You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male
  • "VVenzel" started this thread

Date of registration: 16. July 2015

• Send private message

1

Thursday, 31. January 2019, 22:54

Nowe Niebki

Coz to za wymysly. Wedlug tego co jest napisane w ogloszeniu wszystkie runy chaosu szczescia kamienie chaosu szczescia i doskonałe oraz diabelskie i swiete runy zostana usuniete z gry ? Bedzie wymiana ich na niebki czy cos? Kto w ogole wymyslil taki bezsensowny pomysl ? I do tego serwer testowy... skopiowac swoje postacie ? cash. chcesz wiecej niebkow do testow ? cash...

@edit

Większość ludzi powie ( tak jak w grze na czacie ) ze wszystkim sie nie dogodzi, wazne ze sa zmiany.I ze jak sa zmiany albo nowosci to zle, jak nic nie robicie to zle. Tylko ze te zabawy z kangurem panterą i tymi ulepszeniami niebkami to takie mydlenie oczu. Zamiast sie brac za powazne rzeczy na które gracze narzekaja i przez które poodchodzili z gry.

VVenzel - Cień Miliardy expa

This post has been edited 2 times, last edit by "VVenzel" (31. January 2019, 23:15)

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Vilya

Community Manager (en/es/it/pl/ru)

• "Vilya" is female

Date of registration: 3. September 2014

Occupation: Last Chaos Community Manager

• Send private message

2

Thursday, 31. January 2019, 23:52

You will still be able to use all the old items to upgrade, only they will not longer be available to buy or drop in game after the patch goes live.

You can test without needing to sync your character, you only need to log in using your same login credentials and create a character. You will get a free level 90 jump box as well as other items in gift shop.

Community Manager EN/ES/IT/PL/RU
Homepage | Support|
Facebook | Discord Chat
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

3

Friday, 1. February 2019, 00:08

Aha. Czyli ktos sobie zrobil jakis set fantoma runami chaosu do +15 a ja i inni beda musieli sie bawic w laczenie niebianow. Super kr... Oczywiscie zostana resztki run chaosu czy szczescia ale bedą w ciul drogie. Dziekujemy za jakze bardzo przemyslana i bardzo potrzebna zmiane w naszej kochanej grze.
Czy to wchodzi na 100% juz czy to jest do testu i zalezy od graczy?

• Activate Facebook

Zuza

Newbie

Date of registration: 5. September 2017

• Send private message

4

Friday, 1. February 2019, 01:22

Ciekawe...jak to ma działaC, jak niebek 4 levela z runą ochronną OBNIżA ulepszony item? Runki na testowym mają inne działanie? A moze nie zmieniono opisu, a działają inaczej?

• Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

5

Friday, 1. February 2019, 09:03

Sam ulepszony niebek nie jest taki pyszny. Moze obnizyc plusy od 10 do 25% chyba. Smieszne jest to ze runy ochronne przed tym nie chronia. Z +11 moze spasc na niebieskiej runie na +8 nawet. A co jesli ktos bedzie mial +20 i przesiadzie sie na zlote runy i mu obnizy o 25%. Runy w takim zalozeniu niebkow nie maja sensu.

• Activate Facebook

Roco

Sincere Adventurer

• "Roco" is male

Date of registration: 20. July 2015

• Send private message

6

Friday, 1. February 2019, 09:37

Czy to wchodzi na 100% juz czy to jest do testu i zalezy od graczy?

To wyjdzie na 100%, Gamigo nigdy nie zostawia decyzji graczom.
Widać właśnie jak pracują nad balansem postaci.
Ten co sie skoksał, jest w domu, ten co jeszcze nie, jest w ... ciemnej piwnicy na wieki.
Ps. Kto zakłada temat, o zmiane z ,,Last Chaos,, na ,,Total Chaos p2v lvl ultimate,,
Nie żałuje że zostawiłem ten syf, na żecz skrzydełek mimo mojego dobytku.
Roco - Specjalista 185lvl 100%
Ruco -Harc 180lvl koniec expa
Pytek -Elemek 168 lvl
Shirayuki -Błysk 2/2 90 lvl
Poele -Kleryk 135

This post has been edited 1 times, last edit by "Roco" (1. February 2019, 10:07)

• Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

7

Friday, 1. February 2019, 10:14

Moze gamigo zapomnialo omowic konsekwencje tego update'u.

-runy swiete i diabelskie ulepszaly do +5 na 100% a niebki tylko do +3 wiec istnieje mozliwosc spalenia. Co za tym idzie na jakis drozszych setach trzeba uzywac ochronek. Tutaj akurat czerwone są tanie to pół biedy i mozna je zdobyc z elcetki

-runy chaosu i szczescia. Zamiast szczescia znowu trzeba uzywac czerwonych run ochronnych. Co do chaosu trzeba bedzie uzywac niebieskich run ochronnych. A gdzie mozna je dostac? Oczywiscir w ITEM SHOPIE. Zamiast kupowac runy chaosu od graczy bedziemy dropic niebki i kupowac niebieskie runy od gamigo. No super. O il kupnem run wspieralismy graczy ktorzy je wydropili o tyle teraz wiekszosc kasy pojdzie do kieszeni gamigo. Bo przeciez nie wytworzymy niebkow ktore beda tansze od run chaosu a beda mialy 100% ulepszenia.

-runy beda musialy zmienic swoje zastosowanie. O ile beda chronic od spalenia to nie obniza teraz do +10 niebieskimi +15 lazurkami i +20 zlotymi tylko obnizac bedzie od widzimisie niebiana.

-runy chaosu i szczescis dropia z bossow ( chyba ) wiec bedzie zabrany kolejny zarobek dla ludzi. Juz to widze jak koksy lataja po spotach za niebianami xD do tego szansa na drop niebiana jak bedzie ustawiona? Tak jak przed 146 lvlem?

Gdy najda mnie inne pomysly na konsekwencje to z edytuje.

• Activate Facebook

Podpytywalski

Rising Star

• "Podpytywalski" is male

Date of registration: 25. December 2017

• Send private message

8

Friday, 1. February 2019, 10:51

Siemka widziałem jak to działa byłem na VIPie ale nie mam zdania na ten temat jedyne co powiem to że wyważenie balansu postaci było by potrzebniejsze moim zdaniem a jak sie biorą za ulepszanie to sety od 145 i wyżej nie mają bonusu z plusów do obrony magicznej . Chyba rok temu było napisane że zmiany będą priorytetowe balans też, Gdybym miał rok życia to bym nie doczekał ;(

• Activate Facebook

SizeR

Rising Star

• Send private message

9

Friday, 1. February 2019, 13:24

Obniżyć może i o 50%,trochę przesada faktycznie,masz bron + 30 spadnie na 15 :thumbsup: co do run ochronnych są tam chyba zbugowane bo mogłem używać nawet złotych na przedmiocie + 5 ;)

Ogólnie całość nie jest zła tylko przesada z tym obniżaniem + po nieudanej próbie ulepszenia.

• Activate Facebook

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

Date of registration: 10. July 2015

• Send private message

10

Friday, 1. February 2019, 13:56

Witam,

Troche tutaj chyba jest zle rozumiane. Sprawdze teraz szybko na testowym serwerze i zaraz dam wam odpowiedz.
z tego co wiem nigdy nie powinien wam + na broni spasc o 50% itd....zaraz odpowiem po tescie :)

EDIT:

Ok cos jest nie tak z opisem na tych niebkach. Rozmawialem z PM, i jak tylko podadza poprawny opis to dam wam znac.
Zalozenie jest takie ze te % dotycza laczenia niebkow a nie ulepszania zbroi.

Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting

This post has been edited 1 times, last edit by "Fulminar" (1. February 2019, 14:18)

• Activate Facebook

SizeR

Rising Star

• Send private message

11

Friday, 1. February 2019, 14:36

To nie opis bo faktycznie mi cofnęło o 50 % :)
Runy ochronne są zbugowane czy mają tak działać ze mogę używać dowolnej?

• Activate Facebook

Fulminar

• Send private message

12

Friday, 1. February 2019, 14:41

wyglada na zbugowane LOL
Jezeli cokolwiek spotkacie co jest bardzo nietypowe w dzialaniu wyslijcie mi na PW prosze.
Fulminar
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

13

Friday, 1. February 2019, 14:43

Juz widac efekty przyszlego udpate'u. Brak run chaosu diabelkow i swietych u zyda. Wszystkie wykupione albo cofnięte. Dziekuje z te zmiany. A przeciez fantoma to bede ulepszał kozak niebkami V12 które będa mialy 100% szansy.......

• Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

14

Friday, 1. February 2019, 14:45

wyglada na zbugowane LOL
Jezeli cokolwiek spotkacie co jest bardzo nietypowe w dzialaniu wyslijcie mi na PW prosze.
Nietypowy to jest ten update. Ale tego nie będę zgłaszał na PW :P
  • Activate Facebook

Fulminar

• Send private message

15

Friday, 1. February 2019, 14:54

Juz widac efekty przyszlego udpate'u. Brak run chaosu diabelkow i swietych u zyda. Wszystkie wykupione albo cofnięte. Dziekuje z te zmiany. A przeciez fantoma to bede ulepszał kozak niebkami V12 które będa mialy 100% szansy.......

