You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "kosteq1992" started this thread

Date of registration: 3. November 2016

• Send private message

1

Thursday, 3. November 2016, 17:27

Nowy początek LC

Witam ,

Chciałbym zadać pytanie w kierunku Administracji LC oraz społeczności , otóż gdy dowiedziałem się na forum innej witryny news'a o Last Chaos , że w końcu po tylu latach Administracja LC otrzymała pliki źródłowe do Last Chaosa , pełną wersję gry oraz planuje stworzyć grupę własnych programistów aby odbudować ten długi nieład i zastój , to wpadłem na pomysł , że skoro dostaliśmy ( my oraz LC Team ) wersje finalną gry , to może dobrym początkiem do odbudowania społeczeństwa graczy oraz zainteresowania tą grą która to w sobie jeszcze tli trochę życia będzie :

Propozycje :
a) restart serwera PL , rozpoczęcie od nowa całego rankingu na wersji tej co jest obecnie( powiedzmy z początkiem lub w drugim kwartale roku 2017 )
b) restart serwera PL , a w tym cofnięcia wersji gry do EP1-EP2 i małymi kroczkami z tygodnia/miesiąca aktualizowanie jej , a w tym każdy po od nowa się zapoznawał z tą grą . Moim zdaniem w tej opcji najwięcej dawnych graczy by wróciło do tego tytułu , co i napewno wiele obecnych by się nie obraziło mając większe pole do popisu gdy Online gwałtownie wzrośnie. ( w tej opcji także restart rankingu i czyste konta , oprócz CASH )
c) Utworzenie nowego serwera , z myślą o starym EP1-EP2 tak jak w pkt B)
d) Utworzenie nowego serwera z obecną Epilogiem ( restart rankingu i kont ) Według mnie najmniejsza korzyść bo graliby tylko Ci którzy znają obecny Epilog i by to nie przyciągnęło nowych jak i dawnych graczy.

Chciałbym , żeby ta wiadomość miała charakter ankiety/petycji w kierunku graczy i administracji .
Ja ze swojej strony mogę oddać swój głos na B) lub C) , lecz mój głos nie wiele będzie znaczył , a dyskusja pod tym tematem może więcej.

Kończąc swój temat , chciałbym zaproponować jeszcze aby taki serwer jeżeli by powstał , to żeby był w postaci Otwartej/Zamkniętej Bety lub serwera testowego , tak aby sprawdzić czy takie działanie ma sens i czy aby na pewno przyniesie zyski Nam jak i TeamLC

Pozdrawiam.
Wojciech.
dawniej : Specjalista 2008-2013 rok
Gildie : SpiritOfDarknesS , WarriorsOfShadow

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

s1mple

Rising Star

• "s1mple" has been banned

Date of registration: 24. August 2016

• Send private message

2

Thursday, 3. November 2016, 18:16

Jestem na nie!
Koniec z nowymi sererami bo to sa porazki tylko... od elysiona po atlasy itp smieciowe serwery
Trzeba sie zajac tymi sererami co sa a nie robic nowy serwer albo resetowac obecne serwery :)

• Activate Facebook

• Send private message

3

Thursday, 3. November 2016, 19:02

Jestem na nie!
Koniec z nowymi sererami bo to sa porazki tylko... od elysiona po atlasy itp smieciowe serwery
Trzeba sie zajac tymi sererami co sa a nie robic nowy serwer albo resetowac obecne serwery
kolego, nie wiem czy grales w lc od samego poczatku ale powiem Ci ze pierwsze miesiace gdzie w IS nie bylo itemow boostujacych pvp x50 i itemow dzieki ktorym ulepszalo sie przedmiot do +25 to byly czasy swietnosci tej gry, pozniej z czasem zaczeto wprowadzac rozne bonusy do IS zwiekszajace staty i kamienie ulepszajace i to zniszczylo ta gre, na chwile obecna nie ma co ratowac w LC servery o ktorych mowisz sa gownianymi prywatami gdzie GM sprzeda Ci wszystko za euro czy inna walute, tutaj jest mowa o offie a nie o prywatnym servie, Jestem na Tak i na propozycje B, ale dla graczy ktorzy ciagle graja i podoba im sie donate niech graja na swoim starym serverze a dla graczy ktorzy chca poczuc LC od poczatku powinien powstac calkiem nowy server z EP1 lub 2 gdzie w IS byloby kilka rzeczy ale nic co daje przewage w PVP, exp to exp jeden wbije w 2 dni 80 na eskach drugi go za 3 miesiace dogoni takie zycie ale boostery do PVP powinny zostac usuniete bo wlasnie to zniszczylo ta gre.
  • Activate Facebook

