You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Avalord

Sincere Adventurer

• "Avalord" is male
  • "Avalord" started this thread

Date of registration: 24. July 2015

Occupation: Front of House / Reception w Champneys Hotel & SPA

• Send private message

1

Tuesday, 29. August 2017, 21:50

[Krytyka] Promocje z itemami o których nie mamy pojęcia

Witam chciałbym trochę naświetlić problem i wierzę że nie jestem jedyną osobą, która go dostrzega. Co to za promocje z itemami o których nikt nic nie wie bo nazwa mówi tyle co nic .... a w faq ani poradnikach ani słowem nie jest wspomniane. Kto ma traktować developerów poważnie i kupować te pakiety za cash skoro dziś wchodze na forum a tam "PROMO" jedyne w swoim rodzaju z itemami za free których ni jak z nazwy idzie skojarzyć z tymi istniejącymi i znanymi z gry. ?(
Promocja na cash z przedmiotem "Kamień ochronna". Ja rozumiem że z 7 mld ludzi na ziemi tylko jakieś 50 /60 mln mówi w języku polskim i w ogóle "Polska język-trudna język" ale błagam o minimum profesjonalizmu ze strony szanownych GM i przedstawienie chociaż kilku linijek w owym oświadczeniu z jakim przedmiotem mamy do czynienia. Nie chciałbym być źle odebrany że robię wojnę o nic i idę na wojnę z wiatrakami bo przecież każdemu może się zdarzyć literówka.... Ja sam nie mieszkam w Polsce i z językiem moich przodków mam tyle do czynienia co pogram w LC ale litości... "Kamień ochronna" - nie idzie tego w żaden sposób skojarzyć z żadnym itemem z gry no bo to nie runy ochronne ... ani kamienie ulepszające ( bo w sumie napisane że ochronne) Wpisuję nazwę na forum i wszystkich dostępnych źródłach LC i nic....
Żeby nie było to już nie jest pierwszy raz kiedy mamy takie niedopatrzenie i jest to co najmniej frustrujące dlatego że zamierzałem kupić cash gdy była promocja na kamienie dające gwarantowany + na przedmiocie .... czekałem długo na promocje aż ktoś oznajmił mi że takowa była tyle że przedmiot nazywał się "Kamień bezpiecznego ulepszania" i o ile tu z kolei można się domyśleć jaki ma ten przedmiot przeznaczenie to nie byłem pewien czy to coś w stylu bardziej ochronki przy ulepszaniu słonkami (?) Niby na jakiej zasadzie miało działać nie wiedziałem ... tak samo jak nie wiedziałem czy ma sens zakup cashu i na koniec nie zakupiłem a szkoda...
Na przyszłość proszę i wnoszę o 2 zdania skromne pod postem o promocji wyjaśniające przeznaczenie owych bonusowych prezentów ... .tym bardziej gdy nikt wcześniej nie spotkał się z takimi w grze w żaden dostępny sposób. Pozdrawiam i dziękuję. Mam nadzieję że dowiem się co to jest "Kamień ochronna" :thumbup:

Nocny Elf/ Rycerz-Templariusz
185 lvl i 100 % max maksów /127 lvl templar
Avalord/Avataron
Start gry: 27 kwietnia 2009 r. 10 lat w Last Chaos PL
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

xFortiseK

Rising Star

• "xFortiseK" is male

Date of registration: 17. November 2016

• Send private message

2

Tuesday, 29. August 2017, 23:28

Szczerze to też nie mam pojęcia co ten kamień dokładnie daję i popieram w 100% Avka

• Activate Facebook

Mendek

Rising Star

• "Mendek" is male

Date of registration: 14. October 2016

• Send private message

3

Tuesday, 29. August 2017, 23:31

Promocje często są ogłaszane na ostatnią chwilę, a przy obecnym stanie kadrowym polskiego teamu w nagłych wypadkach tłumaczenia nie ma po prostu kto zrobić i Vilya musi radzić sobie przy pomocy translatora oraz starszych postów na forum. W razie wątpliwości zawsze można sprawdzić fora innych wersji językowych. W obecnej promocji chodzi o Kamień Bezpiecznego Ulepszenia.

• Activate Facebook

Borsuk

Rising Star

• "Borsuk" is male
  • "Borsuk" has been banned

Date of registration: 3. August 2016

Occupation: Przewodnik po Ścieżce Wygnania

• Send private message

4

Wednesday, 30. August 2017, 01:46

Bardzo fajnie, że założyłeś ten temat i sprawa została wyjaśniona, ponieważ myślałem, że "Kamień ochronny" z tej promocji to kryształ górski, który będzie wysyłany graczowi, żeby go chronić przed szkodliwym promieniowaniem, emitowanym z monitora.

*removed by admin*

This post has been edited 1 times, last edit by "Borsuk" (30. August 2017, 02:01)

• Activate Facebook

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

Date of registration: 10. July 2015

• Send private message

5

Wednesday, 30. August 2017, 06:19

Witam,

Mimo ze rozumie skad post, tlumaczenia sa riznie robione, jezeli nikt niw jest w stanie tlumaczyc wtedy translator online robi swoje.
W takich przypadkach mozecie zglosic do Game Mastera jezeli macie zastrzezenia, lub CM. Postaramy sie ulepszyc troszke tlumaczenia zeby uniknac takich problemow.

