Nie jesteś zalogowany/a

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Matheew

Poszukiwacz przygód

• »Matheew« jest autorem tego tematu

• Wyślij prywatną wiadomość

1

04.07.2018, 22:47

Itemek do pigułek

50%

Nie (6)

25%

Tak (3)

25%

Nie obchodzi mnie to (3)

Witam serdecznie! Ten temat będzie propozycją wprowadzenia nowego itemu/itema? Który będzie dawał możliwość przeniesienia pigułek z jednej postaci na druga oczywiście można to zrobić tylko na jednym koncie nie można wysyłać sobie na inne konto.

Ten wpis został edytowany 2 razy, ostatnio przez »Matheew« (07.07.2018, 17:44)

• Do początku strony
  • Activate Facebook

Borsuk

Poszukiwacz wyzwań

• "Borsuk" jest mężczyzną

Data rejestracji: 03.08.2016, 13:57

Zawód: Przewodnik po Ścieżce Wygnania

2

05.07.2018, 01:14

Wiesz, że za handel dostaniesz ostrzejszą karę niż za posiadanie... Radziłbym to przemyśleć :p

*removed by admin*
"Żeby żyć trzeba jeść, żeby jeść trzeba żyć." - Major Wojciech Suchodolski, maj 2018.
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Podpytywalski

Poszukiwacz wyzwań

• "Podpytywalski" jest mężczyzną

Data rejestracji: 25.12.2017, 19:42

3

05.07.2018, 16:50

Ja jestem na nie kierowałem się tym iż to by było nie fer wielu graczy wydawało kupę golda na Jamy by zrobić klub na kilku postaciach
ponadto uważam iż jeśli jedna postać ma jakieś osiągnięcia to czemu inne postacie mają to wykorzystywać .
Bez pracy niema kołaczy :thumbsup:

• Do początku strony
  • Activate Facebook

SizeR

Poszukiwacz wyzwań

4

05.07.2018, 20:45

Mnie tam zwisa i tak ta gra ledwo ciągnie i raczej wątpię by ktokolwiek tym się zainteresował chyba ze to będzie item do is :D

• Do początku strony
  • Activate Facebook

Matheew

Poszukiwacz przygód

5

05.07.2018, 20:47

Mnie tam zwisa i tak ta gra ledwo ciągnie i raczej wątpię by ktokolwiek tym się zainteresował chyba ze to będzie item do is :D
Tak to miałby być Item do IS inaczej to by nie miało sensu :thumbsup:
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

SizeR

Poszukiwacz wyzwań

6

05.07.2018, 21:12

To istnieje znikoma szansa ze ktoś się tym zainteresuje :D

• Do początku strony
  • Activate Facebook

xFortiseK

Poszukiwacz wyzwań

• "xFortiseK" jest mężczyzną

Data rejestracji: 17.11.2016, 15:35

7

05.07.2018, 22:18

XD

• Do początku strony
  • Activate Facebook

Podpytywalski

Poszukiwacz wyzwań

8

07.07.2018, 17:39

Nowy badziew do IS bo za free są asy a leniwi kombinują. Był bym skłonny na wprowadzenie jeśli by nie było asów, a na dzień dzisiejszy niestety nie.
Powodzenia z klubami i miłej gry :P

• Do początku strony
  • Activate Facebook

Nythrex

Poszukiwacz wyzwań

• "Nythrex" jest mężczyzną

Data rejestracji: 08.07.2015, 14:25

Miejsce zamieszkania: Poland

9

07.07.2018, 18:29

Stanowczo NIE, jeśli jest się zainteresowanym pigułkami z klubu to trzeba się pomęczyć i tak gra już jest bardzo ułatwiona.

Nythrex | Cień | 185 lvl
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Matheew

Poszukiwacz przygód

10

07.07.2018, 18:47

Stanowczo NIE, jeśli jest się zainteresowanym pigułkami z klubu to trzeba się pomęczyć i tak gra już jest bardzo ułatwiona.
Mi nie chodzi o to że nie mam zrobionego klubu mi chodzi o to żeby pigułki które leżą na jakichś postaciach dało się przełożyć na inną postać na której się gra. A kluby to mam wszystkie zrobione :P
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Nythrex

Poszukiwacz wyzwań

• "Nythrex" jest mężczyzną

Data rejestracji: 08.07.2015, 14:25

Miejsce zamieszkania: Poland

11

07.07.2018, 20:45

Nie ma to nic do rzeczy bo zaraz znajdą się kombinatorzy którzy zaczną przerzucać piguły na postacie bez klubów.

