Vous n'êtes pas connecté.

Bonjour et bienvenue sur Last Chaos Forum. Si c'est la première fois que vous venez sur ce site, nous vous conseillons de consulter l'aide. Vous y trouverez des explications détaillées sur le fonctionnement de la page. Pour pouvoir utiliser toutes les fonctions de la page, vous devez vous inscrire. Utilisez le formulaire d'inscription pour vous inscrire ou lisez plus d'informations sur le processus d'inscription. Si vous êtes déjà inscrit, connectez-vous ici.

Sevillen

Débutant

• "Sevillen" est un homme
  • "Sevillen" a créé ce fil de discussion

• Envoyer un message privé

1

15 June 2019 18:58

Drop w Ołtarzu Ciemności !!

Witam Wszystkich graczy,

Robię ten temat, ponieważ już nie jedna osoba mi powiedziała, że próbowała wydropić set czarodziejki (Strój Ifindith) lub rycerza (Strój Creenca) i chodzili sporo czasu, robili wielkie wyprawy i nic im sie nie udawało wydropić..

Słyszałem wersję, że po zmniejszeniu dropu, te sety przestały lecieć ze skrzynek.

Możliwe że jest w tym prawda, bo jeśli zmniejszył się drop to z automatu mogło to zablokować dropienie tych setów :/
Jeśli można prosilibyśmy o sprawdzenie tej instacji, może faktycznie jest tam jakiś bug, który uniemożliwia pozyskanie tych setów.

Z góry dziękuję w swoim imieniu jak i innych ;)

Miłego wieczoru :D ^^

• Aller en haut de la page
  • Facebook aktivieren

SizeR

Héros plein d'avenir

• "SizeR" est un homme

Lieu: Dom :)

2

15 June 2019 19:12

Jezeli sie nie myle drop tam został zmieniony juz sporo czasu temu,ten set mozna wydropic tylko z jednego bosa(pierwszego) :P
Takie utrudnienie gratisowe od firmy :)

• Facebook aktivieren

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

3

15 June 2019 19:15

Drop w oltarzu nie zmienil się. Sety sa mozliwe do wydropienia jednak trzeba na to sporo czasu biorac pod uwage ze sa to jednak specjalne sety.
Oraz jak sizer juz wspomnial, set rycerza dropi z bossa pierwszego, set czarodziejki z maharadzy.

Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting
  • Facebook aktivieren

ferii

Débutant

4

17 June 2019 21:08

ja otworzyłem z 2k skrzynek i nawet 1 części setu czarki nie było z maharadzy