Widac nie sprawdzles nawet....

biorac 173 wepa:

Niebek 1 = 100% do +3 pozniej spada do 90% (w sumie mozesz do +5 smialo)
Niebek 2 = 100% do +5 (pozniej spada to 83%
Niebek 3 = 100% do +7 (pozniej spada do 87%
Niebek 4 = 100% do +10 pozniej spada do 91%
Niebek 5 = 100% do +13 pozniej spada do 87%

Ogolnie zeby miec seci fantoma +15 wystarcza ci nawet niebki poziomu 4. a nie 12 jak sobie bzdurasz :)

a tak dla ciekawostki:

Zrobilem 2 wepy 173+30 jadac maksymalnie na niebkach poziomu 7 i kilka poziomu 8.
Z eventem 200% ulepszania zrobilem 6 wepow 173+30 uzywajac max niebki 7 LOL
Fulminar
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

16

Friday, 1. February 2019, 14:57

hahaha nie rozmieszaj mnie panie fulminar. daliscie 50 niebkow i ja mialem sprawdzac wszystkie poziomy niebka nie wiedzac nawet ile ich jest. A i jak wiemy ładnie z rachunku prawdopodobieństwa te 90% to moze byc nawet nie wystarczająco. A runy chaosu zawsze mialy 100% i kosztowaly po 18kk. Ciekawe ile tak wydam na niebki zeby je ulepszyc, no i dodatkowo szansa polaczenia niebków moze sie nie powiesc.

@edit
a i przeciez moglem sprawdzic na wiekszym wepie, tylko ze coz. musialbym 200 cashu wydac na kopiowanie postaci. wszedzie wrzucacie te bzdury tylko zeby cash ladowac....

• Activate Facebook

Fulminar

• Send private message

17

Friday, 1. February 2019, 14:59

hahaha nie rozmieszaj mnie panie fulminar. daliscie 50 niebkow i ja mialem sprawdzac wszystkie poziomy niebka nie wiedzac nawet ile ich jest. A i jak wiemy ładnie z rachunku prawdopodobieństwa te 90% to moze byc nawet nie wystarczająco. A runy chaosu zawsze mialy 100% i kosztowaly po 18kk. Ciekawe ile tak wydam na niebki zeby je ulepszyc, no i dodatkowo szansa polaczenia niebków moze sie nie powiesc.

Cale sedno jest takie ze kto bedzie gral bedzie niebki mial i bedzie sobie ladnie ulepszal. Kto leniwy niech placi golda za niebki i daje innym zysk albo niech sobie kupi gotowe bronie od kogos :) Prosta sprawa. Te 50 niebkow to na start, jakos wiekszosc innych testerow nie miala problemow zeby grac i dropic niebki i ma wepki na +20-+25 juz :)

#Sizer

Ochronki jedna nie sa zbugowane. Mozna kazda uzywac na kazdym plusie :) (juz sie zapytalem czemu nie zrobic po prostu jednej ochronki a nie 4 LOL )
Fulminar
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

18

Friday, 1. February 2019, 15:10

grac i dropic. no z buta leciec do tomba tą postacia 90 lvl. i przypominam. 200 cash za kopiowanie swoich postaci. moze to byli bogaci imigranci znaczy niemcy. Zeby chociaz te niebki lecialy normalnie.

A no i kto gral to mial swiete i diabelskie runy to po co to zmieniac?

Fulminar, odpowiedz mi na najwazniejsze pytanie w tej całej dyskusji.

Jaki sens i cel ma ta zmiana ? Ludzie sie skarzyli ze diabelki pala juz na +8 a niebki nie i my chcemy niebki ? Czy moze "informatycy gamigo" chcieli cos zrobic dla lc ale góra powiedziala: no taniej wyjdzie dodac jakies pantery kangury, potem dajcie łączenie niebianow. Bo po co mamay naprawiac cala gre jak mozemy dodac nowy syf i troche usunac staroci. Jakos tam slonik nie jest usuwany a popsul caly balans. Ale juz runy mozna usunac na lajcie.

• Activate Facebook

Fulminar

• Send private message

19

Friday, 1. February 2019, 15:18

Po pierwsze: Runy nie beda usuwane. Te ktore beda na serwerze po tym patchu dalej beda moglybyc uzywane normalnie. Jednak nie bedzie juz mozliwosci zdobywania run w grze.

Po drugie: Jest to ogolne ulatwienie, gdyz nowi gracze beda w sumie samo-wystarczalni, mozna miec bron i zbroje +30 bez wydawania cash na slonka, poprzez same granie.

Po trzecie: z tego co mi wiadomo nie bylo wogole opcji ani mozliwosci kopiowania swojej postaci z live do obecnego testu wiec nie ma wydawania zadnego cash, plus kazdy otrzymuje lvl jump 90 za darmo razem ze zbroja :)

Jest juz caly rozpisany plan na zmiany / naprawy na caly 2019 rok. Jedne rzeczy przyjda wczesniej inne pozniej.

Fulminar
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

VVenzel

Rising Star

• "VVenzel" is male

• Send private message

20

Friday, 1. February 2019, 15:25

jak nie ma opcji jak jest napisane ze serwer testowy to oferuje.

no czy do konca ? teraz zamiast run bedzie sie kupowalo zlote runy i niebieskie runy ochronne i cala kasa dla G.

• Activate Facebook