynik. Sok gruszkowy to jest

Łączą się tylko nie wszystkie np. buff niedźwiedzia i pandy nie bo to ten sam. Ale puma 3f/ 3 lvl buffka 60 albo 80 lvl - 100 zwinki 30 % celki, legwan 2f 89 lvl - 30 % celki i 30 % unika łączy się i buffek pandy lub niedźwiedzia po 12 % chyba celki i unika. Czyli 1,3 ( 30 %) x 1,3 ( 30 %) x 1,12 (12%) = 1,8928 czyli w przybliżeniu daje w sumie + 90% celki te 3 buffy, i 1,3 x 1,12= 1,456 czyli 46% unikania. Teraz załóż secik w celke przy 90 % z buffów petów + pigułe + acki + podstawa + sok gruszkowy. :) Secik mam 640 celki + co daje ogromne ilości i nawet z kuszą + 20 wchodzi ładnie wszystko w tempka czy zaka.
Teraz taki zak czy templar też może podnieść unik do +46 % z samych petów.
Avalord/Avataron
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Eshi

Ausdauernder Held

18

Dienstag, 27. September 2016, 21:37

Łączą się tylko nie wszystkie np. buff niedźwiedzia i pandy nie bo to ten sam. Ale puma 3f/ 3 lvl buffka 60 albo 80 lvl - 100 zwinki 30 % celki, legwan 2f 89 lvl - 30 % celki i 30 % unika łączy się i buffek pandy lub niedźwiedzia po 12 % chyba celki i unika. Czyli 1,3 ( 30 %) x 1,3 ( 30 %) x 1,12 (12%) = 1,8928 czyli w przybliżeniu daje w sumie + 90% celki te 3 buffy, i 1,3 x 1,12= 1,456 czyli 46% unikania. Teraz załóż secik w celke przy 90 % z buffów petów + pigułe + acki + podstawa + sok gruszkowy. Secik mam 640 celki + co daje ogromne ilości i nawet z kuszą + 20 wchodzi ładnie wszystko w tempka czy zaka.
Teraz taki zak czy templar też może podnieść unik do +46 % z samych petów.

Dokładnie 8) Tylko jest pewna broń, która ma skilla który zdejmuje 40% uniku przeciwnikowi, przez co jedna postać ma lepsze szanse, a raczej miałaby gdyby pvp nie trwało pare sekund ^^
Kleryk 185 100%
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ObsessivE

Aufstrebender Held

19

Dienstag, 27. September 2016, 21:40

Wszystko ładnie brzmi ale jak w praktyce. Trochę szkoda czasu by expic je

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Avalord

Ausdauernder Held

• »Avalord« ist männlich

20

Mittwoch, 28. September 2016, 00:49

Tak Eshi a tą postacią jest szelma na sztylkach z Ołtarza z Maharadży. Ma skill na broni zdejmujący 40 % unikania. Ale to tylko szczegół. Sztyle te są na małym lvlu i żeby ich efektownie używać trzeba by było przywrócić świetność zamachowcom.
Obes to działa- Wielu graczy używało i używa nadal tych zwierzaków np. Ja. Teraz nie są tak popularne ponieważ nie działają na grodach na k4.

Avalord/Avataron

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »Avalord« (29. September 2016, 01:06)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren