You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Farotte

Newbie

• "Farotte" started this thread

Date of registration: 17. November 2017

• Send private message

1

Thursday, 23. November 2017, 18:37

Strzelec

Witam, poszukuje wszystkich niezbędnych informacji o strselcu, jak sprawuje się w pvp i pve, jak go ułożyć, jakie sety warto na nim zakładać i ogólnie wszystkie informacje i poradniki na dzisiejsze czasy, aktualnie mam 20 lvl i jeszcze farmie pu w procku, ale już mam zapasu ponad 23k i za niedługo zamierzam ruszyć z expem. Fajnie było by też jakieś porady jak zarobić, do tej pory nieźle sobie radzę i nie narzekam, ale gorzej później. Jeszcze czy ktoś wie co jest z klubu w procyon? Bije tam i bije rekordy i dopiero 1kk pkt mam, a ponoć koło 10kk potrzeba na handlarza, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :)

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Avalord

Sincere Adventurer

• "Avalord" is male

Date of registration: 24. July 2015

Occupation: Front of House / Reception w Champneys Hotel & SPA

• Send private message

2

Thursday, 23. November 2017, 18:47

1 O strzelcu Strzelec
2 Umiejętności strzelca aktywne i pasywne. Strzelec: umiejętności
3 Klub procek/ belfist Służby Specjalne
4 Zbroja uzdrowicielki i staty Zbroja uzdrowicielki
5 Broń uzdrowicielki i staty Broń uzdrowicielki

Zachęcam do lektury :) Wszystko jest na weebly stronce fanów gry. 8)

Co do innych pytań to na exp acc standardowo co tam masz najlepiej celki trochę, abs hp ( bez mp jeśli będzie stać Cię na pumkę i słonika), casting nie zaszkodzi bo fajne skille ma chyba że stać Cię na pety wtedy lecisz jak najwięcej "speed atack" czyli pumka buffy selfbuffy na prędkość lewych i latasz po spocie i klepiesz co popadnie.
Jeśli chcesz grać oszczędnie i bez petów wtedy casta jak najwięcej i mana, celka przede wszystkim i lecisz skill za skillem. Sety to te co dostajesz od mistrza no i oczywiście erebus. Erebus +10 słabo osadzony starcza do fantoma i zaoszczędzisz kasy ale jeśli Cię stać i lubisz te klimaty polecam secik b5e full evade (unikanie) niebieskie w tym cast w hełmie i speed w butach. Broń łuk najlepiej z celką żółty lub zielony min +15/+16.

Nocny Elf/ Rycerz-Templariusz
185 lvl i 100 % max maksów /127 lvl templar
Avalord/Avataron
Start gry: 27 kwietnia 2009 r. 10 lat w Last Chaos PL

This post has been edited 1 times, last edit by "Avalord" (23. November 2017, 18:53)

• Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

3

Thursday, 23. November 2017, 19:12

Na strzelca tylko i wyłącznie b5/6e set, żadnych erebów, a wep każdy będzie dobry, byle żeby z elementem. A jeśli nie set w uniki, to ze skrzynki z jumpa polecam, 90/120 jak wolisz ^^

Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

Avalord

Sincere Adventurer

• "Avalord" is male

• Send private message

4

Thursday, 23. November 2017, 19:13

Na strzelca tylko i wyłącznie b5/6e set, żadnych erebów, a wep każdy będzie dobry, byle żeby z elementem. A jeśli nie set w uniki, to ze skrzynki z jumpa polecam, 90/120 jak wolisz ^^

Eshiego słuchaj on całe życie na uzdro siedział :thumbup:^^
Avalord/Avataron
  • Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

5

Thursday, 23. November 2017, 19:19

W wepka wkładaj ele pasujące do moobków gdzie chcesz bić, a w klatę blask, z prostej przyczyny, że milczek zmienia element przeciwnika na atak mroku 1 :p A najlepsze łapki do fantoma to dla strzelca te z Akan ^^

Kleryk 185 100%

This post has been edited 1 times, last edit by "Eshi" (23. November 2017, 20:28)

• Activate Facebook

Borsuk

Rising Star

• "Borsuk" is male

Date of registration: 3. August 2016

Occupation: Przewodnik po Ścieżce Wygnania

• Send private message

6

Thursday, 23. November 2017, 20:34

Nie słuchaj ich, w pve unik nic prawie nie daje po poziomie 150 (wcześniej na niektórych mobach widać że masz unikanie, ale on gryzą po 1HP więc nie ma sensu posiadać unik jak masz zbroję z dobrym defem), i tak będziesz gryziony przez moby. A co do setu b5e to dal bajeru możesz kupić, ale to bez różnicy czy bez uniku, czy z unikiem. grałem w secie 70-72+15 osadzonym w kamienie pod defa i mnie moby w Akan mniej gryzły niż w secie 95-97b5e, w którym miałem mniej kamieni stricte defensywnych. Tym bardziej jeśli będziesz zjeżdżać manę i posiadać acc z absHP. Życia nei musisz mieć do pve za dużo, spokojnie wystarczy 20k do p.160. Ja mam tylko niecałe 60k HP a i tak życie zbijam pod odpalanie buffów słonia i pumy, więc cały czas gram an HP 10-15k, bo nie posiadam absHP i cały czas mnie moby gryzą (unik w pve mało co daje). Taka ciekawostka: Mając p.80 poszedłem do Tairan, w secie 70-72+15, Śnieżne Bizony biły mnie, zabierając po 800HP na hita xd Co do acc: w trzech sztukach cel93x2, mieszanka zwinki i kryta x5/6 opcji, absHP5%x1/2. Kołuj hajs na słonia i pumy, graj na buffkach od zaklinacza, inaczej ne ima sensu, nie skilluj jak grasz na pumie, bo każdy skill opóźnia tylko wydajność.
Co do broni.. na każdy kolejny poziom zmieniaj na broń z plusem 17-18 plus nakładka, od p.121 dobrze mieć broń +20 plus nakładka.
Oczywiście to są porady do gry do p.160.
*removed by admin*
"Żeby żyć trzeba jeść, żeby jeść trzeba żyć." - Major Wojciech Suchodolski, maj 2018.

This post has been edited 2 times, last edit by "Borsuk" (23. November 2017, 21:02)

• Activate Facebook

Farotte

Newbie

• Send private message

7

Thursday, 23. November 2017, 22:06

A jak wygląda end game strzelca? Chcę jak najwięcej wiedzieć :) dziękuję za rady do tej pory już dużo więcej wiem, a gold skąd wytrzasnac? :D

• Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

8

Thursday, 23. November 2017, 23:51

Endgame wygląda tak, że kupujesz kartę nowego rozdziału i robisz się na klera, bo zdajesz sobie sprawe, że rzeczywiście kler ma łatwiej XD a łukiem tez można expic w krypcie XD

Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

Borsuk

Rising Star

• "Borsuk" is male

• Send private message

9

Friday, 24. November 2017, 01:17

Prawda jest taka że strzelcem się wygodnie bije kluby, dmg strzelca an p.102 jest lepszy od dmg kleryka o 25% pi razy oko. Na wyższym poziomie podejrzewam, że podobnie, sprawdzę to za jakis czas xd A kler ma jednak zmniejszenie obrazen z wlasnego buff i z gildii. Majac bron splusowana maksymalnie i tak sie prawdopodobnie nie traci duzo wydajnosci w ubijaniu, a def robi roznice w uj. Gdyby strzelec mial chociaz jakies jedno leczenie wiecej niz kilkaset punktow HP... Problemem przy przemianie są tylko PU, które musisz wydać na gildię po p.150, żeby się nei zmarnowały :D

*removed by admin*
"Żeby żyć trzeba jeść, żeby jeść trzeba żyć." - Major Wojciech Suchodolski, maj 2018.
  • Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

10

Friday, 24. November 2017, 06:56

Kler mocniej bije 8) Swoją drogą, nikt nie każe mu bić do 180 laską.. :D

Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook

Nightheaven

Sincere Adventurer

• Send private message

11

Friday, 24. November 2017, 07:30

Eshi ma rację, każdy strzelec około 180 bierze kartę nowego rozdziału, bo nie poszalejesz ani PVP ani na grodach. PVE jest spoko ale jak Eshi zauważył używasz do hitów łuk. Wiele tak robiło i ja równiez . Miałem dwie bronie osadzone.

Robienie strzelca mija sie z celem bo aby nim pograć trzeba ostro podkrecić na końcu i ból będzie jak na spocie posadzi Cię nocny o 20 - 40 lvl mniej. To niestety realia braku jakichkolwiek normalnych i potrzebnych zmian od dawna.

EDIT : Jest kilku strzelców ale to są ludzie co jakby Gamigo wprowadziło abonament 150 na miesiąc i tak by grali, jeśli wiesz do czego zmierzam. Pograj nim sam oceń i jak coś możesz zawsze pograć uzdro. W gamigowskiej dolinie absurdu kler , postać supportowa MMO tu jest tankiem 8| .

