You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Last Chaos Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ejrene

Newbie

• "Ejrene" started this thread

Date of registration: 2. December 2016

• Send private message

1

Wednesday, 9. October 2019, 15:15

cash przez sms

Witam. Chciałam się dowiedzieć, co stało się z płatnością za cash metodą sms? Ta opcja zniknęła nagle, bez żadnego poinformowania, czy to chwilowe, czy na stałe, nic. Więc pytam czy będzie jaszcze ta opcja i kiedy? I zanim ktoś "życzliwy" poradzi, aby zadać pytanie do GM, informuję, że pytałam o to GM w grze, ale powiedział, że się tym nie zajmuję. Napisałam więc prywatną wiadomość do innego GM, ale minęły już dwa tygodnie i nie ma odzewu, więc zakładam temat tutaj w nadziei, że nie zostanę znowu olana. Nie ukrywajmy, że gra w LC jest praktycznie niemożliwa bez ładowania LCC, a metoda sms była moją główną formą płatności i chciałabym być informowana o zmianach w sposobie zakupów waluty gry. No ale gamigo jak zwykle pokazuje graczom gdzie ich miejsce w myśl zasady "my robimy co chcemy, a wy się cieszcie z tego co macie i nie wymagajcie niczego więcej" Pozdrawiam

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Raal

Rising Star

• "Raal" is male

Date of registration: 22. September 2015

• Send private message

2

Wednesday, 9. October 2019, 16:14

Osobiście z tego nie korzystałem, ale powiem szczerze, że to byłą super opcja i tez mnie to dziwi, że nagle zniknęło to z opcji płatności bez żadnego info

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook