Nie jesteś zalogowany/a

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Sevillen

Poszukiwacz przygód

• "Sevillen" jest mężczyzną
  • »Sevillen« jest autorem tego tematu

Data rejestracji: 13.07.2016, 10:30

• Wyślij prywatną wiadomość

1

15.06.2019, 18:58

Drop w Ołtarzu Ciemności !!

Witam Wszystkich graczy,

Robię ten temat, ponieważ już nie jedna osoba mi powiedziała, że próbowała wydropić set czarodziejki (Strój Ifindith) lub rycerza (Strój Creenca) i chodzili sporo czasu, robili wielkie wyprawy i nic im sie nie udawało wydropić..

Słyszałem wersję, że po zmniejszeniu dropu, te sety przestały lecieć ze skrzynek.

Możliwe że jest w tym prawda, bo jeśli zmniejszył się drop to z automatu mogło to zablokować dropienie tych setów :/
Jeśli można prosilibyśmy o sprawdzenie tej instacji, może faktycznie jest tam jakiś bug, który uniemożliwia pozyskanie tych setów.

Z góry dziękuję w swoim imieniu jak i innych ;)

Miłego wieczoru :D ^^

• Do początku strony
  • Activate Facebook

SizeR

Poszukiwacz wyzwań

2

15.06.2019, 19:12

Jezeli sie nie myle drop tam został zmieniony juz sporo czasu temu,ten set mozna wydropic tylko z jednego bosa(pierwszego) :P
Takie utrudnienie gratisowe od firmy :)

• Do początku strony
  • Activate Facebook

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

Data rejestracji: 10.07.2015, 14:43

3

15.06.2019, 19:15

Drop w oltarzu nie zmienil się. Sety sa mozliwe do wydropienia jednak trzeba na to sporo czasu biorac pod uwage ze sa to jednak specjalne sety.
Oraz jak sizer juz wspomnial, set rycerza dropi z bossa pierwszego, set czarodziejki z maharadzy.

Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting
  • Do początku strony
  • Activate Facebook

ferii

Poszukiwacz przygód

Data rejestracji: 09.12.2016, 13:45

4

17.06.2019, 21:08