Nythrex | Cień | 185 lvl
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Serono

Poszukiwacz przygód

Data rejestracji: 27.08.2015, 07:32

12

07.07.2018, 21:28

Pewnie większość z was sobie tego nie wyobraza,ale co jeśli zamiast jednej marnej postaci ktoś ma 3,4 albo nawet i 6?
Oczywiście,ze to wam nie przeszło przez myśl,bo i po co :P Po co coś tutaj osiągnąć? Lepiej stworzyć jedną kiepską postać i płakać o balans xD
Jak najbardziej za :)
Pozdrawiam Polaczków :)

• Do początku strony
  • Activate Facebook

xFortiseK

Poszukiwacz wyzwań

• "xFortiseK" jest mężczyzną

Data rejestracji: 17.11.2016, 15:35

13

07.07.2018, 23:06

Pewnie większość z was sobie tego nie wyobraza,ale co jeśli zamiast jednej marnej postaci ktoś ma 3,4 albo nawet i 6?
Oczywiście,ze to wam nie przeszło przez myśl,bo i po co :P Po co coś tutaj osiągnąć? Lepiej stworzyć jedną kiepską postać i płakać o balans xD
Tylko powiedz mi co to ma do tego? XD Robiłeś nową postać to powinieneś się liczyć z kolejnym wydatkiem na pigsy. Kogo obchodzi ile Ty masz postaci i na ilu masz klub? Powinieneś się domyślić, że nikogo XD
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Matsuo

Poszukiwacz wyzwań

• "Matsuo" jest mężczyzną

Data rejestracji: 12.08.2015, 10:36

14

08.07.2018, 16:32

¯\_(ツ)_/¯
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

xBlacky

Poszukiwacz wyzwań

Data rejestracji: 29.01.2016, 16:11

15

08.07.2018, 18:00

¯\_(ツ)_/¯
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Podpytywalski

Poszukiwacz wyzwań

16

09.07.2018, 11:16

Jak wnioskuje to ty masz kilka słabych postaci i na jednej masz jakiś tam klubik na piguły (dlatego jesteś na tak)
Co do balansu mają racie, jest potrzebny. Jeśli tego nie dostrzegasz to zastanów się nad ilością Elfów i graczy ogólnie .

• Do początku strony
  • Activate Facebook

Wojtek

Poszukiwacz przygód

• "Wojtek" jest mężczyzną

Data rejestracji: 17.07.2015, 13:41

Miejsce zamieszkania: Polska

17

09.07.2018, 15:19

Witam

Jak wnioskuje to ty masz kilka słabych postaci i na jednej masz jakiś tam klubik na piguły (dlatego jesteś na tak)
Co do balansu mają racie, jest potrzebny. Jeśli tego nie dostrzegasz to zastanów się nad ilością Elfów i graczy ogólnie .
On nie zauważa braku balansu bo sam sobie go odpala kiedy chce (kumaci wiedzą o co chodzi :D) A co do tematu to uważam że jest wiele więcej do zrobienia w tej grze niż wprowadzenie kolejnego itemu do IS który po 2-3 miesiącach będzie wisiał tylko jak ozdoba gdy już wszyscy sobie poprzenoszą piguły tam gdzie im pasuje więc jestem w chwili obecnej na nie bo uważam że powinni wpierw wprowadzić zapowiadane zmiany i nie tracić czasu na głupoty bo jak wszyscy widzimy te zmiany które zapowiadali zajmują im bardzo dużo czasu że aż pojawia się zwątpienie czy w ogóle nadejdą :)
KENSAI
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

Vilya

Community Manager (en/es/it/pl/ru)

• »Vilya« jest kobietą

Data rejestracji: 03.09.2014, 12:07

Miejsce zamieszkania: USA

Zawód: Last Chaos Community Manager

18

17.07.2018, 17:40