"END"
od 2007-2008 z serwerami LC
  • Activate Facebook

Borsuk

Rising Star

• "Borsuk" is male

• Send private message

12

Friday, 24. November 2017, 10:49

Ale ja sobie doskonale zdaję sprawę od początku co do klas uzdro, nie mam zamiaru nawet korzystać z porad osób postronnych, gra jest prosta jak budowa cepa, nawet te wszystkie niepotrzebne rzeczy nie zmienią mojej oceny. Większość kwestii omówiłem już z rok temu z Fortiskiem jak jeszcze nie miałem p.100 :D, testów póki co nie robię, bo mi się nie chce, po drugie moja dokładność vs. ułomność gry spowodują tylko, że się będę wpieniać :D

*removed by admin*
  • Activate Facebook

xFortiseK

Rising Star

• "xFortiseK" is male

Date of registration: 17. November 2016

• Send private message

13

Friday, 24. November 2017, 11:56

Eshi ma rację, każdy strzelec około 180 bierze kartę nowego rozdziału, bo nie poszalejesz ani PVP ani na grodach. PVE jest spoko ale jak Eshi zauważył używasz do hitów łuk. Wiele tak robiło i ja równiez . Miałem dwie bronie osadzone.

Robienie strzelca mija sie z celem bo aby nim pograć trzeba ostro podkrecić na końcu i ból będzie jak na spocie posadzi Cię nocny o 20 - 40 lvl mniej. To niestety realia braku jakichkolwiek normalnych i potrzebnych zmian od dawna.

EDIT : Jest kilku strzelców ale to są ludzie co jakby Gamigo wprowadziło abonament 150 na miesiąc i tak by grali, jeśli wiesz do czego zmierzam. Pograj nim sam oceń i jak coś możesz zawsze pograć uzdro. W gamigowskiej dolinie absurdu kler , postać supportowa MMO tu jest tankiem 8| .
Nie oszukujmy się Bracie ale na tym serwerze NIGDY nie było dobrego strzelca, a wiesz czemu? Ludzie idą stereotypami -> Mu nie idzie to ja też się zmienię w klera. Ja wydałem na testy na elfa ponad 70b i jaki tego efekt? A no sami widzicie, a teraz cały serw lata w tych kamieniach, które ja testowałem po "No weź powiedz, na pewno nie wygadam" (Dobrze, że nie wiedzą wszystkiego :P) Tak naprawdę strzelec może zrobić bardzo dużo w PvP tylko trzeba go ogarnąć i umieć zrobić, dobrać odpowiednie acc a nie jak niektórzy tylko celka celka celka celka celka :D Może i potrzeba na niego dużo czasu i golda/cashu ale wszystko jest realne (Tak, bez ładowania grubych złotówek i siedzenia 20h dziennie też można zrobić całkiem spoczko postać). Na aktualnym rynku miesięcznie można wyciągnąć luzem +/- 60b golda + drop z mobów.
  • Activate Facebook

Nightheaven

Sincere Adventurer

• Send private message

14

Friday, 24. November 2017, 12:40

Ależ oczywiście. Wiesz można zawsze testować na niższych lvl kamienie a potem już finalnie osadzać <14 . Tylko no dziś zarobić trochę ciężko na set a raczej liczy się każdy że ta postać którą robi będzie tą finalną. Ja mam gdzieś jeszcze strzelca chyba na 174 o czym oczywiście się nie chwaliłem. Tak samo jak cienia którego dostałem czy jakiegoś tam rycka. Exp to pikuś albo mniej przy całej otoczce. Dużo ludzi robi źle postać , osadza źle a potem się upiera ... jak z tymi sodalitami :).

Piszesz że można zarobić. Sprytny sposobem zawsze da radę jak zna tą grę, ale trzeba poświęcić całe dnie na grę. Czy aktualny stan tej gry wart jest tego, niech kazdy sam oceni.
"END"
od 2007-2008 z serwerami LC
  • Activate Facebook

xFortiseK

Rising Star

• "xFortiseK" is male

• Send private message

15

Friday, 24. November 2017, 15:42

Ależ oczywiście. Wiesz można zawsze testować na niższych lvl kamienie a potem już finalnie osadzać <14 . Tylko no dziś zarobić trochę ciężko na set a raczej liczy się każdy że ta postać którą robi będzie tą finalną. Ja mam gdzieś jeszcze strzelca chyba na 174 o czym oczywiście się nie chwaliłem. Tak samo jak cienia którego dostałem czy jakiegoś tam rycka. Exp to pikuś albo mniej przy całej otoczce. Dużo ludzi robi źle postać , osadza źle a potem się upiera ... jak z tymi sodalitami :).

