Du bist nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Last Chaos Forum. Falls dies dein erster Besuch auf dieser Seite ist, lies bitte die Hilfe durch. Dort wird dir die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus solltest du dich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutze das Registrierungsformular, um dich zu registrieren oder informiere dich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls du dich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert hast, kannst du dich hier anmelden.

Sevillen

Junger Held

• »Sevillen« ist männlich
  • »Sevillen« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juli 2016

• Private Nachricht senden

1

Samstag, 15. Juni 2019, 18:58

Drop w Ołtarzu Ciemności !!

Witam Wszystkich graczy,

Robię ten temat, ponieważ już nie jedna osoba mi powiedziała, że próbowała wydropić set czarodziejki (Strój Ifindith) lub rycerza (Strój Creenca) i chodzili sporo czasu, robili wielkie wyprawy i nic im sie nie udawało wydropić..

Słyszałem wersję, że po zmniejszeniu dropu, te sety przestały lecieć ze skrzynek.

Możliwe że jest w tym prawda, bo jeśli zmniejszył się drop to z automatu mogło to zablokować dropienie tych setów :/
Jeśli można prosilibyśmy o sprawdzenie tej instacji, może faktycznie jest tam jakiś bug, który uniemożliwia pozyskanie tych setów.

Z góry dziękuję w swoim imieniu jak i innych ;)

Miłego wieczoru :D ^^

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

SizeR

Aufstrebender Held

• »SizeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 2. Oktober 2016

2

Samstag, 15. Juni 2019, 19:12

Jezeli sie nie myle drop tam został zmieniony juz sporo czasu temu,ten set mozna wydropic tylko z jednego bosa(pierwszego) :P
Takie utrudnienie gratisowe od firmy :)

• Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

Registrierungsdatum: 10. Juli 2015

3

Samstag, 15. Juni 2019, 19:15

Drop w oltarzu nie zmienil się. Sety sa mozliwe do wydropienia jednak trzeba na to sporo czasu biorac pod uwage ze sa to jednak specjalne sety.
Oraz jak sizer juz wspomnial, set rycerza dropi z bossa pierwszego, set czarodziejki z maharadzy.

Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting
  • Zum Seitenanfang
  • Facebook aktivieren

ferii

Junger Held

Registrierungsdatum: 9. Dezember 2016

4

Montag, 17. Juni 2019, 21:08