Date of registration: 24. September 2015

• Send private message

4

Thursday, 3. November 2016, 20:07

Zdecydowanie na nie

• Activate Facebook

Typerek

Newbie

Date of registration: 29. October 2015

• Send private message

5

Thursday, 3. November 2016, 20:11

Aktualnie przydałby się balans postaci. I to chyba tyle wymagamy od nowej teamu.
  • Activate Facebook

• Send private message

6

Thursday, 3. November 2016, 20:21

Aktualnie przydałby się balans postaci. I to chyba tyle wymagamy od nowej teamu.
Prosze rozwin swoja mysl ktora postac wymaga tego balansu ? Bo rozumienie balans : 165lvl uzdro vs 165 lvl czaro + koks z IS to nie jest balans.
Grajac na PVP przeciwko graczowi na trunkach z IS ciezko wogole mowic o PVP, biorac pod uwage visual bugi zwiazane z bieganiem...

This post has been edited 1 times, last edit by "nikus1993" (3. November 2016, 20:26)

• Activate Facebook

s1mple

Rising Star

• "s1mple" has been banned

Date of registration: 24. August 2016

• Send private message

7

Thursday, 3. November 2016, 20:36

Jestem na nie!
Trzeba sie zajac tymi sererami co sa a nie robic nowy serwer albo resetowac obecne serwery
kolego, nie wiem czy grales w lc od samego poczatku ale powiem Ci ze pierwsze miesiace gdzie w IS nie bylo itemow boostujacych pvp x50 i itemow dzieki ktorym ulepszalo sie przedmiot do +25 to byly czasy swietnosci tej gry, pozniej z czasem zaczeto wprowadzac rozne bonusy do IS zwiekszajace staty i kamienie ulepszajace i to zniszczylo ta gre, na chwile obecna nie ma co ratowac w LC servery o ktorych mowisz sa gownianymi prywatami gdzie GM sprzeda Ci wszystko za euro czy inna walute, tutaj jest mowa o offie a nie o prywatnym servie, Jestem na Tak i na propozycje B, ale dla graczy ktorzy ciagle graja i podoba im sie donate niech graja na swoim starym serverze a dla graczy ktorzy chca poczuc LC od poczatku powinien powstac calkiem nowy server z EP1 lub 2 gdzie w IS byloby kilka rzeczy ale nic co daje przewage w PVP, exp to exp jeden wbije w 2 dni 80 na eskach drugi go za 3 miesiace dogoni takie zycie ale boostery do PVP powinny zostac usuniete bo wlasnie to zniszczylo ta gre.

Gdzie wspomnialem cos o privach gosciu? NIE GRAM NA GOWNO PIRACKICH SERWERACH
  • Activate Facebook

Azumatsu

Rising Star

• "Azumatsu" is male

Date of registration: 18. July 2015

• Send private message

8

Friday, 4. November 2016, 11:28

Zrobienie nowego serwera z ep 1 i starym Juno uważam za dobry pomysł.

Azu nation
Postać: Azumatsu lvl 131 - przerwa od gry
  • Activate Facebook

WielkiBrat

Sincere Adventurer

• Send private message

9

Friday, 4. November 2016, 12:33

Weźcie pod uwagę, że nie każdemu stare Juno się spodoba. My Dinozaury :) z sentymentem do tego podchodzimy, ktoś nowy nie specjalnie. Drugi serwer na PL? Chciałbym , ale to wszystko trzeba utrzymać. Dziś jest lepiej, ale do czegoś takiego droga jest wybitnie daleka.

"END"
od 2007-2008 z serwerami LC
  • Activate Facebook

Ketilepta

Rising Star

• "Ketilepta" is female

Date of registration: 18. December 2015

• Send private message

10

Friday, 4. November 2016, 12:41

Drogie Dinozaury. :) nie każdy musi wiedzieć ze to stare Juno a ja jako "nowy gracz" jestem ciekawa jak wyglądało. A coś takiego jak cofka do początków "ery dinozaurów" mogłoby być ciekawe. Chociaż byłaby to na pewno kolejna tragedia i świetna sytuacja dla płaczków ale jakby się dało na próbę to czemu nie? :)

Ketilepta Nocny Łowca 185lvl
MazikeeN Czarnoksiężna 100+lvl
  • Activate Facebook

Enriqe

Rising Star

• "Enriqe" has been banned

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

11

Friday, 4. November 2016, 14:20

Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby Gamigo albo zresetowało całą grę od nowa - Ale tutaj to nie możliwe. Bo gracze którzy przez lata expili i grali swoimi postaciami mieli by je stracić od tak bo tak chce pare osób albo Gamigo ? Wątpie. To napewno nie dojdzie do skutku. Gracze za dużo wsadzili pieniędzy w tą grę. I to nie tylko Polscy bo sytuacja powinna dotyczyć wszystkich wersji językowych.