Piszesz że można zarobić. Sprytny sposobem zawsze da radę jak zna tą grę, ale trzeba poświęcić całe dnie na grę. Czy aktualny stan tej gry wart jest tego, niech kazdy sam oceni.
Wszystkie kamienie testowałem 10+, żeby wiedzieć jak będzie działać w finalnie osadzonych. Ja miałem korale chaosu 14, turmaliny 10-12 i korale 10-12 i co? Elfy, które miały 10k hp więcej i tak ze mną przegrywały? Dlaczego? Trzeba znać swoją postać i jej możliwości :D
Co do zarobku to odpowiem tak: Nie, nie trzeba siedzieć całe dnie, ja siedziałem (Po remoncie rynku) z 2 maks 3h na dzień (Czasem nawet nie siedziałem bo mi się nie chciało) i tygodniowo luzem wpadało 20 czasem nawet 40b. Nie trzeba się zbytnio wysilać
  • Activate Facebook

Avalord

Sincere Adventurer

• "Avalord" is male

• Send private message

16

Friday, 24. November 2017, 16:08

Wszystkie kamienie testowałem 10+, żeby wiedzieć jak będzie działać w finalnie osadzonych. Ja miałem korale chaosu 14, turmaliny 10-12 i korale 10-12 i co? Elfy, które miały 10k hp więcej i tak ze mną przegrywały? Dlaczego? Trzeba znać swoją postać i jej możliwości :D
Co do zarobku to odpowiem tak: Nie, nie trzeba siedzieć całe dnie, ja siedziałem (Po remoncie rynku) z 2 maks 3h na dzień (Czasem nawet nie siedziałem bo mi się nie chciało) i tygodniowo luzem wpadało 20 czasem nawet 40b. Nie trzeba się zbytnio wysilać

Ze mną pvp nie robiłeś :)
Avalord/Avataron
  • Activate Facebook

xFortiseK

Rising Star

• "xFortiseK" is male

• Send private message

17

Friday, 24. November 2017, 16:31

Bo nie chciałeś :D

• Activate Facebook

Farotte

Newbie

• Send private message

18

Friday, 24. November 2017, 19:42

Po 1. Temat założyłem o strzlecu i ta postać mnie interesuje, po 2 o co chodzi z tymi testami, jak je przeprowadzać, gdzie , na czym i wgl jak najwiecej info proszę i dziękuję :)

• Activate Facebook

Borsuk

Rising Star

• "Borsuk" is male

• Send private message

19

Friday, 24. November 2017, 19:59

Ja Ci napisałem jakie kamole osadzać, setu pod pvp nie rób, bo i tak w 3,14zde dostaniesz od wyższych levelowo graczy. O porady do pvp zgłoś się później. Póki co możesz zbierać runy, runy ochronne i kamole. Nie przejmuj się tym jeszcze :) Gra jest ułomna i myśląc an wyrost tylko się wpieniasz.

*removed by admin*
  • Activate Facebook

Eshi

Sincere Adventurer

• Send private message

20

Friday, 24. November 2017, 22:07

Chcesz grać strzelcem to graj dla siebie, testuj grę jak możesz :D Strzelec jest super i gdyby nie fakt, że jestem leniem śmierdzącym i nie chce mi się expić żadnej innej postaci, to bym takiego sobie zrobił ;p

Chcesz to pytaj ;p Wiesz gdzie mnie szukać, a ja chętnie mogę Ciebie nakierować, bo mój ma niebawem 4 lata 8) Może nie strzelec tylko uzdro :P Ale tbh, nawet na tym 185, wydaje mi się, że kleryk bije strzelca ;p Leczenie po 30%, abs tak na prawdę 100% przy dobrych wiatrach, 5x mocniejszych hitach tego strzelec nie odrobi przy klerze :|

I przyznam szczerze, moja uzdro jest 7/10 ;p Gdybym pare błędów nie popełnił i lepiej sobie powymyślał to by może była i 11/10 :rolleyes: Więc no służę dobrą radą, jak pewnie wiesz :p Pytanie tylko, czy będziesz chciał mnie posłuchać 8)

Kleryk 185 100%
  • Activate Facebook