You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

eldzej

Newbie

• "eldzej" started this thread

Date of registration: 5. October 2018

• Send private message

1

Friday, 12. October 2018, 09:17

400 milionów zniknęło jak kamfora?

Witam serdecznie.

Przed wczoraj spotkała mnie niecodzienna sytuacja. Otóż przeniosłem trochę pieniążków z jednego konta na drugie, poprzez sprytne rozwiązanie u Wydrwigrosza. Wszystko poszło jak należy i około 400 milionów udało mi się przenieść na postać Tytana nick: MUTYLATOR. Serwer polski.
Na początku pomyślałem, że to sprawka złodzieja, który wkradł się na konto, lecz po dłuższym namyśle stwierdziłem, że jest to niemożliwe. Ponieważ zniknęły tylko pieniądze, a np również wartościowe acc zostały itp. Brakuje tylko tych 400 milionów. Dziś na serwerze spotkałem przyjemnego gracza, który mi podpowiedział, że takie rzeczy to standard. Miał tu na myśli znikające sety, pieniądze itd po błędach, które czasami występują w grze. Postanowiłem, więc ten fakt zgłosić na forum, licząc tym samym na jakąś pomoc ze strony administracji. Możliwe, że te 400 milionów nie jest zbyt dużo dla przeciętnego gracza, lecz dla mnie owszem, ponieważ zaczynam grę od nowa. Po dłuższej przerwie wróciłem do gry, próbując się jakoś tu odnaleźć na nowo. Nie posiadam żadnych screenshot'ów owych pieniędzy, naprawdę nie przyszło mi do głowy że taka sytuacja może mieć miejsce. Administracja na pewno jest w posiadaniu logów itp, więc łatwo sprawdzić moją wiarygodność.
Żywię ogromną nadzieję na pomoc administracji.

Pozdrawiam.
MUTYLATOR

ps. biegnę zrobić ss reszty swoich przedmiotów :)

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

2

Friday, 12. October 2018, 12:20

Po co kombinować?
Obecnie można 3 klijenty odpalić (max 3 konta, ale max 2 postacie na tym samym kanale można mieć)
Jest też magazyn gildyjny, jako opcja. Taką przekładke (słonia) robiłem na lapku 1,6Ghz, 2g ramu a grafa zintegrowana, i sie dało, mimo że oba na 10fps-ach szły wtedy.
Nie potempiam cie, ale nie wybrałeś najlepszego rozwiązania.
A po drugie. Takiego czegoś nie pisze się na forum, tylko zgłasza do supportu w języku angielskim.

Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 180lvl koniec expa
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 135
  • Activate Facebook

FanBTC

Rising Star

Date of registration: 14. February 2018

• Send private message

3

Friday, 12. October 2018, 12:56

Wyrwi grosz bierze 5% prowizji chyba może te 400kk to prowizja ci zjadła :D

• Activate Facebook

eldzej

Newbie

• Send private message

4

Friday, 12. October 2018, 12:57

Próbowałem sposobu z klientami. Po zalogowaniu się na drugim kliencie, wyrzuca błąd po mniej więcej 3-4 s.
Sposób z wydrwigroszem także był nie najgorszy, ponieważ wszystko się udało przenieść. To, że pieniądze wyparowały dwa dni po przełożeniu nie ma żadnego znaczenia w jaki sposób zostały przeniesione. Czytając Twoją odpowiedź zastanawia mnie czy przeczytałeś jaki jest powód napisania mojego postu o zniknięciu pieniędzy.

Wracając.
Polski Team Last Chaos nie ma żadnej mocy aby pomóc w utracie pieniędzy z gry?

• Activate Facebook

Navya

Sincere Adventurer

• "Navya" is female

Date of registration: 8. July 2015

Occupation: Coverkoholiczka

• Send private message

5

Friday, 12. October 2018, 13:27

Team Ci nie pomoże. Wyślij ticket do supportu. Gdzieś tu jest FAQ jak wysłać taki ticket, ale piszę z telefonu i nie mogę znaleźć :D

• Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

6

Friday, 12. October 2018, 13:34

Oczywiście że nie ma takiej mocy. Mogą to zgłosić, jak dobrze zagadasz to pomogą z tłumaczeniem.
Licząc na pomoc Administracji, nie pisze się na forum.
Choć pierwsze słysze że coś znika z plecaka po przeniesieniu.
Z posłańcato tak, ale nie z plecaka.

Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 180lvl koniec expa
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 135
  • Activate Facebook

eldzej

Newbie

• Send private message

7

Friday, 12. October 2018, 13:45

Szanowny Roco.

Nie wymyśliłem sobie znikających pieniędzy z gry. Przy odrobinie dobrych chęci ze strony supportu, wszystko można sprawdzić.
Wysłałem zgłoszenie, więc teraz pozostaje mi czekanie.

Pozdrawiam.

• Activate Facebook