Drugie rozwiązanie to poprostu zrobienie Last Chaos 2 nowej produkcji z uniwersum światopodobnym do Last Chaos. Tylko przemyślane wszystko. Ale wątpie w to by tak mało znaczący wydawca na rynku gier mmorpg coś był w stanie sam wyprodukować ew. zlecenie zwenętrznej firmie projektu.

Najlepsze rozwiązanie to przywrócenie starego Juno, wycofanie Z2 wszystkich, wszystkich kamieni dodające duże ilośći hp, celki, many i elementów.

• Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

12

Friday, 4. November 2016, 16:47

Najlepsze rozwiązanie to przywrócenie starego Juno, wycofanie Z2 wszystkich, wszystkich kamieni dodające duże ilośći hp, celki, many i elementów.

Stare juno? Hm.. coś tam z niego pamiętam, ale trudno wiedzieć wszystko, mając 9 lat i wracając do gry po 4 latach xD

Keti:

Poznajemy Juno Randol - deleted

To jak chcecie się tak cofnąć do starych czasów, to ja też się chętnie cofnę.. ale pod jednym warunkiem ;) Usuwamy nocnych i arcymagów? :)
Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

• Send private message

13

Friday, 4. November 2016, 17:02

Wedlug mnie mozna zostawic te postacie, ale troche pozmieniac im skille, odroznic od szelmy i czaro a nie tylko jednym skillem jak to zrobila stara firma :) LC bylo dobrym grind mmo pozniej stalo sie monotonnym p2w, wiem ze teraz robia gry gdzie sie wbija 60 lvl expiac na questach, Archage 2 nawet prowadzi za raczke jak pokazesz na mapie to postac sama idzie w to miejsce jak bot.. Robiac kolejne EP tworcy zostali zaslepieni pazernoscia i wladowali do IS wszystko co tylko sie dalo byle zdzierac z ludzi nawet sie nie przykladajac do robienia lokacji (oko chaosu) kopia postaci jako mobow :)

• Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

14

Friday, 4. November 2016, 17:11

nawet sie nie przykladajac do robienia lokacji (oko chaosu) kopia postaci jako mobow :)

Dam lepszy przykład :) Jak nazywa się Nairat od tyłu? :)

Dlaczego zostawić te postacie? Też był to nowy wymysł kiedyś ich nie było. Jak już chcecie nowe LC pierwotne, to niech takie jest do końca:)
Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

Ketilepta

Rising Star

• "Ketilepta" is female

• Send private message

15

Friday, 4. November 2016, 17:16

Eshi, dziękuję. :) powrót do starego Juno to dobry pomysł a co do postaci to lepiej nie usuwać bo dopiero będzie draka. Sama gram nocnym mam 180lvl i bym się chyba zapłakała jakby mi go ktoś usunął. Co do zmiany skilli to się zgadzam. Ale z mojej strony propozycja zeby wprowadzić nową postać nie jakiegoś klona tylko coś nowego. Z nowymi skillami z innym wyglądem z zaletami i wadami. Myślę ze wtedy rozrusza się trochę nasze kochane LC a gamigo dostanie porządny zastrzyk gotówki bo leniuszki będą ładować Cash zeby wbić szybko lvl. :)

• Activate Facebook

Wiedzmin86

Rising Star

• "Wiedzmin86" is male

Date of registration: 19. October 2016

• Send private message

16

Friday, 4. November 2016, 19:25

Reset serwera hmmm tak i nie . Zapewne pierwsze co dostaniemy to podniesienie max lvl jakieś nowe eq by zająć czymś graczy. Gamigo popełniło dużo błędów pierw casting 100% później kamienie gdzie 1 potrafi dać więcej hp niż postać ma ze wszystkimi pasywnymi um :) elementy itp. ... . Lepiej przed podniesieniem lvl zajac się kamieniami elementami by nie było ze graczy wyda xxx kasy i później zostaną wycofane :) . stere juno odświeżone graficznie jak najbardziej ++ . A tak nawiasem mówiąc czekam aż z inicjatywą do gracza wyjdzie gamigo ;) . Przedstawcie zarys przyszłości gry co planujecie zrobić co jest waszym priorytetem na chwile obecną . Gra należy do was pamiętajcie ze nie przeniesiecie winy na kogoś innego tym razem :D.