W przeciwnym razie mozemy publikowac promocje w jezyku angielskim.

P.S.

Kamien Ochronny - dajacy gwarantowany +1 do ilepszanego equipa.

Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

MissDezire

Rising Star

• "MissDezire" is female

Date of registration: 13. October 2016

• Send private message

6

Wednesday, 30. August 2017, 07:41

tranzlator tranzlatorem a pokazywanie się napisu
np.ulepszanie DLA 17.00 >>>to inna sprawa tego też nie można poprawić
tak trudno zmienić DLA na >>DO , OD?

jeszcze jeden błąd który jest od X czasu pewnie też tłumaczone przez tranzlator i nikomu nie chciało się tego poprawić
Wpłata dla Imperium Dilamun zwiększona o 100>>> powinno być WYNOSI a nie zwiększona
jak ja wpłacam do banku 100pln to moja wpłata wynosi 100pln a nie jest zwiększona o 100pln
zwiększona to może byś rata za np. telewizor ze 100pln na 120pl<<<JASNE

Dlaczego Panowie GM-owie nie poprawiają tak oczywistych błędów stylistycznych?

trudny ten nasz język ojczysty

This post has been edited 1 times, last edit by "MissDezire" (30. August 2017, 08:08)

• Activate Facebook

Narvish

Sincere Adventurer

• "Narvish" is male

Date of registration: 16. August 2014

• Send private message

7

Wednesday, 30. August 2017, 08:01

Szczerze? Gdybym był w teamie, zaproponował bym, zeby Vilia wstawiała swoje posty w języku angielskim, i wysyłała linki do tematu osobie z teamu odpowiedzialnej za tlumaczenie, badz poprostu wstawiala na jakiejs grupie/komunikatorze firmowym. W wolnej chwili osoba znająca polski wchodzila by i całą uzbieraną listę linków by edytowała i tłumaczyła na nasz język. Zaraz odezwą się głosy ze to PL a nie EN i bez sensu publikować coś w innym języku. Ale jednak bardziej profesjonalne jest wstawienie tekstu zrozumiałego i poprawnego po angielsku a potem poprostu przetłumaczenie go, niż robienie czegoś na siłę.

Oczywiście co do pracy naszej CM nic nie mam. Raczej czepiam się organizacji pracy w team-ie.

• Activate Facebook

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

Date of registration: 10. July 2015

• Send private message

8

Wednesday, 30. August 2017, 08:49

Szczerze? Gdybym był w teamie, zaproponował bym, zeby Vilia wstawiała swoje posty w języku angielskim, i wysyłała linki do tematu osobie z teamu odpowiedzialnej za tlumaczenie, badz poprostu wstawiala na jakiejs grupie/komunikatorze firmowym. W wolnej chwili osoba znająca polski wchodzila by i całą uzbieraną listę linków by edytowała i tłumaczyła na nasz język. Zaraz odezwą się głosy ze to PL a nie EN i bez sensu publikować coś w innym języku. Ale jednak bardziej profesjonalne jest wstawienie tekstu zrozumiałego i poprawnego po angielsku a potem poprostu przetłumaczenie go, niż robienie czegoś na siłę.

Oczywiście co do pracy naszej CM nic nie mam. Raczej czepiam się organizacji pracy w team-ie.

Tak obecnie jest. Jednak nie kazdy z nas moze przetlumaczyc kiedy wiekszosc promocji oglaszana jest godzine przed tym jak sie zacznie, dlatego czasami translator.

@MissDezire

Niestety do zmiany wiadomosci dilamun potrzebny jest programista. Te male uszczerbki za zglosszone, jednak nie blokuja one rozgrywki graczom w porownaniu do innych bledow. Dlatego priorytet nie jest wielki na obecna chwile.
Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

MissDezire

Rising Star

• "MissDezire" is female

Date of registration: 13. October 2016

• Send private message

9

Wednesday, 30. August 2017, 09:08

@MissDezire

Niestety do zmiany wiadomosci dilamun potrzebny jest programista. Te male uszczerbki za zglosszone, jednak nie blokuja one rozgrywki graczom w porownaniu do innych bledow. Dlatego priorytet nie jest wielki na obecna chwile.[/quo

ile czasu potrzebuje programista na zmianę DLA na OD, DO oraz ZWIĘKSZONA na WYNOSI ?
Fulminar zawsze potrafisz mnie rozbawić popłakałam się ze śmiechu :thumbsup:
  • Activate Facebook

Vilya

Community Manager (en/es/it/pl/ru)

• "Vilya" is female

Date of registration: 3. September 2014

Occupation: Last Chaos Community Manager

• Send private message

10

Wednesday, 30. August 2017, 11:16

Image of the item I was off by one letter and it was corrected soon after. My apologies on the letter mishap.
Vilya
Community Manager EN/PL
Homepage | Support|
Facebook | Discord Chat
  • Activate Facebook