Non risulti loggato.

Gentile visitatore,
Benvenuto su Last Chaos Forum. Se questa è la tua prima visita, ti chiediamo di leggere la sezione Aiuto. Questa guida ti spiegherà il funzionamento di questa pagina. Prima di poter utilizzare tutte le funzioni di questo software dovrai registrarti. Usa la form di registrazione per registrarti adesso, oppure visualizza maggiori informazioni sul processo di registrazione. Se sei già un utente registrato, allora dovrai solamente procedere con il login da qui.

Sevillen

Principiante

• "Sevillen" è un uomo
  • "Sevillen" ha iniziato questa discussione

Data di registrazione: 13. luglio 2016

• Invia messaggio privato

1

sabato, 15. giugno 2019, 18:58

Drop w Ołtarzu Ciemności !!

Witam Wszystkich graczy,

Robię ten temat, ponieważ już nie jedna osoba mi powiedziała, że próbowała wydropić set czarodziejki (Strój Ifindith) lub rycerza (Strój Creenca) i chodzili sporo czasu, robili wielkie wyprawy i nic im sie nie udawało wydropić..

Słyszałem wersję, że po zmniejszeniu dropu, te sety przestały lecieć ze skrzynek.

Możliwe że jest w tym prawda, bo jeśli zmniejszył się drop to z automatu mogło to zablokować dropienie tych setów :/
Jeśli można prosilibyśmy o sprawdzenie tej instacji, może faktycznie jest tam jakiś bug, który uniemożliwia pozyskanie tych setów.

Z góry dziękuję w swoim imieniu jak i innych ;)

Miłego wieczoru :D ^^

• Vai all'inizio della pagina
  • Activate Facebook

SizeR

Allievo

2

sabato, 15. giugno 2019, 19:12

Jezeli sie nie myle drop tam został zmieniony juz sporo czasu temu,ten set mozna wydropic tylko z jednego bosa(pierwszego) :P
Takie utrudnienie gratisowe od firmy :)

• Activate Facebook

Fulminar

Game Admin (en, de, pl, nl)

Data di registrazione: 10. luglio 2015

3

sabato, 15. giugno 2019, 19:15

Drop w oltarzu nie zmienil się. Sety sa mozliwe do wydropienia jednak trzeba na to sporo czasu biorac pod uwage ze sa to jednak specjalne sety.
Oraz jak sizer juz wspomnial, set rycerza dropi z bossa pierwszego, set czarodziejki z maharadzy.

Fulminar
Game Admin Last Chaos NA / PL
Homepage | Customer Support | Last Chaos Facebook
Rules | GM Recruiting
  • Activate Facebook

ferii

Principiante

Data di registrazione: 9. dicembre 2016

4

lunedì, 17. giugno 2019, 21:08