• Activate Facebook

Date of registration: 24. September 2015

• Send private message

17

Friday, 4. November 2016, 20:55

Odniosę się do kilku spraw:
- nowy serwer (zdecydowanie na nie)
- restart rankingu (na tak)
- restart gry (kwestia jak mocno, jeżeli lvl - na nie)
- dodanie nowej odmiennej postaci (zdecydowanie na tak)
- zmiany na obecnym organizmie (zdecydowanie na tak)

Uruchamianie nowego serwera lub przykładowo kompletny restart tego nic nie pomoże grze...dlaczego..prosta sprawa ludziom nie będzie się chciało zaczynać od nowa...Ludzie są przywiązani do już zrobionych postaci i w głównej mierze grają właśnie z tego przywiązania. Szkoda im zostawić swoją wykoksaną postać. Nowy serwer lub restart tego do 0 ułatwi decyzje zakończenia gry. Większość starych graczy z sentymentem wspomina dawne czasy, ja również..ale..do całkiem nowego serwera podchodzę sceptycznie. Natomiast nowa postać, inna pod względem umiejętności itd może wnieść troszkę świeżości do gry. Także jak zmiany to na obecnej wersji, bez drastycznych restartów.

• Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

Date of registration: 16. August 2014

• Send private message

18

Friday, 4. November 2016, 21:48

Odniosę się do kilku spraw:
- nowy serwer (zdecydowanie na nie)
- restart rankingu (na tak)
- restart gry (kwestia jak mocno, jeżeli lvl - na nie)
- dodanie nowej odmiennej postaci (zdecydowanie na tak)
- zmiany na obecnym organizmie (zdecydowanie na tak)

Uruchamianie nowego serwera lub przykładowo kompletny restart tego nic nie pomoże grze...dlaczego..prosta sprawa ludziom nie będzie się chciało zaczynać od nowa...Ludzie są przywiązani do już zrobionych postaci i w głównej mierze grają właśnie z tego przywiązania. Szkoda im zostawić swoją wykoksaną postać. Nowy serwer lub restart tego do 0 ułatwi decyzje zakończenia gry. Większość starych graczy z sentymentem wspomina dawne czasy, ja również..ale..do całkiem nowego serwera podchodzę sceptycznie. Natomiast nowa postać, inna pod względem umiejętności itd może wnieść troszkę świeżości do gry. Także jak zmiany to na obecnej wersji, bez drastycznych restartów.
ArcyTytan czy NocnaUzdrowicielka ? xD
  • Activate Facebook

Ketilepta

Rising Star

• "Ketilepta" is female

• Send private message

19

Friday, 4. November 2016, 22:45

ArcyTytan czy NocnaUzdrowicielka ? xD
CienioTytek - już nawet jest avatar na tytka z duszami jak są lagi więc mają ułatwione zadanie. :D
  • Activate Facebook

• "kosteq1992" started this thread

• Send private message

20

Saturday, 5. November 2016, 00:27

Moi drodzy wyznawcy LC i administracjo ,

Mysle ze najlepsza opcja bedzie przekonanie sie na wlasnej skorze co byloby lepsze. Domysly oraz nasze sugestie sa na nic skoro najwieksza karta przetargowa jest pieniadz , ale zeby byl pieniadz to nie mozna kota w worku sprzedawac .
Do czego zmierzam ? a do tego zeby TeamLC ( wlasciciele LC ) , zaryzykowali . Ale nie tak zeby rzucac sie odrazu na srodek oceanu , ale zeby uchylili sie nad glosami Za i Przeciw i wystosowali w naszym kierunku Serwer Testowy( serwery ) aby przeanalizowac rynek i w ktorym kierunku powinni podazac aby LC przynosilo zyski .
Oczywiscie taka inicjatywa bedzie trwala dlugo , z uwagi na zaprojektowanie i otworzenie takich serwerow . Lecz dobrym krokiem bedzie oficjalny kominikat od LC administracji o naszych ideach oraz wkroczenie do dyskusji.

Pozdrawiam.

• Activate Facebook